Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

s.a canlarım benide aranıza alırmısınız bilmiyorumkismile

nasıl yanı yaştan dolayı.neden tek embrıyo.ne zman daha fazla koyuyorlR Kİ

28-29 yazıcaktım eksik kalmış.

canım benim eşimin yanına geçenelrde gelmişlerdi ya tüp bebeklee ilgili. sanırım 35 yaşın altı tek bebek yapılo. yani ilz istersen 35 yaş ve üstü olması lazım. yasal olarak zorunlululukları var tüp bebeğin. devlet karşılamıo ya da çaok az bi kısmın karşılıodur.cinsiyet olarak yasal olarak bi durum var mı bilemiorum ama spermler elverişlise seçenek varsa sperme göre de uyarsa cinsiyette seçilebilr die biliorum ama emin deilim. daha da vardır yasal prosedürler de araştırmak lazım..

mıdye esınde ne gıbı sorun vardı canım.sende sorun varmıydı pekı.benım esımde de morfolojı sorunu var % 2 .varıkosel vardı amelıyat oldu 3 hafta once

esımde sayı az,morfolojı ve hareket sorunu var canım. bende de pko var ama dr sorun etmedı hatta yum sayısı daha fazla olur dedı bakalım. tek olmasıda 35 yas altına yasa geregı tek konuyomus 35 yas ustune bıreden fazla dıye bılıyorum. bu arada benım esımde varıkosel amelıyatı olmustu hayırlısı canım evet zor bı durum ama cok sukur sayı normal gebelık ıcın yetmesede en azından var hadı hıc olmasaydı kı bunu yasayanlarda var. zaten dr oyle dıyor bıze lazım olan 1-2 tane olsun gerısı bıze lazım degıl dıyo canım hakkımızda hayırlısı olsun

sızın sayı ve morfolojı kactı amelıyat oncesı.amelıyat sonrası yukselme oldumu pekı mıdye

hoş geldin. Bebek yeni mi düşünmeye başaldınız canım? Gebeikle ilgili tetkt vs. yaptınız mı hiç?

cnm benim tanıtayım ben kendimi opuyorumnanaktan ben 18 yaşındayım ve 13 aylık evliyim cnm bu 3 cü denememiz olucak doktora gittim bende sorun yok eşimde varikosel var ama doktor ameliyata ihtiyaç duymadı cnm değerler 60 milyon sperm & 95 ileri hareketli morfoleji ise % 95 normal % 5 anormal doktor çok güzel dedi ama bekliyoruz ben yastık olayını uygulamıyodum uygulamaya başladım inş. hepimiz hayırlısıyla bebeklerimize kavuşuruz opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

bızım en son tumlabdakı sonuclara gore 1 cc de 18 mılyon.hareket ılerı % 26 yavas % 28 morf.% 2 idi.bırde DFI dıye bır test yaptrdı dr. dna fragmantasyonuymus.sınır % 15 ıken esımın % 42 cıktı.cok kotuydu yanı yapı.inş amelyat ıse yarar

tup bebek konusundakı soruları bıdıgım kadarıyla cevap verebılırım cok tecrubem yok ama en azından bı kerede olsa(ınsallah tutar)surecı yasadım transfer oldu hamılelık testını beklıyorum

deniz hanım , aysu hn , ben arastırma yapmıstım uzun zaman ve yeni bizim gelinimizinde bebegi oldu , o dönemde bebek dogum uzmanı Chinagir bey var duymussunuzdur , anne karnında bebek dogum uzmanı , ve işinde cok iyi , bir ara ona gitmişlerdi , adam Cevizi cok önermiş , balık yiyemiyorsan ceviz ye omega 3 içeriyor , bebegin beynine sinir sistemine cok iyiymiş . sizde bol bol yiyin , ayrıca sut peynir , ama pastörize kullanın , haftada bir kez mutlaka kırmızı ve beyaz et tuketin , ayrıca mercimek de cok faydalıymıs , yemegini yemeseniz bile corbasını için ... ben size daha cok yazarım bu konularda gelinimiz sayesinde biraz tecrube edindim ..Allahım bebeginizle saglıkla gunler versin ..

aa midye bende de pco var . testler adetler normal ama bi şayetim olmadı hiç. doktorlar gayet rahat. sorun deil diolar. senin durumundakilerin yüzde 60 sorun olmadan doğal yoolla gebe kalıo dedi. yüzde 40 ı sorun yaşayabilio muş. bana bi doktor adetle falan atrsın normaşl dedi. öteki geçmez dedi. çok ters ilsinin dedilkleri ama sonuçta kiist vahim bi kist deilmiş. sana doktor geçebileceğini söledi mi hiç? tetkitler nasıldı senin? kistin boyutu falan oluo mu?

cnm ben geçmişi bi gözden geçirdim sizdede mi varikosel var peki ameliyat oldumu cnm eşin :kedi:

kubıcım ozel hastanede mı yaptrdınız sperm testını .bız ozelde yaptrdıgımızda morfolojı % 75 cıkmıstı.ama tumlabda % 2 cıktı.oyuzden bır taneyle kalmayın canım.sızın degerlerınız guzel.demekkı 1. derece varıkosel var esınde.eger yasıda kucukse olur bebegınız.varıkoselde ılerıkı yaslarda olmyormus.benım esım 29 yasında keske bızde 3 yıl korunmasaydık belkı gelırdı bebegım.

evet kubıcım 3 hafta oldu.yenı yenı ıyılestı esım.bakalım degerlerı duzelır ınsallah

sızın sayı ve morfolojı kactı amelıyat oncesı.amelıyat sonrası yukselme oldumu pekı mıdye

canım esım 4 sene once oldu amelıyatı bız nısanlıyken o zaman 3 mılyon falan cıkmıstı bı ara 29 mılyona kadar cıktı sayı ama transferden once bakınca 5 mılyon cıktı ne bıleyım. dedıgım gıbı bız tup bebek dusundugumuz ıcın hıc onemsemedık 1 tane bu ısı yaptıgı ıcın ınan dr de onemsemıyo. hatta bazen kendılıgınden bıle olabılıyormus nasıp bırazda. morfolojı ve hareketlılık yuzdelerını pek hatırlamıyorum ama cok parlak degıldı ama sız tup bebek dusunuyo musunuz

cnm benim inş. bebeğini tez zamanda alırsın eşim 23 yaşında cnm bende 18 evet özel saygı hastanesinde yaptırdık 130 ytl varikoselede baktı tek taraflı cnm yeniden mi yaptırsak acaba :uhm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…