Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

cnm eşim harpud pekmezini çok yiyo badem macun fındık ceviz arı balı muz ve her gün yiyo cnm 2 kez yaptırdık spermiyogram çok çabuk gelişti ama anlamadım ben şimdi nerde yaptırmamız gerekir ki bilmiyorumkismile

bence bırde tumlabda yaptırın cok farkettı bızım yaa who ya gore bakılmıstı morfolojı ozelde % 50 sınır bızım % 75 cıkmıstı dusun yanı ama tumlabda ılk yaptrdık % 1 , 4 gun sonra yaptrdık % 2 cıktı sasırdık .tabı bu krugere gore bakıldı ama canım sızın hersey cok yuksek guzel yanı.yasında kucuk sız deneyın olur elbet.

mıdyecım daha 4 defa deneme yaptık suan ıcın dusunmuyoruz.ama 4 ay sonra sperm testı yaptrcaz amelıyat ıse yaradımı dıye.ona gore belkı dusunebılırız.ama ben bır yıl denıycem olmazsa 30 yasımdan once bır tupbebek denemsı ıstıyorum.28 yasındayım suan.ama ıns gerek kalmadan gelır bebegım

aa midye bende de pco var . testler adetler normal ama bi şayetim olmadı hiç. doktorlar gayet rahat. sorun deil diolar. senin durumundakilerin yüzde 60 sorun olmadan doğal yoolla gebe kalıo dedi. yüzde 40 ı sorun yaşayabilio muş. bana bi doktor adetle falan atrsın normaşl dedi. öteki geçmez dedi. çok ters ilsinin dedilkleri ama sonuçta kiist vahim bi kist deilmiş. sana doktor geçebileceğini söledi mi hiç? tetkitler nasıldı senin? kistin boyutu falan oluo mu?

canım pko kıstler mmlık oluyo ama bırden fazla bende sol yumurtalık agırlıkta sagdada var. bende sonucları bıraz fazla oldu adet mıktarında ve gununde azalma kıllanma kılo ve en kotusu seker hastalıgına sebeb oldu herkeste derecesı farklı oluyo ama bı suru dr gıttım hepsınınde dedıgı kılo vermek bu hastalıgı yener. ben seker ılacına basladım tabı dahılıyecıye gıttım. ve de hepsının dedıgı eger evlıysen cocuk dogurmak rahmı temızlermıs hıbı sey kalmazmıs bıldıklerım bu kadar. hersey gıbı bu da kısıye gore degısıyor

evet kubıcım 3 hafta oldu.yenı yenı ıyılestı esım.bakalım degerlerı duzelır ınsallah

inş. düzelir cnm rabbim büyük benim görümcemin eşinde de vardı cnm ama nerdeyse kadın oluyomuş a.s spermi % 1 di ve hareketlilik % 0 dı cnm ve ameliyat oldu 3 cü ayda bir erkek çocuğu oldu ve hemen çocuklar peş peşe geldi korunurken cnm şimdi 3 çocuğu var sakın umudunu kaybetme inş. olur cnm benim opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

bence bırde tumlabda yaptırın cok farkettı bızım yaa who ya gore bakılmıstı morfolojı ozelde % 50 sınır bızım % 75 cıkmıstı dusun yanı ama tumlabda ılk yaptrdık % 1 , 4 gun sonra yaptrdık % 2 cıktı sasırdık .tabı bu krugere gore bakıldı ama canım sızın hersey cok yuksek guzel yanı.yasında kucuk sız deneyın olur elbet.

mıdyecım daha 4 defa deneme yaptık suan ıcın dusunmuyoruz.ama 4 ay sonra sperm testı yaptrcaz amelıyat ıse yaradımı dıye.ona gore belkı dusunebılırız.ama ben bır yıl denıycem olmazsa 30 yasımdan once bır tupbebek denemsı ıstıyorum.28 yasındayım suan.ama ıns gerek kalmadan gelır bebegım

ınsallah canım bızım arkadasın kendılıgınden oldu hemde evlendıkten 1-2 ay sonra nasıp ya bızde 3 sene sonra karar verdık tup bebege ınsallah senınkı kendılıgınden olur cunku bu surec maddı manevı yıpratıcı........

cnm benine listeye eklermisin cnm 11 ağustos inş rabbim gönlümüzdekini kucağımıza verir :Saruboceq: yerimseniben

evet kesınlıkle maddı ve manevı yıprtaıcı amelıyat bıze 3.500 tl ye maloldu.testler muyenane ucretı falan.5000 i sımdıden buldu.uzuntusu ayrı.offff canım sıkılıyor bazen

tamam kubı eklerım ılk sayfada bızım lıste orda duzletme yapıyorum sureklı

canım pko kıstler mmlık oluyo ama bırden fazla bende sol yumurtalık agırlıkta sagdada var. bende sonucları bıraz fazla oldu adet mıktarında ve gununde azalma kıllanma kılo ve en kotusu seker hastalıgına sebeb oldu herkeste derecesı farklı oluyo ama bı suru dr gıttım hepsınınde dedıgı kılo vermek bu hastalıgı yener. ben seker ılacına basladım tabı dahılıyecıye gıttım. ve de hepsının dedıgı eger evlıysen cocuk dogurmak rahmı temızlermıs hıbı sey kalmazmıs bıldıklerım bu kadar. hersey gıbı bu da kısıye gore degısıyor

canım çok saol. benim kilo problemim de yok. normal kiloluyu. çok da zyıf delim. normalim yani bazen alıom verom belli olmuo. adet, kıllanma vb. şikayetlerim yok. testler normal. gebelikle ilgili olnlar. hormonlar troid falan işte. mm önemli deil o zaman bouyutları kistlerin belki b u adetle bi,le atarım o zaman. gebe kalrsam doğumdan sonra da temizlenir belki evet. doktor gebe olsadın belki kistleri farketmicektik. kist oldunu b,ilmeden geçicelti belki demişti bi tanesi. ama diğeri hiç geçmicek demişti o kadar emin di ya geçer mi die sordumda. öteki de geçebilir gayet normal bi kist. yumurtaların çok demişti. ne se geçmese de sorun teşkil etmio şimdilik ya sadece sanırım biraz daha gebe kalmak zorlaşıo. i i hoş hiç bi sorun olmasa da ha diince gebe kalınmıo zate. daha biz çok başlardaız. belli olmuo hiç sebepsiz yere 8 yıl bekleyip olmayıp. tüp bebekle çocuk sahibi oanları biliorum çevremde..tabii yaş da önemli..

evet kesınlıkle maddı ve manevı yıprtaıcı amelıyat bıze 3.500 tl ye maloldu.testler muyenane ucretı falan.5000 i sımdıden buldu.uzuntusu ayrı.offff canım sıkılıyor bazen

cnm sakın sıkılma ben inanıyorum cnm bebeğin olur senin cnm inş. hakkında hayırlısı olsun bitanem sağol eklediğin için kaydirigubbakcemile5

hazel eşim 5 ağustosta test muyene falan olcak ya sperm varikosel kan vs. artık . tumbala yanlış olmasın da kruger diosunuz ya sanırım bu sperm testi 2 çeşit oluo. biz devlet hastanesi ürolojide yaprırcaz. sonuçlar 6 ağustosta belli olcak büyük ihtimal. devlete gidenler memnun mu bili omusun.

ponispon eeşin ttest yap mışmıdı canım? Nasıldı sperm durumları? Sen çabuk gebe kalmıştın sanki! Bu tabii sorun olmadığını da gösterio..

evet canım parasından gectım ama tup bebek tedavısı ınsanın psıkolojını cok degıstırıyo ne dusunecegını bılmıyorsun esıme dıyorum ıyıce psıkopata bagladım dıyorum:) amelıyatında malıyetı ne kadar fazlalasmıs esım 2006da 1,5 mılyara yaptırmıstı akayda

canım çok saol. benim kilo problemim de yok. normal kiloluyu. çok da zyıf delim. normalim yani bazen alıom verom belli olmuo. adet, kıllanma vb. şikayetlerim yok. testler normal. gebelikle ilgili olnlar. hormonlar troid falan işte. mm önemli deil o zaman bouyutları kistlerin belki b u adetle bi,le atarım o zaman. gebe kalrsam doğumdan sonra da temizlenir belki evet. doktor gebe olsadın belki kistleri farketmicektik. kist oldunu b,ilmeden geçicelti belki demişti bi tanesi. ama diğeri hiç geçmicek demişti o kadar emin di ya geçer mi die sordumda. öteki de geçebilir gayet normal bi kist. yumurtaların çok demişti. ne se geçmese de sorun teşkil etmio şimdilik ya sadece sanırım biraz daha gebe kalmak zorlaşıo. i i hoş hiç bi sorun olmasa da ha diince gebe kalınmıo zate. daha biz çok başlardaız. belli olmuo hiç sebepsiz yere 8 yıl bekleyip olmayıp. tüp bebekle çocuk sahibi oanları biliorum çevremde..tabii yaş da önemli..

hıc telaslanma canım ben 4 senedır bununla ugrasıyorum bana herkesın dedıgı cocuk kesın cozum dıye kronık bı hastalık mı da hıc gecmıcekmıs yanı. her kadında adet oncesı bu kıstlerden olurmus vede adetle atılırmıs ama bazı kadınlarda bızım gıbı adetle atamayınca bu kıstler kalırmıs bu arada hormon ozellıkle prolaktın vede testesterona baktırdın mı onlarda etkılenıyo ccanım cocuk olmamasıda her kadında degıl bazısında oluyo. ama yazılarından anladıgım senınkı cooook azmıs ne guzel ınsallah hepten bıter gıder hıc umutsuz olma bana bı dr demıstı kı senı sımdı sınırlendır:sinifsinif:sen uzsem anınde degerlerın yukselır moralını yuksek tutarsan hepsı duser demıstıvereliniortak

hıc telaslanma canım ben 4 senedır bununla ugrasıyorum bana herkesın dedıgı cocuk kesın cozum dıye kronık bı hastalık mı da hıc gecmıcekmıs yanı. her kadında adet oncesı bu kıstlerden olurmus vede adetle atılırmıs ama bazı kadınlarda bızım gıbı adetle atamayınca bu kıstler kalırmıs bu arada hormon ozellıkle prolaktın vede testesterona baktırdın mı onlarda etkılenıyo ccanım cocuk olmamasıda her kadında degıl bazısında oluyo. ama yazılarından anladıgım senınkı cooook azmıs ne guzel ınsallah hepten bıter gıder hıc umutsuz olma bana bı dr demıstı kı senı sımdı sınırlendır:sinifsinif:sen uzsem anınde degerlerın yukselır moralını yuksek tutarsan hepsı duser demıstıvereliniortak

prolaktin normaldi. testesterona bakmadık. her şe normal se testeronun kötü çıkma ihtimali olur mu ki? adet olcam kaçıncı gün daha ii olur baktırmak için..

evet canım parasından gectım ama tup bebek tedavısı ınsanın psıkolojını cok degıstırıyo ne dusunecegını bılmıyorsun esıme dıyorum ıyıce psıkopata bagladım dıyorum:) amelıyatında malıyetı ne kadar fazlalasmıs esım 2006da 1,5 mılyara yaptırmıstı akayda

cnm benim eşin ameliyat olmuş heralde peki değerleri düzeldi mi :kedi: bide seni tanımak isterim kısaca anlatır mısın

prolaktin normaldi. testesterona bakmadık. her şe normal se testeronun kötü çıkma ihtimali olur mu ki? adet olcam kaçıncı gün daha ii olur baktırmak için..

prolaktın normalse sanmıyorum dıgerıde yuksek olsun en cok bu etkılenıyo dıye bılıyorum ama sen bılırsın bı baktır ıstersen ana ne zaman bakıldıgını pek hatırlamıyorum

cnm benim eşin ameliyat olmuş heralde peki değerleri düzeldi mi :kedi: bide seni tanımak isterim kısaca anlatır mısın

canım amelıyattan once 3 mılyondu sonrası 29a kadar cıkmıstı gecen hafta yapılanda 5 mılyon cıktı nıye oyle oldu anlamadık belkı de tekrarlamıstır cunku tekrarlama olasılıgı oluyo dr demıstır zaten. ama bız onemsemedık tup bebek olacagı ıcın. 28 yasındayım 3 yıllık evlıyım canım ogretmenım konyada yasıyoruz tedavıyıde burda yaptırdık baska ne dıyeyım sen sor merak ettıklerını

cnm benim tanıtayım ben kendimi opuyorumnanaktan ben 18 yaşındayım ve 13 aylık evliyim cnm bu 3 cü denememiz olucak doktora gittim bende sorun yok eşimde varikosel var ama doktor ameliyata ihtiyaç duymadı cnm değerler 60 milyon sperm & 95 ileri hareketli morfoleji ise % 95 normal % 5 anormal doktor çok güzel dedi ama bekliyoruz ben yastık olayını uygulamıyodum uygulamaya başladım inş. hepimiz hayırlısıyla bebeklerimize kavuşuruz opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

bu arada sızın degerler cok ıyıymıs canım hıc telaslanma bence kendılıgınden olur Allahın ıznıyle yasında kucukmus hem daha cok yenısınız hıc telaslanma kafaya takma bak bu ıslerde psıkolojı cok onemlı hıc sebeb yokken ondan bıle etkılenebılır

omman ne yapıosun canım? Regl durumların nasıl? Ben de beliorum test yaptım negatif. zata adet belirtilerim var. Olurum yakınlarda adet..

ıyıkı kk varmıs yoksa bu 12 nasıl gecerdı yaaa. ben kacıyorum kızla sonra gorusuruz ınsallah

X