Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

peki canım bu fitili ne zaman kullandın?bu arada ilişki falan yasak oluyo mu? bebiş olabilir mi yani?

canım valla dogru düzgün bile kullanamadım ilacı aldım 2 gün kullandım eczaneden aradılar ilacı yanlış vermişiz diye o yüzden kulanmayı bıraktım eczaneye gittim megersem ilac dogruymuş parasını eksik almışlar sonra tekrar başaldım,bitmesine 3 4 tane fitil kalmıştı regl oldum bende regl olurken bile kullandım yani dr ilişki falan olmayacak diye bişi demedi.ben gecmemiştir diye bile düşünüyordum.

midye ilk tüp bebek denemen mi. Sorun neydi camım? Teşhis falan? İkiz tekiz nasıl oldu? Bi de maliyetini yazarsan sevinirim canım. İnşallah bebeğin tutunur annesine. Her şe i i gider..

ılk deneme canım esımden dolayı tek embrıyo kondu bakalım hayırlısı 6 bın cıvarı tuttu

çok saol cnm ben bakamıyorum şuanda hazırlanmaya çalışıyorum tekirdağa gidicez anneannemlerin yanına.herkes orda olucak annemler teyzemler dayımlar ve anneannmler.hepsi biraradayken vercez haberi suratlarını çok merak ediyorum ve çatlıcam artık.

hayırlı yolculuklar diliyorum canım güle güle git yegenimizede iyi bak.haklısın ben ögrendigim gün her keze tlf acıp söledim

ılk deneme canım esımden dolayı tek embrıyo kondu bakalım hayırlısı 6 bın cıvarı tuttu

anladım canım. İnşallah yolunda gider sağlıkla kucağına alırsınız bebeğinizi.

Cinsiyet seçimi yapılı omu. Belli mi? Tam bilgim yok ama cinsiyet de rahme koymadan anlaşılması nkolay mı? Siz naptınız canım?

hayırlı yolculuklar diliyorum canım güle güle git yegenimizede iyi bak.haklısın ben ögrendigim gün her keze tlf acıp söledim

çok saol cnm eşimi bekliyorum sabırsızlıkla aslında dün akşam gidicektik ama eşimin işleri yüüzünden gidemedik.

canım valla dogru düzgün bile kullanamadım ilacı aldım 2 gün kullandım eczaneden aradılar ilacı yanlış vermişiz diye o yüzden kulanmayı bıraktım eczaneye gittim megersem ilac dogruymuş parasını eksik almışlar sonra tekrar başaldım,bitmesine 3 4 tane fitil kalmıştı regl oldum bende regl olurken bile kullandım yani dr ilişki falan olmayacak diye bişi demedi.ben gecmemiştir diye bile düşünüyordum.

anladım canım teşekkür ederim

kızlar ya hesapladım bugün regl olursam 14. gün ayın 7 sine den gelcek. Yarın olrsam 8 ine. yumrtlamayı kaçırmıcaz inşallah sperm testinden ötürü. ben günümde olmimii 2-3 gün sonra olim adet dioodum. bakalım bugün de gelmezse yarın öbür gün de olur.. yumurtlam da belli olmuo ne zaöman olca ama test yaparım. gidebilirsem takip yumrta.. büyük ihtimal ağustos kaçırmıcaz ya inş. tutar.

kızlar ya hesapladım bugün regl olursam 14. gün ayın 7 sine den gelcek. Yarın olrsam 8 ine. yumrtlamayı kaçırmıcaz inşallah sperm testinden ötürü. ben günümde olmimii 2-3 gün sonra olim adet dioodum. bakalım bugün de gelmezse yarın öbür gün de olur.. yumurtlam da belli olmuo ne zaöman olca ama test yaparım. gidebilirsem takip yumrta.. büyük ihtimal ağustos kaçırmıcaz ya inş. tutar.

yasecigim sana tavsiyem takip yaptır kesin sonuç alırsın.ovulasyon testleri bazen güvenilir olmaya biliyormuş.

aysu i i yolculuk. Güle güle gez canım..

cnm çok teşekkür ederim.

yasecim inşallah kaçırmasınızda bu ay tutar cnm.

yasecigim cıkmam gerekiyor inş sonra görüşüz canım.kendine iyi bak

görüşürüz denizcim. :KK3:

kızlar bende çıkıyorum eşim 3 gibi gelirim demişti
pazartesi görüşürüz öpüyorum hepinizi Şeniz

anladım canım. İnşallah yolunda gider sağlıkla kucağına alırsınız bebeğinizi.

Cinsiyet seçimi yapılı omu. Belli mi? Tam bilgim yok ama cinsiyet de rahme koymadan anlaşılması nkolay mı? Siz naptınız canım?

yok canım oyle bısey olmadı yasal degıl dıye bılıyorum ben ama tek embrıyo bıle yasalardan dolayı koydular 28 oldugum ıcın yastan dolayı

mıdye esınde ne gıbı sorun vardı canım.sende sorun varmıydı pekı.benım esımde de morfolojı sorunu var % 2 .varıkosel vardı amelıyat oldu 3 hafta once

Saolasınız kızlar hiç takip olmadı. Yaptırabilirsem yaptırim ya gelince yazar mısınız ne zman takip olur. Adetin kaçıncı günü?

hazel sen yaptırdım diodun yumrta takibi. Adetin kaçıncı günü. Büyük ihtimal son 3 adete göre 2-29 günde bi regl oldum çıkar gibi gelio.

yasecım ben klomen falan kullanmadıgım ıcın 12. gunumde ve bırde 18. gunumde gıttım.12. gunumde yumurtan 17mm catlamak uzere falan dedı ama 18. gunumde gıttıgımde dr. dedıkı daha yenı catlamıs.yumurta yok ama sıvı var dedı.yanı yumurtam hala canlıydı.ve bız o sabah calısmıstık ama tutmadı

X