Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

edammm çok teşekkür ederim.Benim bilgisayarın kasası kapnıyor kendiliğinden Pazartesi yaptırırız.Bu karışım yumurtlamayı mı artırıyor canım.çok sağolasın o zaman onun yapayım.

evet canımm hem yumurtlamayı arttırıyor hemde birlikte olma sayısını fazlalaştırdıgı için kaçırma şansınız pek olmuyor..erkeklerde de spermi güçlendiriyor...yanlız eşlerinize her sabah aç karnına vermeyi unutmayın aksatmayın sakınn..aslında hamile kalmayı düşünen her kadın yapmalı çünkü spermler güçlüleştiği için sanırım tutunması daha kolay olur canımm..umarım hepimize iyi gelir..bu arada karışımı alıp evde yapın ceviz ve fındıgı da fazla ezmeyinn...

delikafaduldendelikafaduldenkaydirigubbakcemile2hihoyyythihoyyyt:dance::dance::roflol:

valla cok basıt.gercı esımde vrıosel varama bızde amelıyattan sonra yerız.ne yemıyoruz kı bnu da yrız:)))

valla cok basıt.gercı esımde vrıosel varama bızde amelıyattan sonra yerız.ne yemıyoruz kı bnu da yrız:)))

kızlar başladıktan sonra hep birlikte halaya başlarız enerjimizi boşaltmak içinn :teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

slm kızlar bende çift çizgi görmek isteyenlerdenim bilgi paylaşımlarınızdan istifaded etmekzemuszemus ben nisanda kimyasal gebelik yaşadım bir ay korunduk adet tarihim 1 hazirandı bitti bu ay inş. herkes ile birlikte bende sağlıklı gebe kalırımalkisalkisalkis

ayyy inşallah canım

valla olur.baslayalım.ama benım yumurtlama donemım gec almıs sayılmam deılmı

hazelcim ben bu ay gün aşırı deneyeceğim.Mümkün olduğu kadar.Mutlaka tutuyormuş kaçmıyormuş.Birde edammmın verdiği tarifi yapacağım.Keçiboynuzu pekmezinede bugün başlıyoruz.Evde vardı zaten okulda satıyorlardı almıştımSenin çalışmalarda hız kazandı sanırım.ınşallah bu ay seinin tutar.aayağını sürümüş olursun:)

evet güzelcim bu çalışma ile kesin tutar inşş :))
yanlız şu keçi pekmezi ne onu da ben bilmiyorum anlatır mısın :))

aramıza hoşgeldim nisacımmm..
geçmiş olsunn..

evet güzelcim bu çalışma ile kesin tutar inşş :))
yanlız şu keçi pekmezi ne onu da ben bilmiyorum anlatır mısın :))

canım keçiboynuzu pekmezi spermleri artıyor ve sağlıklı yumurtalar yapımına katkı sağlıyor.Pc bozuk canım cevaplar geç oluyor.

aramıza hoşgeldim nisacımmm..
geçmiş olsunn..

Teşekkür ederim canım ne yapalım yaşamakta varmış ama bir anlıkta olsa annelik duygusu çok güzel Rabbim isteyen herkese sağlıklı bebişler nasip etsinkaydirigubbakcemile2
ya bu keçi boynuzu ve incir kürünü başarılı buldunuz mu ben soğan kürünü yaptım ama enfeksiyon kaptım sanırım yada bana öyle geldi

canım keçiboynuzu pekmezi spermleri artıyor ve sağlıklı yumurtalar yapımına katkı sağlıyor.Pc bozuk canım cevaplar geç oluyor.

hımmm duymamıstım cnmm iyi oldugu söylediğin tşk ederimm..eger benimde hamileliğim gecikirse ben de denerimm...
cvpların gec gelmesi sorun değil cnm burdayım okurum nasıl olsaa...

canım ben de sorunlu bir hamilelik yaşadık ve sonu kötü bitti ama kısmet değilmiş 5 ay oldu ve ben ancak kabullenebildimmm..
soğan kürü çok iyi canım enfeksiyonu farklı birseyden kapmıs olmayasın...canım sen de ve eşinde sorun yoksa sadece gebelik oluşmuyorsa benim dediğim bal kürünü yapabilirsinn..gerci senin ilk denemen oldugu için hemen baslamayabilirsin benim de ilk denemem ben şuan birsey yapmayı düşünmüyorummm...

canım ii yaparsın.biz nısanda aynen gun kacrmadık.gun asırı calıstık ona ragmen olmadı.sanırım esımın durumundan dolayı.ınsallah sızın tutar.

edacım pekmez ıste harnup yada kecıboynuzu pekmezı olarakta gecıyor.zaten kecıboynuzu spermlere cok ıyıymıs.esınde srun olan cok kısı bunu kulandırıyor eslerıne.benım esımde suyunu içiyor ve pekmezını yıyor

Canım benim ya sanada geçmiş olsun inş tez zamanda yeni bebişin olur sağlıklı

nisacım hosgeldın.gunun ne zaman senıde lısteye eklıyım.artık bır hamile haberı alsakkkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…