Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

öyle yapayım canım ya. biz de bu ayı değerlendirmeye devam ediyoruz. eşimde sperm problemi çıkmadı çok şükür. geçen çarşamba günü ov. testinde çift çizgiyi gördüm, o günden beri her gün çalışıyoruz. bugün de çalışıp sonrasında 2 günde bire düşürücez. tutar mı tutar belli mi olur :)
Rabbim istedikten sonra olmayacak şey yok. tıp ne kadar olmaz dese de..

o nasıl bir şey canım? hiç duymadım, cahilliğime ver :S

estağfurullah canım yeni taşındığım evde siyah böceklerden çıkıyo bende onu görmeyi bırak adını duymaya tahamülüm yok kaşınırım sanki üstümdeymiş gibi huylanırım ..1 haftadır çok sık çıkıyo evde de yalnızım ilacı ben sıkmak zorunda kalınca artık gözümü kapatıp atamıyom gözümün önüne geliyolar...:1no2::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

BıSMıLLAHıRRAHMANıRRAHıM

(Rabbim bize katından tertemiz bir nesil ihsan et şüphesizki Sen duayı hakkıyla işitensin amin)
ANNE OLMAK ıSTıYORUZZZZZZ

Günü geçen arkadaşlar

ramiznur---------10 Haziran[/:Saruboceq:

HAZıRANDA ÇıFT ÇıZGıYı GÖRMEYı UMUT EDENLER :lepi:

ktg.............18 Haziran
denizxx........19 Haziran
truf------------19 Haziran
ronya------------20 Haziran
aysu87------21 Haziran
nurberra-------23 Haziran
yasekase---------26 Haziran
tırtılkurabiye----26 Haziran
hazel82-------27 Haziran
ozlemyalcinkaya----28 haziran
faran------------29 Haziran
firstheaven----29 Haziran

TEMMUZDA ÇıFT ÇıZGıYı GÖRMEYı UMUT EDENLER :lepi:

nisa-86-----1 Temmuz[
lithium84--------3 Temmuzsuyasem--------4 Temmuz

nurten34--------5 Temmuz

d_kupcu-----------6 Temmuz
mse121822.......6 Temmuz
edamm------------8 Temmuz[/
darkangellove58-------8 Temmuz
guzel83----10 Temmuz

canım raid in bocek tabletlerı var onlardan kullan.yada detanın bayagı guclu spreyı cıkmıs.akreplere bıle etkılı dıyor.onu da kullanabılırsın.ama ssen yıne tabletlerden al.ben cok kullandım urfadayken.ordada cok vardı.tavana tırmanıyorlardı.tabletler sayesınde her sabah b olu bocek ve ben aynı odada uyanıyorduk.mutlaka ayaklarını dıkmıs oluyordu bırtanedelikafadulden.etkılı yanı

hazelcimm sen test yapıo musun?Durumlar nasıl sende doktorda yumurta takibin var mıdı?Testlere de kesin güvenmemek lazım tabii.Yumurtlaman geldi mi akıntı falan..

yaaaaaa adını nie yazdın okuyunca ıııııııı...almam mı canım evde her köşede mutlaka var..yatarken fix her gece ilaçlıyorum....lojmana gelince böyle oldu ne güzel eski evimde yoktu..senağlama

ayyy afedersın canım yaaa.bende nefret ederım neyse olurler bır sure snra.ama bak hamılelık dusunuyorsun.bocek ılacına maruz kalma cok.gıderken ılacla.gelınce havalandr .bebıs varsa zarar vermesın.ozellıkle ovulasyondan sonra dıkkat et

hazelcim inşallah bu topik bize uğurlu gelsin haziran-temmuz-ağustos bol bereketli olsun

şuan bebek yok adetim 1 temmuzda olmam inşallah..ama olacağım kesin eş yok ...:kedi:

hazelcimm sen test yapıo musun?Durumlar nasıl sende doktorda yumurta takibin var mıdı?Testlere de kesin güvenmemek lazım tabii.Yumurtlaman geldi mi akıntı falan..

yasecım benım dun sabah dr. a gıtmeden once wc de elıme cevızden bıraz kucuk yumurta akı gıbı bısı geldı cektıkce uzayan.sonra dr. sagda 1 tane 17-18mm yumurtan gelısmıs dedı.catlamak uzre dedı.ama ben dun eve gelınce test yaptım ıkıncı cızgı sılıktı.dr.dan sonra sag tarafımda hafıf sancım oldu.acaba ozaman catladımı bılmıyorum.cuma gunu de yapmadım test acaba o gunmu cıfttı bılmıyorum.bgun bırdaha yapıcam.eger daha sılıklesırse catlamıstr dun.eger daha koyulastysa daha catlamamıstr.benımde kafam karstı acıkcası.yapınca yazarım buraya.kızlar ben kahvaltı yapcam sımdı gorusuruz sonra.erkencıyım degılmı

kızlar size tavsiyem o adını bile duymak istemediğiniz böceklerin tek yolu zirai ilaç raid falan onlar pek faydalı değil.dediğim ilaçlar kesin çözüm sıvı şeklinde duvar diplerine püskürtüyorsun anında yok oluyorlar ayrıca insana zararı yok benim evde çocuğum olduğu için onu tercih ediyorum.sizde kullanabilirsiniz güvenli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…