Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

yaa deme canım yaaa.senden umıdım vrdı.ne yapalım bu ay bısı yok ama bır dahakı ay patlama yasıycaz eminim:emir_bebek:

Birde bal çörek otu ve polen yiyeceğim.pes etmek yok buradan hamile olarak çıkacaz buna şüphem yok inşallah.

ya sız en azından bır kere hamıle kalmıssınız emınımkı yakın zamanda yıne kalıcaksınız

Birde bal çörek otu ve polen yiyeceğim.pes etmek yok buradan hamile olarak çıkacaz buna şüphem yok inşallah.

güzelcim ben bir macun biliyorum baska sorunun yoksa onu deneyebilirsin hamile kalmayı hızlandırıyor...deneyenler varr ben de düşünüyorum ama benim ilk gebeliğim ilk denemede oldugu için bu da ilk denemem olucak eger 4-5 ay tutmazsa ben de denicemm..

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

(Rabbim bize katından tertemiz bir nesil ihsan et şüphesizki Sen duayı hakkıyla işitensin amin)
:emir_bebek:ANNE OLMAK İSTİYORUZZZZZZ :emir_bebek:

Günü geçen arkadaşlar

ramiznur---------10 Haziran[/:Saruboceq:

HAZİRANDA ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ UMUT EDENLER :lepi:

ktg.............18 Haziran
denizxx........19 Haziran
truf------------19 Haziran
ronya------------20 Haziran
aysu87------21 Haziran
nurberra-------23 Haziran
yasekase---------26 Haziran
tırtılkurabiye----26 Haziran
hazel82-------27 Haziran
ozlemyalcinkaya----28 haziran
faran------------29 Haziran
firstheaven----29 Haziran

TEMMUZDA ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ UMUT EDENLER :lepi:

lithium84--------3 Temmuz

suyasem--------4 Temmuz

nurten34--------5 Temmuz

d_kupcu-----------6 Temmuz
mse121822.......6 Temmuz
edamm------------8 Temmuz[/
darkangellove58-------8 Temmuz
güzel83------10 Temmuz

yarım kavanoz bala; 2 avuç az dövülmüş fındık, 1 avuş az dövülmüş ceviz, 2 yemek yaşığı polen karıştırılıp her sabah aç karnına eşinle birlikte birer yemek kaşıgı yeniyor..
yanlız cevizle fındıgı fazla dövme ağza gelsin kıtır kıtır...

edammm çok teşekkür ederim.Benim bilgisayarın kasası kapnıyor kendiliğinden Pazartesi yaptırırız.Bu karışım yumurtlamayı mı artırıyor canım.çok sağolasın o zaman onun yapayım.

hlmmm sagol canım denenmısmı bu

rica ederim denenmiş canım sonuç alan çok kişi var...ama bir sorunu olmayanlar için..eger benimde gecikirse hamile kalmam ben de denemeyi düşünüyorum benim daha ilk denemem olucak bu ay biliyorsun...yanlız biraz fazla enerji veriyor canım yerinde duramayabilirsinn :)):teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

X