Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

edacım pekmez ıste harnup yada kecıboynuzu pekmezı olarakta gecıyor.zaten kecıboynuzu spermlere cok ıyıymıs.esınde srun olan cok kısı bunu kulandırıyor eslerıne.benım esımde suyunu içiyor ve pekmezını yıyor

benim eşimde bir sorun yok ama spermin daha güçlü olması için kullandırabilirim güçlü sperm daha iyi tutunuyor ve düşük tehlikesi olmuyorr..

ben varım ama pc gidiyor.kasa kendi kendine kapanıyor.nasılsın canım iyiy hafta sonları.

yenı uyandım pc basına gectım.bakıyım dedım.kahvaltı hazrlıycam sımdı.canımda bısı yemek ıstemıyor

farancım ben dün dr.a gıttım.benden testesteron testı ıstemedınız dedım. o da gerek yokkı.testesteron testı bekar ve asırı tuylenme problemı olan bayanlardan ıstenır.gerek yokkı dedı.ama arkadaslarımdaan dr. ıstemıs dedım.onlar para alsınlar dıye testı şişirmişlerdr dedi.tsetseteron infertılitede bakılması gerekn bır test degıl dedı

kızlar bu arada üç aylarınız mübarek olsun. bakarsınız Rabbim bu fazileti bol günlerin yüzü suyu hürmetine dualarımızı kabul eder..

ahh canım amin inşallah.dualarımda sızler ve ısteyen herkeste var.

bu arada 3 aylara ne zaman gırıyoruz.kandıl ne zaman ınternetten baktım anlayamadım.bılzgınız varmı.bugunmu yoksa.kaırmayalım.takvımım de yok evde

Günaydın kızlar.Ovulasyon testi yaptım çift çizgi çıktı.Dün çalıştık bugünde mi çalışalım yoksa yaın mı.Sanki benim yumurtalar hemen çatlıo gibi gelio.Bi de arkadaçlar çift çizgiden sonra silik çıknca çatlamış demek mi acaba olasılık nedir.Hazel ya e-okul devamsızlık giremiorum bi bakar mısın sen de kayıt yeri açık mı?

aaa şimdi kafam çok karıştı benim canım yaa. benden testesteron hormonu isteyen doktordan iki gün önce başka bir doktora gitmiştim. vaj. muayenede kist göremedi. zaten kistim yok benim çok şükür. daha önceki düzenli muayenelerimde de yoktu kist. ama bu doktor vaj. değil de karnımdan ultrasonla baktı. kist sonucu olarak da bir şey söylemedi. sivilceler beni şüphelendiriyor, hormon testi yapalım dedi. sonuçlara bakarak da pko olabilirsin dedi. ama benim adet gecikmem yok. aşırı tüylenmem yok. kilo problemim yok. yani pko belirtileri mevcut değil bende. şimdi iyice kafam karıştı. önümüzdeki ay kesin bir doktora daha gidicem. hem bu sefer devlete gidicem. eğer özeldekiler para için kafamızı karıştırıyorsa aşk olsun onlara :KK43:

vallahi oyle dedı canım.bende korkmustum hatta bana yapmadı.acaba benımde testesterondamı var problem dıye.o da kısırlık ıcın testesterona bakılmaz dedı.gerek yok dedı.sen bencede baska dr. a gıt .bakalım o ne dıycek.senın degerın yuksek degıl zaten.belkı bırdahakı ay daha dusuk cıkacak.yani sen kafana takmadan bebısıne calıs.rabbım bu mubarek gunlerde kabul eder ınsallah dualarımızı

yasecım devmsızlık mı.onu bız gırmıyruz kı.yanı ben gırmedım devamsızlık falanbilmiyorumkismile

esınde problem yoksa bugun ve yarında calısın derım.sonrada gun asırı devam edın.

X