Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

inşallah canım biz de yoktu dioz hatta eşim çok emin olmadına varikosalin. biliosun ben de kist çıkınca adetim her şeimi ii ken. öle hiç bi şikayetim olmmaıştı. şimdiye kadar idrar yolu enf. bile geçirmedim. kist duymu aldıktan sonra böle oldum ben ya. insan konduramaz ya bazı şeleri kendine. neticede gebe de kalabilir mişim bu durumda gebe kalanlar var dedi doktor deneyin olmazs düşünürüz dediler. eşim de sorun çıkmasın bari . ben d e pürüz var. belki ilerde gebe kalmazsam deşik yöntemlere başvurucaz. ilaç tüp bebek. ya inş. gerek kalmaz diorum..

inşallah yasecım ınsallah.dua etmekten baska yaacak bıresyımız yok ve de sorun varsa onlemını almaktan baska.sen sogan suyunu ıc .dr lar fayda etmez dıyorlarmıs yaa.bence eder.sogan suyunu cok duydum ben.helede kıstı olan mutlaka ıcsın.

soğan suyunu aksatmadan yapıcam.. o yüzden gezmetye bi yrlere bile gitmiom bilio musunuz. nası yapıcam başka yerde kist var die duyurmak istemiorum. ilerde belki ama şimdilik kendi çabalarım ve doktorlalaaım..bi de dogaltedavi.net oraya bakıorum. orda d iksir çay bişiler var bakanınız var mı alsam mıki güvenilir midir? bakıorum.. oaraya da...

yase canım eğer tek sorun kist ise hiç dert etme. gebelik sorunları içinde kist en kolayı diyor doktorlar. eğer adet düzensizliğin falan yoksa inş çok kolay hallolur. önemli olan yumurta rezervinin yeterli olması.

yasecım oyle herseyı alıpıcme bence.sogan suyu zayıflatıyormus hem.bunu bahane edebılrsın.bıraz zayıflamak ıstıyorum kılo aldım bıkac kılo vermek ıstıyorum oyuzden ıcıyorum dıyebılırsın

farancım saol desteğe çok iht. var. kür yapcam die bi yerlere de gitmiorum. dinlenme temizlik yapıorum bol bol. dedim gibi adetlerim düzenli birazdan 2 test sonucumu alcam aadetliyken başka bi doktorda yaptırmıştım. inş. onlar da ii dir. rahim filminden vazgeçirdi doktorlar. erken sonradan yapışıklık bile yapbilir bişi yokken dediler. ender rastlanan bi durummuş ama bende de kadınların yüzde 7 sinde olan bi durum var kist var ya. vazgeçtim. ender mendr beni bulmasın şimdilik yani..bi yerde okumuştum kısırlık teşhisi olan kadınlarda rahim filmi çekilince sadece yüzde 30 unda sorun çıkmış rahminde kısırlık olsa bile rahmin ii olma olasılığı çok yüksek. tabii gene de belli olmaz ya.. bu işler kime ne vurcaıı. bu arada adetin 5. günü 3 yumurtam gelişiodu 2 tanesi daha ii dedi doktor. 13. günü ultrasomnla baktırcam . sizce o zaman gebelik için en az boyutu ne olmalı* gerçi günden güne büyürmüş yumurtalar. bazen yumurtalama esnasında ve sonlara doğru da büyürmüş öle bişiler de okumuştum. o zanman da döllenme olursa ii olur tabii. doktorun dedi boyu yeterli olmasa bile büyüyebilirmiş. dakka başı giremeyiz ya ultrasona. doktorlarda ciddi bişi yoksa olasılıklı konuşuolar ya zate!

evet hazel ya güvenilir mi die şüphe duyuyorum ama napim? orda yazılanlarda komplo olabilir de . bu zamanda neye nası güvenicez. bakalımm. eşim de belli olmaz naptıkları dio. bilmiom ya bakalımm..

yasecim fazla endişe etme canım, benim de içim içimi yiyordu bişi mi var acaba diye, doktor doktor gezdim, en son gittiğim doktor bir tane kist bile olmadığı halde pko olabilirsin, 3 ay doğum kontrol hapı kullan dedi. eğer bu ay meleğim gelmeseydi o aptal hapı kullanıyor olacaktım. doktorlar bazen sırf çare bulmuş olmak için en kötü ihtimali değerlendiriyorlar. Allah ne eksik etsin ne muhtaç etsin valla

ben şimdilik soğan kürü yapim. adet olduktan sonra diğer adetlerden 10 gün önce 7-8 gün yapılıomuş. gebelik olmasa bi sonraki adetimden sonraki 3 adettimden önce o şekilde yapıcam.. gebesem bırakırım büyük ihtimal...

yarın kandil olduğunu bilmiyodum,sayenizde öğrendim kızlar.Yalnız, yarın miraç kandili onu düzelteyim.

ben de duydum hiç bi sorun yokken bilem pco olabilirsin dio doktorlar. sanırım kötü ihtimalde bişi olsa da olmasda pco şüphesi oluo kısırlık teşhisi koymadan önce. galiba bu şekilde süre uzatılıo. alim olucam yakında !1 doktorlar da sebebini bilmiolar tam. bence tıbben bi ihtimaller biliniodur ama tam sölenemiodur. gene bi yerde okumuştum. grip oldumuzda faranjit olduğumuzda ya da başka bişilerde kullandığımız antibiyotşkler falan bi yerde n ii yaparken diğer yandan vücuda deişik bi bakteri bırakabilirlermiş. belki alakası yoktur ama ben grip oldum zamanlarda kızken falan da kullanırdım hep .. hasta grip oldum için tabii. aslında kendi içimde bu kisti onlara bağladım belki alakası yoktur ama!! doktorlar da bu konuda kesin bşi diemez başka nedenler de olabilir belki de alakası yoktur!! ilaçları yapan firmalar ayaklanır. tam bir nedeni yok pco nun. kist varsa bile pco olmayabilir mişiz. yokken de olabilir doktorlara göre. karışıkkk çokkk karışıkkkkkkkkk.............................................................

kızlar ben çıkıorum.

gona85gonca gebeliğin hayırlı olsun canım. Rabbim sağlıkla kucağına almaıı nasip etsin..

yasekase hiç moralini bozma.doktorlarda neyin nasıl olduğunu bilmiyorlar.her hasta onlar için yeni bir deneyim.deneme yanılma yoluyla uygun tedaviyi bulmaya çalışıyorlar.kistlerin neden oluştuğu ise bir muamma.geçen ay ne ümitlerle doktora gittim.kist çıktı.Üstelik 5 ay önce kist yüzünden laporoskopi oldum.Ama boşuna olmamışım Allah'tan.patoloji sonucuna göre alınması gerekiyormuş.erimeyen bir kistmiş.bu sefer oluşan kistin de öyle olmasından çok korktum.Sonra korkularımın beni daha kötü bir duruma düşürdüğünü farkettim.Başıma gelen kötü bir olay sanki gelebilecek en kötü şeymiş gibi davranıyordum,ya da sadece benim başıma mı böyle şeyler geliyor.karamsar bir melankoli içinde kendi kendimi mutsuz hissettiriyordum.
korkularımızdan emin olduğumuzda istediğimiz şeyi elde edebiliriz.Hiç bişey düşünmedim bir ay ilacımı kullandım.dolayısıyla çocuk olacak mı stresim olmadı.10 gün soğan suyumu da içtim.bu ay reglin 2.günü kontrolde kistimin gittiğini öğrendim.

slm kızlaar ben az evvel evimin temizliğini bitirdim bu hafta sonu tatile gidiyoruz yunanistana birkaç hafta görüşemiycez...kızlar bu arada sapık yine buralarda ve direk olarak bana konuşmuş aptalkötükedihüso ya sinir oluorum bu adama ne olur buna bi çare bulalaım yada ben adımı değiştireyim gerçi nasıl yapılacak bilmiyorum ama...

inşallah canım yaa.ama ben bu ay malesef pas gecıcem esımden dolayı.agustosa artık ınsallah.dua edelım bol bol bırbırımızede

yok canım pcnın numarası degısmez.ama ınternet kafedense de polıs zaten kamera kayıtlarından o pc yı kım kullanıyor dıye bulur.sonrası basıt zatn.allah ıslah eylesın yaa.bukadar laf yıyorlar halada ne yuzle ınsan ıcınde dolasıyorlar.bunların yuzune tukursen yagmur sanar.

evet anatolya o dedıgınıde dusundum ama ne demek yaa.ınsanın naumusuna dıl uzatıyor kımkı o.gelsın cıksında gorelım.ınternetten caka satmak kolay.herkesın esı var.aılesı var.ne demek yanı.ınsan ıster ıstemez tepkı verıyor.kötükedihüsokötükedihüso

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…