Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

kızlar akıntı demişken şu diyeceğime dikkat edin lütfen,
ben geçen ay 9'unda yumurtladım ovulasyon testine göre. sonrasında testte çizgi silikşeti, gitti.
ayın 14'ünde ise tesadüfen uzayan akıntıyı fark ettim, böyle yumurta beyazının ucunda bi madde oluyor ya. aynı onun gibiydi. onu görünce ov. testi yaptım ve tek çizgiydi. ona rağmen o geceyi değerlendirdik ve bebişim geldi.
demek istediğim yumurtlama tarihi ile çatlaması arasında uzun zaman geçebiliyor. biz 9'undan 14'üne kadar her geceyi değerlendirmiştik. belki de ondan önceki ayları o yüzden kaybettim. ov.da çift çizgiden sonra beraberliği ihmal ediyorduk.

faran doktorlar gün aşırı ilişki öneriyor şimdi ben klomene başladım doktorum gün aşırı ilişkiye girin dedi acaba hergün mü girmek gerekir ki

ayyy maşallah farancım 5 gün dayanmışsın ama karşılığını da aldın benimde kafamı karıştırıyo bu testler bakalım olmadı tail dönüşü doktor takibi yaptırırım napıyım herif gitmedn bişeyler yapmam lazım :kedi:

bana da ilk gittiğim doktor gün aşırı demişti. birkaç ay öyle denedik, olmadı.
sonra ov. testine başladım, ilk ay tutturamadım, ama ikinci ay kaçamadı yumurcak

ooo ozlemcım ozaman durmak yok calısmaya devam.hem yumurtlama gunumdu dıyorsun.her ay degısıyor yumurtlma gunlerımız.oyuzden 10 ıle 20 .gunler arası gun asırı olmalıymıs.
dedıgın gıbı sogandan olabılır koku.yada sogan suyu ıctysen ıltıhabı falan sokuyordr.korkma ozaman normaldr

anatolya esınde sorun yoksa yumurtlama zamanı hergun calısın bence.nerde okuduysam her gun calısmada daha ıyı sonuc olmus.tabı esınde sorun olmayanlarda.

evet haklısın faran benımde gecen ay 14. gunde cıft cızgıydı.ama 17 yada 18. gunde catladı.bencede bırakmamak gerek.20. gune kadar calısmalı

kızlar zaten artık ben her anı çok iyi değerlendirme kararı aldım bahaneli bahanesiz hemen hemen hergün:kedi: zaten adama keçiboynuzu fındık fıstık armut havuç yedirdiğimden beri çok fena kaydirigubbakcemile3 yani acaip bişey oldu işte olmasa emin gün içinde de olur sabah akşam oluyo nerdeyse ayyy çok arsız oldum yawww amaaan şunun şurasında kaç günüm kalldı :gitme:

3,4 doktora gittik onlar hemen aşılama dedi. eşimde sayıda problem yokta kalite çok iyi değil son gittiğim doktor aşılama yapmak istediler dediğimde çok şaşırdı. eşimin değerleri kçtü değilmiş. tedavisiz 1,2 yıl içinde hemile kalabilirsin dedi. ben doktorları anlamıyorum yaa. para uğruna var ya yapmayacakları şey yok. aşılamadan para almak için diğer altarnatif tedavileri denemiyorlar bile

yok canım doktora yapmaya ingiltereye gidiyor yükselmesi için gerekliymiş bir yıl orda kalacak mesir macununa biz başlamadık henüz birde onu yerse adamı zaptedemem ya zaten şimdi zor dayanıyorum hani yataktan hemen kalkmıyoruz ya artık ben 2 saat kalkamaz oldum ama bunları yakında kesicem düşünsene adamı dopingle dopingle sonra ingiltereye gönder büyük tehdit vallakaydirigubbakcemile3

kızlar yazdıklarınızı okuyunca hem eğlendim hemde şu sapığa gıcık oldum
nasıl böyle bikonuda terbiyesizlik yapıyo anlamyorum allah ıslah eylesin

özlem seni çok özlicez ama geldiğinde hamileyim diye yazmanı bekliyorum dört gözleee
hazel bırak biz bu ay boş geçelim yaaaa
hep bebeler bizi ıskalıyo bu ayda biz onları ıskalayalım:))

omman aslında en güzelini yaparız sallamasak şu işi de öyle olmuyor işte insan takıyor kafaya. kimden duyduysam tedavi gördük olmadı sonra aman boş ver dedik kafaya takmadık oldu diyor

3G li telefonum zaten şimdide var sekreterinden koruyorum adamı ama ben şöyle bi çip falan taktırsam kalp atışı hızlanınca bana mesaj gönderse bende daha olay başlamadan devreye girsem diyorum yada burnunu falan yanlışlıkla kapıya çarpsam biraz tipi bozulsa olmaz mısempatiksalakcinni

Sapık kim buldum. Eğer tekrarı olursa inanın savcılığa veririm kendini çok zeki sanmasın burada herkeze de rezil ederim. Mesajım ulaşmıştır umarım doğru yerlere....

omman aslında en güzelini yaparız sallamasak şu işi de öyle olmuyor işte insan takıyor kafaya. kimden duyduysam tedavi gördük olmadı sonra aman boş ver dedik kafaya takmadık oldu diyor

aynen canım
gerçekten öyle aslında streste bizi çok etkiliyo
ben okadar şey yaptımki hamile kalmak için 3sene uğraştım
o ayda hiç uğraşmadım aşılama yaptırcaktım oyüzden boşvermiştim
ve bi baktım hamileyim
inşallah rabbim ogünleri bidaha gösterir ve bu sefer şu okunan ezanların yüzü gözü
hürmetine inşallah rabbim kucağıma almaya nasip eder
ben ve bütün arkadaşlarımın inşallah

ya canım bişey sorucam bizde hep ovulasyon testinde çift çizgiyi görünce bide ertesi gün çalışıp bırakıyoruz.acaba yanlışmı yapıyoruz.bu ay devam etsekmi bikaçgün daha?ama ben genelde ağrıyı takip ediyorum çünkü çift çizgi çıktığı gün yada ertesi gün çok şiddetli ağrım oluyo yani çatlayacağı zaman sonra o ağrı geçiyo bende çatlamıştır diyorum bidahada çalışmıyorum.acaba ağrı geçtikten 1-2 gün sonra çatlamış olma ihtimali varmı?ama ateş ölçmedede genelde ya tam pozitif çıktığı gün yada ertesi gün çatlamış gözüküyo bende ondan bırakıyorum.peki sende ağrı falan oluyomuydu yumurtlama döneminde yani ağrı geçtikten uzun süre sonra çatladığı oldumu hiç?

selam arkidişler ben de geldim. doktorda . mutlu oldum. hematoloji ve biyokimyadan sonra diğer 2 teste normal çıktı. doktor bunları 1 yıldan sonra yaparız ama sen istedin için yapyık dedi. ben de dedim kisti duyunca yaptırmak istedim dedim. en azında bunların normal oldunu bilmek stresimi azaltır dedim. i i demişim di mi? bu rarada sooğan da kürünü yapmamda sakınca görmedi. bitkisel istersen yapabilirsin dedi. kistim geçebilirmiş de. ilki geçmez demişti ama bu geçebilir de dio. bi sorun yok merak etme dio. anladım bunlar çok yumurta olunca onlara kist mi ne diolar. 1 tane ya da 2 tane ii olursa olur gebelşk dedi. 1 tane de yeter ya. en son 3 tanediler benimkiler. 2 tanesi şansımı artırır belkim ne bilim belkş avantajlı bi durumdur. yaşasınn iyimserlik. genelde kötümserimdir de..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…