Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

zaten corekotunu ezmeden koyup kendı dıslerınle ezıcekmıssın.oyle yararlıymıs.dedıgın gıbı yase belkı ondandır.amam varıkoselı olupta hamıle kalanda var tabı ama uzun zaman alıyrmus.kk da okudum bır kız 1.5 yıl sonra hamıle sımdı.hemde % 2 morfolojı ıle.olmadı amelıyat zaten ne yapalım.rabbım ol derse olacak demezse herseyımız mukemmel olsa olmuyor.ıns sonucların ıyı cıkar.bugun hormon testlerınımı alıcaksın

adaçayı da yumurtanın olgunlaşmasına yardımcı oluyormuş. ben adetimin 3. gününden başlayarak günde 1-2 bardak içtim. yumurtlama günümden sonra da bıraktım. doktorum bana yumurtan olgunlaşmıyor olabilir demişti. bal gibi de olgunlaştı işte :)

nısa esını ıkna etmene sevındım.zaten naz yapmıstr o.erkeklr oyle kolay kolay hayır demez fıkfıke:)))

murebdu genelde hamıle oldugunu ruyasında gorenler hamıle kalıyor.ınsallah senınde ıcıne dogmustr bu ay gelır bebısın.

kızlar yarın kandılmı.ben oyle duymustum.yarın oruc tutmayı dusunuyrum allah rızası ıcın

nısa esını ıkna etmene sevındım.zaten naz yapmıstr o.erkeklr oyle kolay kolay hayır demez fıkfıke:)))

murebdu genelde hamıle oldugunu ruyasında gorenler hamıle kalıyor.ınsallah senınde ıcıne dogmustr bu ay gelır bebısın.

kızlar yarın kandılmı.ben oyle duymustum.yarın oruc tutmayı dusunuyrum allah rızası ıcın
evet canım beraat kandili. bugünde tüm bir yıl boyunca olacaklar belirleniyor. bol bol dua etmek lazım.
belki de Rabbim benim meleğimi geçen kandilde ettiğim dualar hürmetine gönderdi.
12 rekat hacet namazı kılmıştım. kandillerde çok tavsiye edilir. siz de deneyin kızlar.

o zaman dişlerle ezmeye devam..hazel nası sorcam bilmiom ama sölim hadi bu varikasal erkeğin o bölgesindeki hani o yumuşak şelerde böle sıktında mı damar görüncek. ya da bacakla bitişik olan üst bacağın en üstlerin dedi olcak.
işte o bacak dedim yerde ten rengi morluk var ama o bizde deolan bişi geelde orası öle olabilio ya. illaki damar mı olcak neresinde ya. normal ince yumuşak dmar var bir iki tane. yoktur dio varikasal ağrıda yok dio ama ağri da olmayabilir..

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

(Rabbim bize katından tertemiz bir nesil ihsan et şüphesizki Sen duayı hakkıyla işitensin amin)
:emir_bebek:ANNE OLMAK İSTİYORUZZZZZZ :emir_bebek:

BEKELEMEDEKILER

D_kupcu------------------------6 Temmuz---------------? deneme:Saruboceq:
Mse121822.......-------------6 Temmuz---------------6.deneme:Saruboceq:

:lepi:HAZİRAN HAMİŞLERİMİZ:lepi:

:lepi:Sarısheker..........-::emir_bebek::nazar::CüvCüv:KK43:ugur geıtırır inşallah bize):lepi:
:lepi:Nurberra----------------23 Haziran-------12. deneme : :nazar:-BEBİŞ GELIYORRRRR:emir_bebek::CüvCüv::lepi:
:lepi:Faran---------------------29 Haziran----------------7. deneme :nazar:BEBİŞ GELİYORRR:emir_bebek::CüvCüv::lepi:
:lepi::Ponispon------21 Haziran-------1. deneme:nazar::CüvCüv:BEBİŞ GELIYORRRR:emir_bebek::lepi:
:lepi:Babu---------------25 Haziran-------1. deneme:nazar::CüvCüv:BEBİŞ GELIYORRR:emir_bebek::lepi:

:lepi:Gonca85gonca----------23 Haziran------------5. deneme:nazar::CüvCüv:BEBİŞ GELİYORRRR:emir_bebek::lepi:

:lepi:TEMMUZ HAMİŞLERİ:lepi:

:lepi:İmpaladeniz--------------------2 Temmuz-------------1. deneme:nazar::CüvCüv:BEBİŞ GELİYORRRR:emir_bebek::lepi:

:lepi:TEMMUZDA ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ UMUT EDENLER :lepi:

Edamm--------------------------8 Temmuz---------------1. deneme
Darkangellove58--------------8 Temmuz--------------10. deneme
ekin_09--------------------------9 Temmuz----------------1. deneme
Guzel83------------------------10 Temmuz---------------7. deneme
Ramiznur-----------------------11 Temmuz--------------6. deneme
pretty----------------------------12 Temmuz--------------3. deneme
ozlemsoysal------------------19 Temmuz--------------1. deneme
Nehiretna-----------------------22 Temmuz--------------9. deneme
Firstheaven--------------------20Temmuz-------------- ? deneme
Tırtılkurabiye------------------20 Temmuz--------------2. deneme
Aysu87--------------------------23 Temmuz--------------8.deneme
Yasekase----------------------23 Temmuz---------------4. deneme
Tugok----------------------------23 Temmuz--------------6.deneme
melike---------------------------24 Temmuz--------------1. deneme
esteem---------------------------24 Temmuz-------------1. deneme
Nisa-86--------------------------26 Temmuz--------------2.deneme
denizxx--------------------------28 Temmuz-------------11. deneme
Ronya-----------------------------? Temmuz--------------10. deneme
biozard------------------------------? Temmuz---------------? deneme
Ozlemyalcinkaya---------------?Temmuz ---------------? deneme
karan1------------------------------? Temmuz---------------1. deneme
Abysnth----------------------------? Temmuz----------------? deneme
hılalbebık---------------------------? Temmuz---------------? deneme

Nurten34---------------------------5 Temmuz --------------4. deneme

:lepi:AGUSTOS AYINDA CIFT CIZGIYI GORMEYI UMUT EDENLERRRR:lepi:

Karats---------------------------2 Agustos--------------3. deneme
Hazel82-------------------------15 Agustos-------------5. deneme

:Saruboceq::emir_bebek::Saruboceq::emir_bebek:

kızlar lıste ılk sayfada olacak.ordan takıp edebılırsınız.sayfa aralarına koymıycam.ordan degıstırıcem.bulmak zor oluyor cunku

yasecım bızım bu ay calsıma olmıycak cunku benım yapıskan akıntım gelmeye basladı yumurtlamayı kacırcaz zaten 1 hafta sonrada yapmaz bızımkı.acır ıdye.

ayy farancım nerdeee.ne calısması esım daha yenı dgum yapmıs kadın modundan cıkamadı.ne calısmasıkaydirigubbakcemile3 dr. bıle muayenanesınde esımı goruncee aaa mızmız hastamız gel bakalım dedı.ben dıyınce kızıyr esım ama herkes ogrendı onun ne kadar mızmız oldugunu:KK1:

yasecım testıslerde olur varıkosel.o ıkı tane yumusak tombul seylerde ıste.sıkınca gorunur yada sıkmadana da gorunur baktıgında.ılla agrı olması gerekmıyor.benım esımdede agrı hıc olmazdı.dr baksın anlar zaten.

erkekler kadınlar kadar güçlü değil gerçekten.
pek kibarlar :)
Allah o yüzden çocuk doğurma görevini kadına vermiş, erkeklere kalsa doğum acısı çekmemek için yıllarca taşırlardı karınlarında :):)

faran 12 rekat hacet namazını nasıl kıldın.ozel bır duaya gerek varmı kılarken.ne zaman kılınıyor.bır saatı varmı

o zaman yok galiba varikosal ya öle ince yumuşak koyu yeşile kaçan damarlardan var az o da normaldir di mi* o da gereklidir zate heral di mi? of ya gene iniği cinciği sormaa başladım bn de..

ben oruç tıtamıcam bu sfer galiba kürler var. kist çıkmasıdı . napim. Rabim için her şei dötr dörtlük yapamıoz bazen ama viizcdan rahat bırakmıo. affet yarabbim aciz kullarını ve de sevindir.. amin..

erkekler kadınlar kadar güçlü değil gerçekten.
pek kibarlar :)
Allah o yüzden çocuk doğurma görevini kadına vermiş, erkeklere kalsa doğum acısı çekmemek için yıllarca taşırlardı karınlarında :):)

evet zaten allah kadına daha dayanıklı oldugu ıcın vermıs dogum yapma gorevını.erkeklere vermemıs..bu gercekmıs.yaaa hamıle kalmazlardıkı ozaman bırak dogum yapmayı ertelemeyıkaydirigubbakcemile3 ınsanoglunun sonu gelırdı:roflol:

faran 12 rekat hacet namazını nasıl kıldın.ozel bır duaya gerek varmı kılarken.ne zaman kılınıyor.bır saatı varmı
canım kandil günlerinde falanca hacetimin kabul olması için niyet ettim namazımı kılmaya diye niyet edersin.
sonra 12 rekat namaz kılarsın. 4 rekatta bir selam verebilirsin istersen. kaçıncı rekatta olduğunu daha kolay hatırlarsın bu sayede.
sonrasında da bol bol dua et, Kuran oku. Rabbim kabul eder inş. dua Allah'ın en çok hoşuna giden ibadet türüdür. çünkü kulu gerçek deva kapısı olarak kendisini seçmiştir ve durumunu samimiyetle arz etmektedir.

yasecım bılmemkı sımdı.benım esımın dıger testıste grunmezdı bısı 1 metreden bakınca.oyle elle ıncelemeye gerek yok.uzaktan bakınca yanı 1m falan bakınca sagda bısı gorunmyordu.solda yarım cm kalınlıgında damarlar gorunuyrdu yada esın ıkınıcaK Oylede cıkıyor.dr. demıs.ben eve gelınce baktım soldakı oyle bellı oluyordu.canım sıkma canını yoktr yaa.bellı olmuyor dıyrsun yaa.varsada amelıyatla duzelıcek.dermansız dert vermesın.ama sıkma canını yktr

anladım farancım sagol.yanı hacet duası falan okunmuyor.normal allah rızası ıcın namaz kılar gıbı.hacetın ıcın nıyet etceksın.bızede dua et yarın.bende herkese edıcem.rabbım dualarımızı kabul eder ınsallah

X