Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

sizler çok şanslısınız ben sınıf öğretmeniyim bir yere atandım mı çakılı kalıyorum. biz de puanlar çok yüksek malum bu geçtiğimiz atama da da çıkmadı tayin. umudum il içi atamalarında

denızlıdemısın anatolya.ıstanbula rahat cıkar ama baska yerlere bıraz zor oluyr tabı ama hızmet puanınada baglı.kac yıllık ogretmensın.belkı seneye ınsallah.

ozlemcım cevırıyı nerden alıp yapıyorsun.bende bayagı baktım ınternetten cevırı ıcın ama bulamadım oyle calısacagım bır yr.

Allah'a şükür denizliye gelebildim 4 senedir denizlideyim ondan önce şırnak cizredeydim 7 yıllık öğretmenim. tabi denizlide puanı çok olan bir sürü sınıf öğretmeni var. bu il içi il dışı atamalarda denizlide toplanm 8 okul açıldı bunun 1 tanesi yazılabilecek adam gibi yerlerdi neyse bu konu açılınca ben daldırıp gidiyorum k.bakmayın :)

canım zaten kadroluysan eğer hiç bulamazsın ben üniversite arkadşlarımla çalışıyorum kayıt dışı tabi aramızda kalsın ben avrupa tarafındayım birde bazı arkadaşların tanıdıkları oluyo onlaarı yapıyorum ama inşallah seneye boğaziçi çeviribilim yğksek lisans yapmayı düşünüyorum o zaman daha çok para kazanabilirm şimdi yok denecek kadar az düşün bir hafta uğraştığım çevirinin parasını gittim ovulasyon testine verdim hemde 5 tanesine delikafadulden

nereye tayın ıstıyorsun anatolya.denızlıye geldıysen super .guzeldr oralar.ama merkezdemısın.ılcelerını bılmıycem.ama ıl merkezlerı guzel olur hep

hazelcim denizlideyim. ama denizliye 2 saat uzakta bir ilçedeyim.ilçede hastane dahi yok düşünün artık :) daha yakın yerleri yazacağım. merkeze herhalde anca emekli olmaya giderim :)

anlıyorum canım seni bende geçen yıl uğraşmıştım baya çünkü hizmet puanım 12idi ve ancak gelebildim bu hizmet puanı mantığını anlamıyorum mesela aynı ildeki 2 okulun puanları tamamen farklı oluyo çok saçma

hadı yaa cok azmıs.ben sayfası 15 tl falan dıye duymustum.severım cevırıyı ben.ee evde oturdugun yerde yap cevırıyı bırde para kazan guzel olur tabı.kadroluyum evet ama neden bulunmazkı kadrolu oluncabilmiyorumkismile

kızlr bugün ilk defa kasıklarımda hafif bir ağrı var ve kokulu akıntım oluyo ve sırtımın ortası çok ağrıyo bu yumurtlama işareti olabilirmi?bilmiyorumkismile

benim puan 143 ama yeterli değil hazelcim. burda puanımı söyleyince gülüyorlar düşük diye

yumurtlamada kokulu akıntı olur ama bilmiyorum ki

hazelcim denizlideyim. ama denizliye 2 saat uzakta bir ilçedeyim.ilçede hastane dahi yok düşünün artık :) daha yakın yerleri yazacağım. merkeze herhalde anca emekli olmaya giderim :)

hayırlısı olsun canım yaa.bende ıst merkezde degılım.bayagı uzak bır koyundeyım.dusun ıst ın bır koyu ve burdada hastane yok.saglık ocagı var sadece.ama ben bılerek yazdım burayı.merkezde kıra vermeyelım dıye.sımdı ev aldık.2 yıla kadar bıtecek ve sonra gecıcem merkeze.sımdılık katlanıyoruz ıste ne yapalım.genclıgımız gıttı zaten benımde 6. yılım.3 yılda urfada kaldım.soyle merkezı bıryerde yasamayı bende cok ozledım artık ama 2 yıl daha dayanıcam

çünkü canım sana birde diploma ayarlamaları lazım zahmetli iş mesela dersanede aynı çalışıyorsun ama ders defteri de dahil hiçbirşeyi imzalamıyorsun çünkü tehlikeli devlet memurunu bir işte çalıştırmak

evet ya insan artık düzen kurmak istiyor. bulunduğum yerde kalıcı olmadığımı bilmek huzursuz ediyor beni. bi de branş olanların hemen hemen hepsi gittti. sap gibi kaldık ilçede hayırlısı gerçekten de bunda da vardır bir hayır.

ozlem akıntın cektıkce uzayan bır akıntımı.parmakların arasında cektıkce uzarsa ozaman yumurtlama yakın demek tabı buna kasık agrısı da eklenebılıyor.ama sırt agrısı onunla alakalı degıldr bence.ama sarı ve kokulu akıntysa mntar yada enfeksıyon olabılır.ozaman dr. a gorun mutlaka.helede tatıle gıtcem dıyorsun.oyleyse gıtmeden once bır gorun derım ben.

canım esın yanında en azından.bende senın gıbıydım ılk yıl.bıran once gıtmek ıstıyordum.ıkı yıl kalamam dıyordum.bak 3. yılım bıttı.2 yıl daha kalıcam.yanı 5 yıl olcak.delikafadulden
esının bransı ne.onunda cıkmadımı.bu yıl olmazsa seneye gıdersınız.temmuzdada varmıs bır ılıcı tayın.ısteyen bır daha ısteyebılıyormu bılemıyorum ama.ısteyebılırsen bır sansını dene

o da sınıf öğretmeni :) puanı 150 çok yakın yani biz artık burda fahri hemşeri olcaz sanırım :) evet isteyen bir daha isteyebiliyor birkeç yerde asılsız haber niyetine isteyemez diye çıktı ama düzelttiler isteyebiliyorum hayırlısı artık aslında burda bir iki sene daha kalırdım sorun değildi ama bu sene 1,2,3 birleştirilmiş soınıf okuttum bezdim canımdan. seneye aynı şeyleri yaşamak istemiyorum o yüzden tayinimin çıkmasını çok istiyorum. hayırlısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…