Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

Ya düşünsene, çocuğu da varmış. Allah o çocukların yardımcısı olsun...
Ben şansa çok inanıyorum ya, baksana bu garip çocuklar doğuştan bahtsız, sapık babaları var...

aynen öyle canım rabbim bizlere vermez böyle sapıklara çifter cifter verir.buda bir sınav.yazıklar olsun yani gercekten bu insana cok üzüldüm kendisi ve eşi bizim durumumuzda olsaydı neler yapardı acaba cok merak ediyorum.ama yukarda allah var onunda sonunun ne olacagını bilemeyiz

ya kızlar ben o sapıgın cocuklarına dahada acıyorum.neler duyuyoruz hberlerde.kendı kızına tacızde bulunanlarmı.offf dunyanın cıvısı cıktı.rabbım ıslah eylesın boylelerını.bunların cocuklarına yazık yaaa

kızlar ben pazartesi günü dr gittim yumurta takibi için relmin 10.günüydü cok yumurtam varmış 1 2 tanesi 11mm digerleri 5 6 mm arasıymış sizce 11.üne öre normalmii yarında gidecem eger büyüdüyseler dr igne yapacak

kızlar hamılelıkte rahım kalınlasırmı.dr. benı muayene ettıultrasonla baktı.rahım ıncelmısmı dıye bakalım dedı.sonrada ıncelmıs dedı.5. gunumde .ozaman hamıleykende kalın oluyor.ıncelmıyor

normal normal takma kafana.buyur onalr.hem yarın 18mm olmamıs lurkı daha.yarın ıgne yapıcagını sanmıyorum ama gıt belkıde buyumus olur bır gunde.bellıde olmaz.ama 3-4 gune ıgne vurur dr.

eylul mu.kım ıcın oyle dusunuyorsun.ıcınemı doguyor

seninnn içinnnn kaydirigubbakcemile3
içime mi doğdu, allah mı söyletti, yoksa yok yere mi ümitlendiriyorum bilmiyorum ama inşallah allah söyletmiştir :Saruboceq:

Bana bir sürpriz yaşayacaksınız gibi geldi.
Hem nbak, 1 hafta önce yapılan testte eşimin sayı 51 milyonken, bugün 36 milyon çıktı. Hani 3 ayda bir değişirdi bu değerler???!!!! Böyle olduğuna göre tam tersi niye olmasın???? kaydirigubbakcemile3

Doktora sorun bakalım, selenyum, e vitamini vb. kullanmasında sakınca varmıymış. Proxeed i de çok tavisye ediyorlar.Deneyin bence sempatiksalakcinni

canım gecen ay takibimde yumurtalarım günde 4 mm büyümüştü eger bu ayda aynı olursa yarına kadar büyürler sanırım

ayyy kızlar bugun eve gelırken markete ugradık.alısverıs yaparken ayagıma kola sıselerını dusurdumayagım agırıyorcanım gıttı ama.öldüm öldüm acıdan .sımdıde yururken agırıyor.offf ne sakarım yaa.kendıme hep zarar verıyorum su sakarlıgım yuzunden.bazen zıncırleme sakarlıklar yapıyorum.hıc dıkkat etmıyorumklava:

cok gecmiş olsun canım.biraz daha dikkatli olsan ya

nerde yaptrdınız testı.tupbebek merkezlerınde dogru sonuc oluyor genelde.ozel hastanelerde yanls ve yuksek cıkmıs olabılıyor.ama bızımde 1.5 ay oncekı deger 26 mılyondu.1.5 ay sonra 8 mılyon cıktı.4 gun sonra 18 mılyon cıktı.ılkı ozeldeydı dgerlerı tumlabda.oynamalar olabılıyor.stres etkıleyebılıyor.
yada sızınkı 3. ayın sonuna denk gelmıstr.bılemıyorum.aman degerlerınız herhalukarda sınırın ustunde.morfolojı kac cıktı .
onemlı olan hamıle kalmamız.ınsallah kalırız.yaa dedıgın gıbı eylulde olsam ne guzel olur.saglıklı olsun da

kızlar size birşey anlatacagım bu gün benim doum günümdü eşim bir süpriz hazırlamış ayyyyy şok oldum işden geldi bende mutfakdayım hiç cıkmadım dışarı sonra kendi geldi öptü falan bende salata yapıyorum sonra bende yatak odasından bişey istedi ben kızıyorum sanki kendin alamıyormusun diye söylene söyle odaya gittim kapıyı acınca ne göreyim canım yaaa mumlarla süslemiş her yeri yatagın üzürinde de bir pasta ve hediyesi cok duygulandım agladım heyecandan.hiç beklemezdim

Son düzenleme:

ben 12 gunu gıtmışdım ve doktor bana 2 yumurta oldugunu burunnın 10 bırınde 11.2 ooldugunu soyledı normalde ogun olması gerekn boyut 13 "4 olması gerekıyormuşş demışdı ama bazende dedı yumurta son anda buyur ve bızde o gebelıkde gec yumurtalmış derız dedı ..... senınde yarın yumurtalrın 19mm olurr döllenme olur ve bebegıne kavusursun inşlh...... ilaçlamı yumurta buyutuyorsn???

deniz küçük olanlar büyümeyebilir, zaten büyümesi de sakıncalı. 3 yumurtadan fazlasından hoşlanmıyor doktorlar, çoğul gebelik riski artıyor diye. 10.gün için 11 iyi. Benim de öyleydi. Hele günde 4mm büyüyorsa süper. :lepi: ama büyümemişse de üzülme, 2 gün sonra olmuş olur. Belki de büyüme oranına bakarak bir daha çağırmayacak ve direk iğne gününü söyleyecek, bende öyle olmuştu. Hayırlısı canım, inşallah emeklerinin karşılığını alırsın :Saruboceq:

Rahim adet döneminde incelir, dökülüyor ya katmanlar. Sonra bir dahaki adete kadar da kalınlaşır. gebelikte de öyle olur, bebiş rahat tutunur böylece. Klomen incelmesine sebep olabiliyor. Benimde son kontrolde 5.5mm idi. Adet sonrası için normal bir kalınlık ama 5mm. Bebiş tutunması için minimum 6-6.5 mm olması lazım derler ama ideal değerler 8-17 mm arasıymış. Doktorlar USG de rahim kalınlığına bakarak da gebe olabilirsin diyor zaten sempatiksalakcinni

canım ben klomen kullandıgım için yumurtalarım güzel gelişiyor o yüzden günde 4mm büyüyor iyi deyilmi yani bu ün 12.günüm benim büyük ihtimal 13 14 mm olmuşlardır.ayyy güzel dileklerin için cok tşk ederim canım hayırlısı olur inş..

ahhh denızcım ne guzel.aferın esıne.dogum gunun kutlu olsun.ınsallah yenı yasın sana saglıklı ve huzurlu bır ömür ve saglıklı bebısler geıtırır

morfoloji çok düşük hazel, %2 Çok ümitli değilim o yüzden. Zaten morfoloji yüzünden aşılamaya gitti doktor direk. Bu arada bugün USG de çektirdi eşim. Çok çok başlangıç aşamasında varikosel olabilir demiş. Salı günü üroloğa gösterecek, o daha kesin birşey söyler herhalde.

Aman ne güzel hihoyyyt Vallahi bravo eşine :hooray: Nice senelere canım a.s.

ozmn gelişir canım bende buay kolmen kullndım ve okdar cok idrara sıkışmışdım kı doktora kaç milim oldugunu bıle sormadan lavaboya gıtdım doktor gıtmışdı doktor sadece bana ıyı bekledıgım gıbı çok ıyı demişdi 1 hafta boyunca gün aşırı ilişki söyledı yanı ders:) inşlh beklıyoruz ıkımız içinde hayırlısı olur ve tüm isteyenler buay hayırlı haberlerıne kavuşurr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…