Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

hiç gebelik yasadon mı hazelcim benımde eşimn sperlerı inişli çıkışlı sitrese baglı olrak degişken yanı ben 2 gebelik yasadım ama ıkısıde düşükle sonuçlendı

canım benim geçmiş olsun peki bi sorun yokkenmi
yani bi araştırma falan yapılmadımı canım???

MERHABA KIZLARzemuszemus
Normal şartlar altında bu pazar gününe kadar adet olmam lazım kızlar ama biz bebek yapmaya 24 haziranda başladık yani ,bu hafta adet olmazsam 2 haftalık bebek gözükürmü testte?
Valla çok heyecanlı beklemek:CüvCüv:

oyyy canım benim takma sen kafana bende geçen hafta arkadaşlarla oturduk bir arkadşın evinde kısır yiyoruz bizim okulda maşallah isteyen ilk ayında hamile kalıyo bi ben varım neyse yeni hamile bir arkadaş bana ayyy sen yeme istersen kısır yiye yiye kısır kaldın dedi bende ona dedim ki bence sende yeme seninde beynin bulgurlaşmaya başlamış hem senden olacak çocukta beyinsiz olur dikkat et dedim o an sinirliydim eve gelip eşime anlatınca ağlamaya başladım ve o okuldAN tayin isteyeceğim başka bir okula boşver sen herkesi Rabbim bizzeede nasip edecek inşallah:teselli:

inşallah canım heyecanlandım şimdi ama bence adetini bekle sonra geçerse günün test yaparsın:Saruboceq:

ay inanmıyorum yarabbim duysun lütfen bunları yaaaaa
kafaya takmamaya çalışıyorum ama
bazı şeyler yenilir yutulur cinsten olmuyo
ben şimdi kızı her gördüğümde bu lafı gelcek aklıma
ben anlayamazmışım
inanmıyorum hala ya
iki tane çocuk doğurmuş ama adam olamamış m
bide bana söylüyo yaaa
eğer eski ben olsaydım bi tokatı hak etmişti
neyseki kocası benimkinin en yakın arkadaşı
allahım nolur bizede nasip et nolur yarabbbimmmmmmmmmmmm:Saruboceq:

canım dur bismillah de
inşallah hamilesindir ama
bu kadar acale etme
kandini strese sokma
eğer istersen git kan tahlili yap canım:lepi:

Canımmm;
Sıkma canını,herşey olacağına varır.Bazen insanlar ağzından çıkanı bilmiyorlar bazıları kasıtlı söyler bazılarıda dengesizce konuşur işte.İnsan bunu gibilerinin ağzını burnunu kırmak istiyor ama şiddete hayır diyoruz.Boşver ya sabır de geç Allah mutlaka görüyordur ,seni mazlum bırakmaz göreceksin uğurlu gelicez sana.

ammaaan boşver bebek sahibi olmaları onların yiğitliği değil veya aynı şey bizim içinde geçerli bizim kötü olmamaızdan değil sadece herkesin sınavı farklı olur bu dünyada ama birde şunu düşün onlar haftada bir kez falan eşleriyle:jeyyar: bizse günaşırı...ayyy ben dünden kalmayım duymuşsundur sapığın biri dadandı siteye olmadık şeyler söyledi moralim bozuldu takma kafana olacak inşallah hadi sabah kahvemizi içelim şimdi:içelim:

evet söylüyolar ama
düşüncesizce karşısındakinin ne hissetceğini düşünmeden
sabır ediyorum zaten inşallah
rabbim bizede verir inşallahhhhhhhhhhh
inşallah uğurlu gelirsiniz buna eminim
evet bizim sınavımız bu ve inşallah bizde başarılı bi şekilde atlatcaz bu sınavımızı
hiç sorma okudum ve çok gıcık oldum
ne salaklar var yaaaa hala şoktayım zaten ya
bende tam kahve yapmayı düşünüodum:))))
içelim rahatlayım :içelim:
günaydın hatta tünaydın kızlar nasılsınız?

sanada tünaydın canım
şükürler olsun iyi olmaya çalışıyorum
sen nasılsın??

Bende iyiyim Omman ya hatta mutluyum dün çok canım sıkkındı bizimki istemiyor diye dün başladık çalışmaya ya gece işten geç çıkmama rağmen bakalım gün aşırı devam ederiz inş. senin nasıl gdyr

günaydın kızlar,
çok güzel bir rüya gördüm. rüyamda 1 haftalık hamileymişim.(nasıl oluyorsa)reglden 1 hafta sonra hamile kalmışım.bu arada hala bitmedi.:Saruboceq: çok seviniyorum falan.bilim dünyası için şok etkisi yaratır herhalde 1 haftalıkken öğrenmek.güya kafaya takmıcam bu ay .rüyalarıma sardı.delikafadulden

bu arada dış faktörlere takılıp hayatınızı etkilemelerine müsade etmeyin kızlar.böyle densiz insanlar çok.Allah çoğumuza dil ağız konuşma yetisi vermiş.Ama onu kullanabilmek de kabiliyet gerektiriyor.
Bebeği nasip eden Allah.Hiç birimizin bir marifeti olduğundan değil.Hangimiz neye hakimiz ki vücumuza söz geçirebilenimiz mi var.Yazık öyle densizlerin yetiştirdiği nesile üstelik.
Böyle insanlara sinirli olduğunu belli etmeyeceksin.Öyle cevap vereceksin ki takılmadığını hissedecek,çatlatacaksın.Amaç zaten kalp kırmak.Bak şimdi nasıl sinirlendim.klava:

aman aynı dert benimkindede vardı
o günlerde çok isitediğimiz için geri tepiyoruz
onlarda aksi gibi kaçıyolar
bol bol çerez armut falan yedir sonra sen bile zapt edemezsin canım delikafadulden
bol şanslar canım inşallah bu ayın sonunda alırız mutlu haberii

bende iyi sayılırım dünkü kızın dediğindednmi
patoloji sonucumu cuma alcam ondanmı bilmiyorum ama
bugün bi karamsarlık var üstümde
değişik rüyalar gördüm ondanda etkilendim
karmakarışık duygular içinindeyim((((
ama yinede yarınlardan umutluyumzemuszemus

günaydın canım ben hergün yeni bir topik okuyorum sabahtan beri maydonoz ve süt buharı yapanları okuyordum gülmekten öldüm ne eğlenmişler kızlar ve eşleri :roflol:

Nasılsın özlemcim bende arada bir giriyorum bakıyorum diğer topiclere ama maydonoz enf. için iyi geliyor ben denemiştim hatta kıl payı yanıyordum sorma delikafadulden

canım dur bismillah de
inşallah hamilesindir ama
bu kadar acale etme
kandini strese sokma
eğer istersen git kan tahlili yap canım:lepi:

yok canım heyecanlanmak istemiyorum aslında.
bu hafta geçsin daha sonra test yaptırmak istiyorum eğer dayanabilirsem.Daha yeni başladığımız için ümidimi kırmak istemiyorum.Hayırlısı canım Rabbim kalpten isteyenlere versin anneliği:):CüvCüv:

günaydın canım ben hergün yeni bir topik okuyorum sabahtan beri maydonoz ve süt buharı yapanları okuyordum gülmekten öldüm ne eğlenmişler kızlar ve eşleri :roflol:
bende bazen bakınıyom gerçekten çok komikler bizi okuyanda bize gülüyodurrrrrr:))

rüyaların hayır olsun canım inşallah
bende hamile kaldığımı bilmeden hep kuş görüyodum
bide bi teyze bana hep bi bebek veriyodu
inşallah hamilesindir canım

dış faktörlere takılmamak gerekiyo evet ama bazen işte sinir oluyo insan
bana öyle deyinceben gülerek cevap verdim zaten
ne dedimde dokunduysa böyle imtikan aldığını sanıyo
ama ben gayet doğal gülerek cevap verdim
içim içimi yesede sustum onun seviyesine inmemek için

:QUOTE=faran;14127391]kızlar murebdu çok haklı.
ben benzer şeyleri çok yaşadım, eltim üzerinden. çocuk konusunu her fırsatta bana karşı kullanırdı. bakın bebek olacağını öğreneli 2 hafta oldu, hala bir hayırlı olsun demedi. çünkü elinde artık koz kalmadı bana karşı.
hiiiç canınızı sıkmayın, ben geceler boyu o kadar ağladım ki.. ama Rabbim kimseyi çaresiz bırakmıyor, hiç beklemediği bir anda yüzünü güldürüyor. içlerinizi ferah tutun lütfen, bakın ne güzel pekçok şeyi paylaşan bir grup olduk :)[/QUOTE]

Ya deli oluyorum böyle insanlara benim eltilerde de var öyle birtane canım benim şu süreçte hayırlı olsun demeyen insanlardan uzak dur Allah nazar: saklasın

evet canım benim çok haklıızn rabbim gününü zamanın bilir ben ne dersem deyim o ne derse desin rabbim biliyo oyüzden ben mutluyum
bide düşün kürtaj olalı daha bir hafta olmuş hiç yakışmadı ona hemde hiç
aman yaaaaa
neyse ne sıkıldım ondan konuştukca canımı sıkıyo kızıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…