Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

kızlar iii geceler şu son bülteni verelimde bizde eve gidelim öpüyorum iii geceler banada dua edin kendinize ii bakın

absynth kotu ıcerıge tıkladım msj bolumu cıktı.bırde oraya durumu anlattım gonderdım.ıns bende dogru yapmısımdır.baska nasıl olurki.yaaa kendılerını ne kadar kücültüyorlar.bakın ben hıcbı ıse yaramıyorum yalnızım ınternette ancak bırını bulmaya calısıyrum dıyorlar.sapık ıste sınırlendım cok yaa.alsanaalsanasmilekötükedihüsoyasakkelime:mymeka::tomato:

Hazelcim, yumurta 1 taneyse çatlatma iğnesine gerek duymayabiliyorlar. Benimki çok oldu ya, kistleşmesin diye iğne verdi ama kafana takılmasın 18mm alt değer bildiğim kadarıyla. Günde de 1-5mm arasında büyürmüş bunlar. Normal bünyede hormonal seviyeler sayesinde kendi gidişatında çatlıyor zati :) Sanmam yumurta kalitesinde sorun olduğunu :)

saol canım.hormonlarım gayet normal cıktı.ama bılemıyorum yumurtam normal boyutunda catlıyormu dıye.dr. bısı demedı.garıp bır durum olsa derdı heralde degılmı

hazelcim, bu siteyi ve forumları o kadar çok kişi takip ediyorki. Bende çok uzun süre türlü konularda takip edip, inanılmaz faydasını görmüştüm, daha yeni yeni yazmaya başladım. Türlü çeşit insan var işte, benim gibi sadece okuyup faydalananlar da var, böyle eğlencesine girip rahatsızlık veren sapıklarda. Dikkatli olmak lazım. Bak durduk yerde kızcağızın tadını kaçırdı işte manyak.

Bende senin dediğin gibi yaptım aynen, işe yaramıştır da görmeyiz bir daha onu inşallah.

slm kızlar bi bakıyım çıkıyım dedim
yarın sabah gelin hepiniz canım sıkkım anlatcaklarım var......

saol canım.hormonlarım gayet normal cıktı.ama bılemıyorum yumurtam normal boyutunda catlıyormu dıye.dr. bısı demedı.garıp bır durum olsa derdı heralde degılmı[/QUOTE]

Derdi kesin. Üstelik bak şöyle bir durum var. Ben normalde 30-32 günde bir adet olurum. Bu durumda 16-17. günde çatlıyor olması lazım benimde ama klomen yüzünden erken gelişti ve hızlı gelişti sanırım yumurtalar. Yani ilaçsız belki de günde anca 1mm büyüyordur, ilaçla çoşuyorlar. O yüzden normal canım bence.yerimseniben

şu yaz bır gecsın yıne gıdıcem yumurta takıbıne zaten.bakıcaz o zaman eger problem olursa bende klomen kullanıp daha cok yumurtaya sahıp olurum ve catlatma ıgnesı yaptırırım

absynth bısı sorcam canım yaa.benım bu ay ılk defa adetım bukadar uzun surdu.aslında 6. gun bıttı ama 7 ,8,9 ve 10. gunlerde hala kahverengı akıntım oldu.tabı gunde bır yada encok ıkı kez olmustr hep degıl yanı.tabı hergecen gun daha da acıldı kahverengının rengı.ama hıc boyle olmazdı.bugun 11. gunum.dun boyle yapıkan cektıkce uzayan katı kıvamda bısı vardı ıc camasırımda .rengı yıne acık kahveydı.bu sabahta yapskan bısı vardı .sonra bugun ara ara su gıbı akıntım oluyor.renksz bazen beyaz.ama su gıbı.camasırımı ıslatıyor.neden acaba nedırkı bu.

Hazel, o lekelenmeleri çok kafana takma canım. İlk defa olduysa hiç takma, zaten doktorlarda soruyor, ilk seferse "yoktur birşey canım, normal" diyor. Bence arkasından gelen şeffaf akıntı yumurtlamayla alakalı. Bende de olur hep.
Bak mesela, benim bazı aylar yumurtalıklarım ağrırdı, üzülürdüm, bazı aylarsa hiç ağrımazdı. Meğersem her ay yumurtlamıyormuşum herhalde, yaş ilerledi ya! Yumurtladığım aylarda ağrıyormuş sanırsam.

Ama başka şikayetlerin de varsa, kaşıntı, idrar yaparken hafif yanma gibi şeyler o zaman vajinit gibi birşeyler olabilir belki, bu sıcaklarda olabiliyor öyle şeyler.

hayr hıcbırı yok bende.sadece su gıbı akıntı.vajınıtte su gıbı akıntımı oluyor.yumurtlamada yapıskan cektıkce uzayan akıntı gelırde dun 10. gunumdu.ben normalde 15 yada 17. gunde yumurtluyorum.lekelenmeler yenı bıttı hemen yumurtlıycamı sanmıyorum.
bırde ılk defa oluyorsa takma dedınya.pekı bıkac ay olursa neden olur kı

o şeffaf akıntı adet sonrası bende de olur, hep olur. Vajinitte beyaz akıntıdan, peynirimsi sarı, yeşil akıntıya kadar türlü çeşit olur, veya kokulu akıntı olur. Kaşıntı hafif durumlarda olmayabilir ama doktor muayenede hemen anlıyor zaten vajiniti.
lekenlenmeler veya ara kanamalar için bir ara çok araştırdım, çoğu kişide bir sürü teste rağmen sebep bulunamıyormuş. Hormonal oynamalar olabilir diyor doktorlar.

bak benden geçen ay polip almıştı, hafif lekelenme olabilir dedi. Allahım ne lekelenmesi, 10gün kanama çektim, normal dedi çıktı işin içinden.

Polip, vajinit, enfeksiyon vb. hepsi yapabiliyor bu tip şeyler, hiçbir sebebi olmadan da olabiliyor. Çok takma bence... Birşey yoktur tahmin ediyorum...

sagol canım yaaa.şu yasıma kadar ılk defa boyleoldu ama ben bu ay rahım fılmı cektrdım ve ondan olabılecegını dusundum ama ondan neden olurkı.neyse sende cok kalkma ıyı bak kendıne.cok ıs yapma bebeısın ınsallah tutar.calısmaları da ıhmal etmeyın.senı de ınsallah hamısler lıstesınde goruruz en yakın zamanda.
ben bu ay pas gecıcem adımıda lısteden sıldım bu ay.calısma olmıycak malesefboshayallersmile

Hayırlısı canım. Bak rahim filminden olabilir tabi, hatta ondandır çünkü sonuçta ilaçlı birşeyler veriliyor ve hassas bir organ olduğu için son derece normal bence. Temizlenmiştir bir güzel :) Şimdi hatırladım, önceden de söylemiştim bunu da unutmuşum sonradan :)

Ay bugün hasta gibiydim zaten, paso yattım. Dünden bir sürü yemek yapmıştım, rahat oldu :) Çalışmaları doktor da söylüyor ama o söyleyince inadım tutuyor zorlanıyorum :) Yine de doktorun söylediğine göre %10 ihtimal var, kısmet...

Bence "eylüllll" diyorum :) Beklediğiniz tarihten önce umut ediyorum sizin için :Saruboceq:

bir sapık gelmiş topige.igrenc herifin teki bizlerin bu kadar hassas oldugu bir konuda gelmiş bizlerle dalga geciyor.allaha havale ediyorum o insanı.insan olsa gelip buraya böyle şeyler yazmaz.

bir sapık gelmiş topige.igrenc herifin teki bizlerin bu kadar hassas oldugu bir konuda gelmiş bizlerle dalga geciyor.allaha havale ediyorum o insanı.insan olsa gelip buraya böyle şeyler yazmaz.

Ya düşünsene, çocuğu da varmış. Allah o çocukların yardımcısı olsun...
Ben şansa çok inanıyorum ya, baksana bu garip çocuklar doğuştan bahtsız, sapık babaları var...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…