Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

hazelcim geçmiş olsun canım çok şükür diyelim bebişe giden yoldaki engeller teker teker ortadan kalkıyo artık gelmmesinde görelim bu bebişklava:

sagol ozlemcım.ınsallah hepımızın bebıslerı en kısa zamanda saglıklı bır seklıde gelır

sagol ozlemcım.ınsallah hepımızın bebıslerı en kısa zamanda saglıklı bır seklıde gelır

inşallah canım ama ben bu ay hamile kalamadım gibi hissediyorum yaa ufff eylülde eşim ingiltereye gidecek bir yıl orda kalacaak bu aylarda olmazsa seneye kalır benim bebiş hayali bende şimdi presaeed sayfasını okuyordum kullananlar çok memnun hatta bi çoğu ilk ay hamile kalmışlar bakalım onu deneyim diyorum offf panik oldum iyice

canım nasıl geçti acıdı mııı aşılamayı merak ediyorum geçmiş olsun inşallah sen den de hayırlı haberler alırız kısa zamanda

hazel nasıl eşin sen nasılsın bize 6 ay sonra yapalım sperm tahlili dedi ama ben 3 ay sonra yaptırcam

fırst bılmemkı canım 4 ay sonr dedı.gercı 6 ay ıle 1 yıl arasın tam ıyılesme gozlenıyormus ondan demıstr.ama 3 aydan sonrada duzelme baslıyor ıste

absynth sen nasılsın canım.calısmalara devam degılmı.ınsallah guzel haberler duyarız senden de

canım inş ilk ve son olurda bebişin ugrastırmadan gelirr...kendini yormamaya çalış ve çok dikkat et..

Edamm çok sağolasın, amin :Saruboceq:
Benim öyle çok fazla deneyecek gücüm yok zaten ya, allah sabredip defaeten deneyenlere sabır güç kuvvet versin valla :)

absynth canım çalışmalaar başladı bizim dün ön hazırlık. gün aşırı devam.. siz naptınız başaldınız mı?

absynt şükür atlatmışsınız. Allah acil şifalar versin tatlım..

sağolasın yasecim, böyle ilaçlara filan gerek kalmadan sen kavuşursun bebişine inşallah. yerimseniben

bu gün regi günüm ama hala olmadım. 8 temmuz sabahı test yaparım...o zamna kadar olmazsam tabi...

Hadi bakalım, hamilelik haberlerini de alırız inşallah :Saruboceq:

canım hayırlı ugurlu olur inş.dualarımla yanındayım rabbim bir daha ugraşmana gerek bırakmadan bu ay sana hamileligi nasip eder inş.bolbol dinlen yedigine içtiine dikkat et.

Deniz, çok teşekkürler. Çok zor geldi bana bu iş ya, moralim alt üst oldu. Neler yemeye dikkat etsem ki? bol bol sebze, meyve filan yiyorum ama. Bir de progestan hap verdi bugün doktor, inşallah onun rahatsızlığı olmaz bari :)

slm kızlar ben geldım kımse yk.ıkı gun bos bıraktım bıyerlere kacmıssınızboshayallersmile

Hazel hoşgeldin canım, geçmişler olsun.

Özlemcim, herşeyin hayırlısı. Olmazsa da üzülme canım, eşin yokken tek başına hamilelik, bebek bakmak da çok zorlu olabilir senin için. Kısmet. İnşallah bekletmez seni ama olmazsa da "hayırlısı" diye düşünmeye çalış yerimseniben

canım nasıl geçti acıdı mııı aşılamayı merak ediyorum geçmiş olsun inşallah sen den de hayırlı haberler alırız kısa zamanda

First, aslında muayeneden pek farkı yok. Spekulumla biraz daha fazla açtığını söyledi doktor, onun dışında acı filan hissetmiyorsun ama aşılamadan sonra bir müddet yatırıyorlar ya (beni 30dk. yatırdı) işte o sırada spekulumu çıkarmadı, o bekleme faslında sonlara doğru hem canım yandı, hem sinirim bozuldu. Bakmaya geldiklerinde ağlıyordum sinir bozukluğundan. Herkes yapmaz bu spekulum faslını, aşılamadan sonra hemen çıkarırlar, rahatsızlık verici biliyorum ama doğrusu budur dedi doktor.
Zaten bence en zor kısmı bu gerginlik faslı. Sabah eşim de pek fenaydı, bayılacak sandım, nefes alamıyordu.

Canım inşallah doğal yollardan gebe kalır da herkes, böyle şeylere hiç gerek olmaz.

Eşime yıkanmış spermleri termos içinde vermiş laboratuvar, termosu geri getirin ücretini iade edelim demişler ama eşim sakladı. Çocuk olursa "bak sen bunda oldun" diyecekmiş :)

absynth sen nasılsın canım.calısmalara devam degılmı.ınsallah guzel haberler duyarız senden de

Sağol hazelcim, inşallah bakalım, kısmet :Saruboceq:

ayy canım geçmiş olsunnn inşallah bebişler gelir yaaa nedir bu çektiğimiz
eşin haklı bence de saklayın hatıra
kendine iyi bak istirat et
10 gün sonra belli olur testte

Son düzenleme:
kızlar ben bısı sorcam yumurta en fazla kac mm de catlar.ben 12. gunumde dr. 17mm demıstı bugun yarın catlar demıstı.ama benım yumurta 17. gunde catlamıstı.eger gunde en az 2mm buyuyorsa 12. gun 17mm, 13. gun 19mm, 14.gun 21mm , 15. gun 23 mm, 16. gun 25mm ve 17. gun 27mm olmazmı manıtk olarak.acaba benım yumurtam fazla buyuyup ıse yaramıyormu?.sımdıde bu takıldı aklıma

slm kızlar nasılsınız uzun zamandır giremedim bu hafta da gececiyim kanalda off ya offfff bu aydan da ümidimi kestim

nısacım neden umıdını kestın kı.sızde gunduz calısmanızı yaparsınız yada hangı ara fırsat bulursanızkaydirigubbakcemile2

nısacım neden umıdını kestın kı.sızde gunduz calısmanızı yaparsınız yada hangı ara fırsat bulursanızkaydirigubbakcemile2

gece 1de eve gideceğim hazel ya daha hiç başlamadık hayatım ya bugün 10. gün akannehir geçen birde bizimki ben istemyorum dedi oturdum ağladım artık ya stres olmaması gerekiyor ama ben çok taktım kafama:1no2:

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

(Rabbim bize katından tertemiz bir nesil ihsan et şüphesizki Sen duayı hakkıyla işitensin amin)
ANNE OLMAK İSTİYORUZZZZZZ

BEKELEMEDEKILER

[COLOR="MediumTurquoise"Nurten34------------------------5 Temmuz --------------3. deneme[/COLOR]:Saruboceq:
[COLOR="MediumTurquoise"]D_kupcu------------------------6 Temmuz---------------? deneme:Saruboceq:
Mse121822.......-------------6 Temmuz---------------6.deneme:Saruboceq:

[/COLOR]:lepi:HAZİRAN HAMİŞLERİMİZ:lepi:

:lepi:Sarısheker..........-::CüvCüvugur geıtırır inşallah bize):lepi:
:lepi:Nurberra----------------23 Haziran-------12. deneme : -BEBİŞ GELIYORRRRR:CüvCüv::lepi:
:lepi:Faran---------------------29 Haziran----------------7. deneme BEBİŞ GELİYORRR:CüvCüv::lepi:
:lepi::Ponispon------21 Haziran-------1. deneme:CüvCüv:BEBİŞ GELIYORRRR:lepi:
:lepi:Babu---------------25 Haziran-------1. deneme:CüvCüv:BEBİŞ GELIYORRR:lepi:

:lepi:Gonca85gonca----------23 Haziran------------5. deneme:CüvCüv:BEBİŞ GELİYORRRR:lepi:

:lepi:TEMMUZ HAMİŞLERİ:lepi:

:lepi:İmpaladeniz--------------------2 Temmuz-------------1. deneme:CüvCüv:BEBİŞ GELİYORRRR:lepi:

:lepi:TEMMUZDA ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ UMUT EDENLER :lepi:

Edamm--------------------------8 Temmuz---------------1. deneme
Darkangellove58--------------8 Temmuz--------------10. deneme
ekin_09--------------------------9 Temmuz----------------1. deneme
Guzel83------------------------10 Temmuz---------------7. deneme
Ramiznur-----------------------11 Temmuz--------------6. deneme
pretty----------------------------12 Temmuz--------------3. deneme
ozlemsoysal------------------19 Temmuz--------------1. deneme
Nehiretna-----------------------22 Temmuz--------------9. deneme
Firstheaven--------------------20Temmuz-------------- ? deneme
Tırtılkurabiye------------------20 Temmuz--------------2. deneme
Aysu87--------------------------23 Temmuz--------------8.deneme
Yasekase----------------------23 Temmuz---------------4. deneme
Tugok----------------------------23 Temmuz--------------6.deneme
melike---------------------------24 Temmuz--------------1. deneme
esteem---------------------------24 Temmuz-------------1. deneme
Nisa-86--------------------------26 Temmuz--------------2.deneme
denizxx--------------------------28 Temmuz-------------11. deneme
Ronya-----------------------------? Temmuz--------------10. deneme
biozard------------------------------? Temmuz---------------? deneme
Ozlemyalcinkaya---------------?Temmuz ---------------? deneme
karan1------------------------------? Temmuz---------------1. deneme
Abysnth----------------------------? Temmuz----------------? deneme
hılalbebık---------------------------? Temmuz---------------? deneme

:lepi:AGUSTOS AYINDA CIFT CIZGIYI GORMEYI UMUT EDENLERRRR:lepi:

Karats---------------------------2 Agustos--------------3. deneme

:Saruboceq::Saruboceq:

ayy canım geçmiş olsunnn inşallah bebişler gelir yaaa nedir bu çektiğimiz
eşin haklı bence de saklayın hatıra
kendine iyi bak istirat et
10 gün sonra belli olur testte

First, aklında olsun belki de biliyorsundur ama çatlatma iğnesi olduğum için 14 günden önce yapılan testlerde yanlış pozitif sonuç çıkabiliyor, iğnenin etkisi. Yani en erken 15.gün test yapmak lazım, o da zeten adet tarihine denk geliyor.

Ha bu arada belirteyim, bende zaten jinekolojik muayene fobisi var canım. Yani aşılama zor birşeymiş diye düşünüp korkma sakın çünkü muayeneden hiçbir farkı yok neredeyse ama ben muayenelerde bile çok geriliyorum. Canım yanmasa da gerilirim :)

Hazelcim, yumurta 1 taneyse çatlatma iğnesine gerek duymayabiliyorlar. Benimki çok oldu ya, kistleşmesin diye iğne verdi ama kafana takılmasın 18mm alt değer bildiğim kadarıyla. Günde de 1-5mm arasında büyürmüş bunlar. Normal bünyede hormonal seviyeler sayesinde kendi gidişatında çatlıyor zati :) Sanmam yumurta kalitesinde sorun olduğunu :)

gece 1de eve gideceğim hazel ya daha hiç başlamadık hayatım ya bugün 10. gün akannehir geçen birde bizimki ben istemyorum dedi oturdum ağladım artık ya stres olmaması gerekiyor ama ben çok taktım kafama:1no2:

Nisa merhaba,
Dert etmemeye çalış canım. Erkekler hep nazlı böyle biraz. Zaten sabah erken saatlerde daha makbul biliyorsun. yerimseniben

Nisa merhaba,
Dert etmemeye çalış canım. Erkekler hep nazlı böyle biraz. Zaten sabah erken saatlerde daha makbul biliyorsun. yerimseniben

öylede canım beni işe erken gidiyor o inş ikna ederim geç kalmamışız değil mi şimdi başlasak ümit olur mu:kedi:

nısacım 10. gun gec degıl.erken bıle ama ne olur ne olmaz dıye bugunden baslayıp gun asırı olursa ıyı olur.allah allah nıye ıstemedı kı esın.yorgunmuydu.

öylede canım beni işe erken gidiyor o inş ikna ederim geç kalmamışız değil mi şimdi başlasak ümit olur mu:kedi:

Tabi ki geç değil, bu aralar başlamak için uygun aslında. 12. günden itibaren uygun günler diye biliyorum ben.

abazanın tekı.kım olcak.buralarda fink atıyor heralde sapık.kotu ıcerık olarak bıldrdım

hazel kötü içerik diye bende bildirdim de nasıl bildiriliyor tam bilemedim. Birşeyler yaptım ama inşallah yanlış iş yapmamışımdır.

kızlar size iyi geceler ben çıkayım tüylerim diken diken oldu şu pislik yüzünden gideyim kocişime sarılarak uyuyum:kedi: Allahaa emanet olun

iyi geceler canım...

nısacım 10. gun gec degıl.erken bıle ama ne olur ne olmaz dıye bugunden baslayıp gun asırı olursa ıyı olur.allah allah nıye ıstemedı kı esın.yorgunmuydu.

yok ya diğer bebekte çok mutlu olmuştu hazır değilim diyor şimdi off ne diyim bilmem ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…