Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

çok tşk ederim arkadaşlar:) hiç beklemiyordum dogum günüm oldugunu bile unumuştum gündüz msj atmış.dogum günün kutlu olsun diye şaşırdım dedim allah allah.nese akşamda koştur koştur pasta almış onu da yollada getirirken düşürmüş pastanın üzüerini görseydiniz harab olmuş ezilmiş yazık düzeltmeye calışmış ama yapamamış kaydirigubbakcemile3

inş esilacıgım senin kacıncı klomen kullanışın beim bu 2. ayım gecen ay tutmadı

abysnth canım varıkoselde usg ye gerek yok.eger gozle gorulen elle muayenede belı olan bısı yoksa varıkosel yokmus.usg ıle teshıs konan varıkosellerde amelıyatada gerekolmazmıs.bızım dr. oyle dıyor.sız ıyı bır urologa gıdın muayene olsun esın.elle muayenede dr.varıkosel derse vardr.aslında % 2 ılede hamılekalan var.ama zaman alıyrmus.ama asılamada zaten kalıtelı spermler secılıyor.nıye umudun olmasınkı.ınsallah tutar

ayyy yazık heyecandan dusurmustrkaydirigubbakcemile3

Hazel unutmuşum söylemeyi, ilk test GATA da yapıldı, ikinci test ve yıkama işlemi Düzen Laboratuvarında.

Esila, inşallah hamişlik haberlerini de alırız :)

Deniz, iyi büyüt yumoşları :)

ben kaçtım bugünlük kızlar, iyi geceler. Yarın güzel haberlerle açarız sayfayı inşallah :)

inş esilacıgım senin kacıncı klomen kullanışın beim bu 2. ayım gecen ay tutmadı

ben bu aşamaya kadaR HERŞEYI YAPDIM TÜP BEBK HARIÇ SONRA SIL BASDAN YENİDEN YENI BIR BAŞLANGIC YAPDIM ILK DEFA KULLNIYORUM KLOMENİ Doktorumu degişdim ataköy hastanesi dalga beye gıdıyorum bakalım hayırlı sonucu beklıyorum bende ...

gataysa ıyıdır canım yaa.dedıgım gıbı oynamalar olabılıyor.dr olur dedı bızede

hııı inş bu sefer olur canım rabbim hayırlısını versin.klomene cok güveniyorum.bu gidişle ben klomen kolik olacam.eşimde de biraz sperm sorunu oldugu için kafam karışıyor.

iyi geceler haelcigim bende cıkıyorum gec oldu hepinizi öpüyorum iyi geceler....

inşlh canım inşlh gönlümüzdekini hakımızda hayırlı kılar rabbım ve bebeişlerımıze kavusurz guzel dıleklerın için tekrar tşkr edrım cnm..a.s.

gataysa ıyıdır canım yaa.dedıgım gıbı oynamalar olabılıyor.dr olur dedı bızede

hiç gebelik yasadon mı hazelcim benımde eşimn sperlerı inişli çıkışlı sitrese baglı olrak degişken yanı ben 2 gebelik yasadım ama ıkısıde düşükle sonuçlendı

hazelcim cok gecmiş olsun.Allahım en kısa zamanda gonderir bebişini inşallah.hadi biran once gelsin senin bebişde sıra ben de.seni bekliyorum.

bu arada benim kırmızılar geldi 28.gun geldi.ben 5inde bekliyordum laporoskopiden sonra 2 ay 30 gunde 1 olmuştum ama bu ay 28.gunde geldi.bu ay yumurtlama takibine başladık.iğne oluyorum hergun yarın kontrolum var.

eşim içinde ürolaga gerek yok dedi kaç doktor.mikroda ebriyolarımızı takip eden embriyologu aradım sordum.(arkadas olmustuk) değerler nasıl diye.4 tane sperm testi var sayılar cok iyi dedi.ama morfolojının olculdugu 1 tane var o da 2 3 yıl once.morfolojıye takılma sayı cok iyi dedi.dusun koskaca denizden bir kasık su alıyosun ve onunla işlem yapıyosun dedi.sayı iyi olduktan sonra morfolojiyi onemsemiyoruz dedi. sıfır morfolojiyle bile gebe kalan bir suru kadın var dedi.daha once de kac doktora gittiysem hiç biri onemsemedi.eşimin urolog arkadası var o da bu teste problem var diyorlarsa bana gelsinler cok normal demişti.bilmiyorum ya kafam cok karıstı.bu ay da takibe basladık.hayırlısı inşallah bu ay hamileyimmm diye yazarım bende.

inşlh nurtencim inşlh bebişine kavuşursun bu ay tüm istiyenler ve bende tabıkı :) kendımıde unutmıyım :):)

o sapığa çok sinir oldum ya
bide dalga geçiyo dangalak.......

kızlar dün misafir geldi dedimya
akşam üstü göksu parkına gittik
neyse gezdik falan
sonra gülcan diye bi arkadaşımızdan konu açıkdı
7aylık hamile çok hassasmış falan filan
bende dedimki ne alakası var tabiki hassaatır ama okadarda abartılmaz dedim
kızın bana dediği laf ne biliyomusunuz
'sen anlamazsın yaşayan anlar'
bende doğru söylüyosun ben nerden bilcem dedim
okadar zoruma gittiki anlatamam
rabbim hgiçkimseyi bu durumlara düşürmez inşallah
benimkine söyledim
o anlamda dememiştir diyo
çok gıcık oldum ya
anlatamam......

bu arada sabah özel hastanedeki doktor aradı
ben ona kürtaj olduğumu falan söylememiştim
biraz konuştuk falan ...

aman yaa canım çok sıkkkınnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…