Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

mrb arkadaşlar nası keyiflerrhihoyyythihoyyyt
kızlar adetime 5 gün kaldı yinestress başladı bende ,ov.nun üstünden 7 gün geçti
hiçbi belirti de yookkk off offf
korunduğumuz zamanlarda adetim geciktiğinde korka korka gebelik testi yapardım acaba hamilemiyim diye
şimdi ise gebelik testi yapmaya korkuyorum yine negatif diye:gitme:
çok rahattım aslında ama adet yaklaştıkça yinee stress oldum
bu ay bende böyle:CüvCüv:eek:lmak istiyomm

Eet canım ya haklısın adete yakın imsan meraklanıo. rahat olamıo. acaba mı derken ya adet oluoz ya da gebe . inş.olur. olmasa da denemeye devam.. ben de kist olmasına rağmen umutluum. aklıma kötü şeler getirmemeye çalışıom. heral kisti olmayan da şans daha çoktur. Takdir Allah tan tabiii belli olmuo bu işler..

öle yapmaya çaışıorum. ama erkn olduğu için belli olmaaz diolar. kötü ihtimal de var ilerde ne olur biter. şimdilik ii düşünmeem lazım. gebe kalmam için bi kaç ay daha denicem artı. normal yollardan a gecikebilio gebe kalmak. bizim ddaha 4. deneme olcak bu ay daha ake dio doktorlar ama ben bu arada tedbiri elden bırakmcam. soğan kürne başladım. testlerimi yaptırdım.. diğer adetlerim de yaprırım belkim bakalım şimdilik yapcak bişi yok..

evet canım sogan kürü yapanlar cok memnun kistlerinden kurtulan baya okudum burda...sen de neden onlar gbi olmayasın...tek yumurta bile yeter evett....bol bol çalışın canımmm yılma hiç hep umutlu ol....a.s

kızlar ya kisti olupta bir yıl içinde herhangi bi tedaviye ihtiyaç duymadan doğal yollarla gebe kalan duyar ya da okursanız söleyin nolur.. ben de normal süreçteim. gebelik girşimi için 4. denelere başlıcaz yumurtlaama zamanım 1 hafta sonra falan en geç tabii. bu arada adetin 13. günü baktırcam ultarsonda . yumurtaların ne kadar olması gerek bili omusunuz. doktorlar ne dio anlamıom bazen de. bi de 21. günü de yapılan o test ne se onda yaptırırım belki. onda sonuç ne ifade eder. sadece o aaya mahsus mudur.
?
yumrtalar gelişcek mi ki ne bilim ya eşim de sperm testi yaptırcak. inş.,ii çıkar. yoksam yandık ki ne yandık...........

kızlar ya kisti olupta bir yıl içinde herhangi bi tedaviye ihtiyaç duymadan doğal yollarla gebe kalan duyar ya da okursanız söleyin nolur.. ben de normal süreçteim. gebelik girşimi için 4. denelere başlıcaz yumurtlaama zamanım 1 hafta sonra falan en geç tabii. bu arada adetin 13. günü baktırcam ultarsonda . yumurtaların ne kadar olması gerek bili omusunuz. doktorlar ne dio anlamıom bazen de. bi de 21. günü de yapılan o test ne se onda yaptırırım belki. onda sonuç ne ifade eder. sadece o aaya mahsus mudur.
?
yumrtalar gelişcek mi ki ne bilim ya eşim de sperm testi yaptırcak. inş.,ii çıkar. yoksam yandık ki ne yandık...........

canım ben de hiç anlamıorum inan ama dediğin gbi birini görecek olursam tabi haber veririm sana..ama lütfen bu kadar endişelenmemeye calış biliorum zor ama moral durumun cok önemlii...ii ol lütfennnnnn

Merhaba arkadaşlar ben geldimmmm...
Aşılamam oldu bugün. İlk olduğu için nasıl bir gerginlik yaşadık anlatamam. Eşim sabah bayılacak gibiydi, bir acayip oldu. Çok şükür bitti bu fasıl, şimdi bekleme faslına başladık.

Dua edin ne olur, bekletmesin kuzu beni, hemen gelsinnn...

canım inş ilk ve son olurda bebişin ugrastırmadan gelirr...kendini yormamaya çalış ve çok dikkat et..

eet babucum inşallah güzel şeler olur hakkımızda..

aysucum selam canım sen ne durumdasın. hazeller en son pazartesi pansumana gitcekti. sonra ses çıkmadı. inşallah ii lerdir. tatil ya gezmeler başlar. koşturuodur inşallah da güzel haberlerle sesini duyurur hazel bize..

kızlar herkes ii dir inşallah. hetecanlı günler yaşıcak bazılarımız için inşallah gebe haberleri alıcaz bu aydaa..

absynth canım çalışmalaar başladı bizim dün ön hazırlık. gün aşırı devam.. siz naptınız başaldınız mı?

eet babucum inşallah güzel şeler olur hakkımızda..

aysucum selam canım sen ne durumdasın. hazeller en son pazartesi pansumana gitcekti. sonra ses çıkmadı. inşallah ii lerdir. tatil ya gezmeler başlar. koşturuodur inşallah da güzel haberlerle sesini duyurur hazel bize..

kızlar herkes ii dir inşallah. hetecanlı günler yaşıcak bazılarımız için inşallah gebe haberleri alıcaz bu aydaa..

absynth canım çalışmalaar başladı bizim dün ön hazırlık. gün aşırı devam.. siz naptınız başaldınız mı?

cnm bizde çalışmalara devam 25 haziranda regl olmuştum reglim kısa sürüyo zaten benim biter bitmez başladık çalışmalara.hergün çalışıyoruz.test sonuçlarımızı gösteremedik doktorumuza çünkü tatile gitmiş.bende arkadaşımın gittiği doktora gidicem yeniden testler felan yapılır belki yarın 13.30 da randevum var bakalım ne dicek.bugüne kadar hep aynı doktora gitmiştim aslında bi doktorla kalmamak lazım.

cnm bizde çalışmalara devam 25 haziranda regl olmuştum reglim kısa sürüyo zaten benim biter bitmez başladık çalışmalara.hergün çalışıyoruz.test sonuçlarımızı gösteremedik doktorumuza çünkü tatile gitmiş.bende arkadaşımın gittiği doktora gidicem yeniden testler felan yapılır belki yarın 13.30 da randevum var bakalım ne dicek.bugüne kadar hep aynı doktora gitmiştim aslında bi doktorla kalmamak lazım.

kesinlikle canım 2 ya da 3 an z bi deişik doktora da fırsat buldukça gidilebilir.biz de başladık artık gün aşrı ama eşim sperm testi yaptırcak 3 gün perhiz. bi de 1 ya da 2 gece olmıcak. inş. yumrtlamayı kaçırmayız. bu ay ps diom ama belli de olmaz. yumrtlama olsa bile ne zaman çatlıca da belli olmyabilio yaşans artık. olursa çok büyük sürpriz olur. bu ay benim karışık durumlarım . hiç doktora gitmdim bu konuda bu ay 2 tane doktora göründüm. adetime yakın başka bi doktora da giderim. gbe deilsem tekrar bi konrol olabilir. kist dışında her şe normal. eşmin spperm değerleri i i çıksa bari de ben kontrollerimi olurum. bari biririmiz daa ii olsun..

bu gün regi günüm ama hala olmadım. 8 temmuz sabahı test yaparım...o zamna kadar olmazsam tabi...

bence testin varsa adette olmazsan tabii!!! yarın sabah idrarıla yap. orta idrardan sabahleyin ilk idrarınal. varsa gebelik günün de geçio sayılır. silik de olsa çıkarr..

Merhaba arkadaşlar ben geldimmmm...
Aşılamam oldu bugün. İlk olduğu için nasıl bir gerginlik yaşadık anlatamam. Eşim sabah bayılacak gibiydi, bir acayip oldu. Çok şükür bitti bu fasıl, şimdi bekleme faslına başladık.

Dua edin ne olur, bekletmesin kuzu beni, hemen gelsinnn...

canım hayırlı ugurlu olur inş.dualarımla yanındayım rabbim bir daha ugraşmana gerek bırakmadan bu ay sana hamileligi nasip eder inş.bolbol dinlen yedigine içtiine dikkat et.

slm kızlar ben geldım kımse yk.ıkı gun bos bıraktım bıyerlere kacmıssınızboshayallersmile

merhaba edacım ıkı gundur yoktum.dun kontrole gıttık.dr actı panumanı cıkardı gazlı bezı.pansumanda yapmadı bırdaha.boyle daha ıyı kapanıcak heralde.4 ay sonra sperm testı yaptrırız dedı.beklıycez artık degerler duzelsın dıye:Saruboceq:

senı okudum terler basıyormus.hamılelık belırtılerın var galıba.ınsallah hamılesndr

merhaba edacım ıkı gundur yoktum.dun kontrole gıttık.dr actı panumanı cıkardı gazlı bezı.pansumanda yapmadı bırdaha.boyle daha ıyı kapanıcak heralde.4 ay sonra sperm testı yaptrırız dedı.beklıycez artık degerler duzelsın dıye:Saruboceq:

senı okudum terler basıyormus.hamılelık belırtılerın var galıba.ınsallah hamılesndr

geçmiş olsun cnmm...umarım en kısa zamanda sağlığına kavusurda bebişinizi kucagınıza alırsınızz..
evet canım ben de anlamadım ama 4 gündür rahatsızımm bu şekilde..amin cnm cümlemize nasip olur inşş...

X