Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

edammm inş hayra alamettir cnm bebişin seninledir inş :Saruboceq:

nasılsınız kızlar?
bizde çalışmalara tam gaz devam.eşimin sperm testinin sonuçlarını hala doktora gösteremedim doktor hanımımız tatile gitmiş.bende başka doktora gitmeye karar verdim bugün 2 hastaneyle görüşcem yarına randevu alıcam.adetiminde 11. günü yumurtamada baktırcam.
benim eşim fındık fıstığı felan isteğiyle yiyo çünkü sigarayı bıraktı onun yerini çerezle doldurmaya çalışıyo benim bişi dememe fırsat kalmıyo valla bu yönden şanslıyım.yoksa sigara içerken yemiyodu :)

cnm hayırllısı olsun nolur üzülme çok demesini ne kdar koaly yaşamnınsa nekadar zor lduğunu biliyorum ama Rabbim en uygun zamanda nasip eylicektir inşş

saol canım benim geçen ay aynın 4 ünde regl olmuştum. işin kötüsü reglim hiç gecikmezdi. bu ay bir iki gün geçince çok heveslenmiştim. hoş şu saat oldu hala gelen giden yok bekliyorum. aslında iyiki test yaptırmışım yoksa şimdi iyice heveslenecektim. bakalım artık kısmet ne zamana biliyorsun ben ikinciyi istiyorum. çalışmalara başlayalı neredeyse 3 yıl oldu, oğlum okula başladı ve inanılmaz şekilde kardeş istiyor iki senedir. kuzumu tek bırakmak istemiyorum. aralarındaki yaş farkı iyice artacak böyle giderse (tabii 2. olursa ) artık son bahara aşılama ve tüp bebek yaptırmayı düşünüyorum ne yapabilirim ki başka elimden gelen bukadar...

Merhaba arkadaşlar ben geldimmmm...
Aşılamam oldu bugün. ılk olduğu için nasıl bir gerginlik yaşadık anlatamam. Eşim sabah bayılacak gibiydi, bir acayip oldu. Çok şükür bitti bu fasıl, şimdi bekleme faslına başladık.

Dua edin ne olur, bekletmesin kuzu beni, hemen gelsinnn...

yok cnm iğne falan vurulmadım daha 1. denemem bu ayy..
inşş hepimizin güzel haberlerini alırız cnmm...

cnm dualarımız seninle sen dikkat et ama iş yapma yorulma sakın ha çok önemli dikkat et kendine.inş bebişin gelir bu ay :CüvCüv:

canım benim inşallah rabbim çocuğuna bi kardeş gönderir
bunu bütün kalbimle hem senin hemde diğer arkadaşlarım için diliyorum
rabbim kucaklarımızı boş
emeğimizi karşılıksız bırakmaz inşallahhhhhhhhhh

hadi bakalım canım benim hayırlısı inşallah bu iki günde fikfik yapın daha yapmayın
eskiler öylle derler bebğin yerini bozarsınız hastalığınıza yakın diye
inşallah rabbim ol derde olur canım
stree girme unut olurmu
başka şeylerle ilgilen
15 gün sonra mutlu haberlerinizi alırız inşallahhhhhhhhhhh

canım bişi sorcaktım aşılamayı nerde oldun ???
ankaradasın dimi????

öyle bi yorgunumki anlatamam
bugün geçmiş olsuna misafir gelcekmiş
bide yemekli
offffff anam ağladı perdeleri yıkadım
halıları sildim
yemek yapıyom bi yandan
bi yandanda çatlıyom giremiom diye....
sabah 8den beri yeni oturdum
bidaha hiç kalkasım yok
heralde 3gün uyurum bugünden sonra çok kalabalıklar
hem evli hem çocuklularkaydirigubbakcemile3
hemde çocukları çokkkkk yaramazzzzzzzzzzzz

cnm allah yardımcın olsun.kalabalık yemekli ve çocuklu off off bilirim ne demek olduğunu.

cnm dualarımız seninle sen dikkat et ama iş yapma yorulma sakın ha çok önemli dikkat et kendine.inş bebişin gelir bu ay :CüvCüv:

Çok sağol aysu, cümleten inşallah :Saruboceq:

Doktorda öyle dedi, bugün, yarın ve cuma olsun dedi ama sonra olmasın demedi. Ay zaten korkarım ben ya. Yalnız bugün yaşadığımız stresten sonra nasıl olacaksa artık. Ağladım resmen doktorda, pek fenaydı.

canım bişi sorcaktım aşılamayı nerde oldun ???
ankaradasın dimi????

Ankaradayım evet. Hera Kadın Sağlığı Merkezi canım, doktor Süleyman Eserdağ. Pek seviyorum kendisini, çok ilgili bir doktor. Bilgisine birşey diyemem, başka doktor görmedim çünkü :) ama şimdiye kadar güvenimi sarsacak en ufak birşeyini görmedim. Maaliyeti sorarsan klomen başladığında, takip için 200TL, aşılama için de 250 TL ödedik. Laboratuvar da Düzen idi, sperm yıkama için 140 TL ödemiş eşim ama çok kızgın geldi çünkü laboratuvarda numune odası bozuk, kapalı demişler, ufacık wc ye tıkmışlar adamcağızı. Benimkide iridir maşallah, çok stres olmuş bunalmış.

Kız maşallah sana Çocuklar çok yaramaz demişin, içim gitti. Halıları sonra silseydin keşke, afacanlar mutlaka birşeyler döker sempatiksalakcinni

ya birşey diyeceğim, geçmiş olsun ziyareti çoluk boncuk yemekli olurmu yahu :)

Son düzenleme:
kızlar ya inşallah tez zamanda gebe kalırız. kalnlar da sağlıklı bir süreç geçirirler gebeliklerin de sonunda da mutlu sona ulaşırlar inş..

benim bi yumurtamda kist var. doktorlar engel deil. dio daha belli olmaz diolar ama en son 3 yumrtam gelişme göstermişdi. sanırım onlardan birinde var kist. kist olan yumurta döllenmez di mi. diğer 2 yumrta gerekli olgunluğa erese döllenbilir deil mi ya? sizce...

canım umudunu kaybetme aklına kötü şeyler getirme lütfen...doktorlar engel deil diolarsa vardır bildikleri..sen çalışmalara devam et ve hep güzel şeyler düşün..stres ne kadar etkiliyo kadınların tüm yapısını biliyosun..a.s

mrb arkadaşlar nası keyiflerrhihoyyythihoyyyt
kızlar adetime 5 gün kaldı yinestress başladı bende ,ov.nun üstünden 7 gün geçti
hiçbi belirti de yookkk off offf
korunduğumuz zamanlarda adetim geciktiğinde korka korka gebelik testi yapardım acaba hamilemiyim diye
şimdi ise gebelik testi yapmaya korkuyorum yine negatif diye:gitme:
çok rahattım aslında ama adet yaklaştıkça yinee stress oldum
bu ay bende böyle:CüvCüvlmak istiyomm

öle yapmaya çaışıorum. ama erkn olduğu için belli olmaaz diolar. kötü ihtimal de var ilerde ne olur biter. şimdilik ii düşünmeem lazım. gebe kalmam için bi kaç ay daha denicem artı. normal yollardan a gecikebilio gebe kalmak. bizim ddaha 4. deneme olcak bu ay daha ake dio doktorlar ama ben bu arada tedbiri elden bırakmcam. soğan kürne başladım. testlerimi yaptırdım.. diğer adetlerim de yaprırım belkim bakalım şimdilik yapcak bişi yok..

cnm tek yumurta bile yeterli döllenme içinn siz yeterki bol bol çalışın
bu ay herkesi böyle görmek istiorum:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:
bi gelsin ogünlerr:dance::dance::dance: şu urumda gezerim heralde

hep dualarımdasınızzz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…