Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

nurberraaaaaaa bizim yeğen nası. ne zaman duycaz kalp atışalarını. heyecanlıısındır. nasılsın her şe yolunda di mi canım?

teşekkür ederim kızlar inşallah tekrar hamile kalırım ve kucağıma hayırlsıyla almak nasip olur
ben zaten 3 senedir bekliyodum bu bebeği
hiç bi sorun olmadığı halde olmuyodu sonunda tutturdum ama kısmet değilmiş
aklıma hepkan pırtılaşması gelio her ne olursa olsun rabbim inşallah dermensız dert vermez...

canım üzülme neticede gebe kaldın. ilk gebeliğin midi? genelde bu durumlar olbilio özelllikle ilk gebeliklerde die duydum. bi tanıdığımında böle bi durumu vardı. doktor ona öle demiş. gebelik de en önemli bulgu bebeğin kalp atışları. beklenene sürede duyulmassa gelişmemiş oldundan tez zamanda da alınması daha i i.

inşallah bundan sonra da gebe kalıp sağlıkla bebeğini kucağına alırsın..

Öncelikle aramıza hoş geldin canım.
Çok geçmiş olsun. Allah bir daha yaşatmasın. Tez zamanda sanada ciciş biciş bebişler nasip etsin Allahım.

bugün 4. adet sancısı günü ve hala bişi yok niyeki?
Canım inşallah güzel haberlerini duyacağız. Bencede yarın sabah bir test alıp bak. Ayy bana heycan bastı.

evet yaa ve bız sabah 7-8 gıbı yola cıkmak zorundayız.hastanede 10 da olmalıyız.yarın gece yatıcak.cts cıkıcaz allahın ıznıyle.yarın gıremeyebılırım nete.

Canım, inşallah operasyon çok çok iyi geçmiştir. Çok geçmiş olsun. Bizi bilgilendirmeyi unutma.

Yasecim, çok güzel bir gelişme bu. hadi inşallah canım.

Canım, benimde iki tane düşüğüm oldu. Bunun üzerine tahlil yaptırdım. Kan pıhtılaşma sorunu çıktı. Gerçi ikinci düşükleri tekrarlayan düşük olarak nitelendirmedikleri için tahlil yapıyorlar hemen. üç ve daha fazlası olması gerekiyormuş. Dr.un biri bana böyle söyleyince, sinir oldum, üçüncüyü demi düşürüp gelmem gerekiyor dedim. Çıktım.

Canım aklında kalmaması adına sende bir tahlil yaptırsaydın.

kizlar kusura bakmayin araniza giryorum ama
ben bugun sogan kurune basladim
bu sogan kuru sicak mi soguk mu icilyo acaba bana acil cevap verirseniz sevinirim
cunku simdi icmem lazim

saol ekincim yaa doktorlar bişi yapmaya gerek yok dedi. deneyin gebe
kalabilirsin dediler. eşim bi sperm testi yaptırsa önümüzü daha rahat görcezz. boşa kürek sallamk olcak sprm testinde sorun çıkarsa . inşallah çıkmaz, varikosel de olmasa bari. o zaman daha da ii olacak tabii..
bakalım 4. denemeye geçicez. başlarda sayılırmışız daha. hani 1 yıl olaı var ya en az_! ondan..

bakalım soğan kürüne başlıcam. sanırım adetin 7. günü. yarın sabah başlıcam küre..

bu sogan kuru sicak mi soguk mu icilyo acaba bana acil cevap verirseniz sevinirim
cunku simdi icmem lazim

canım hoş geldin. ben de tam bundan bahsediordum. ne tesadüf. ılık olması şart. o yüzden ssoğumaya başladında çok geç kalma.

ne zaman adetine göre nasıl başlayıp nasıl uygulayacağını, nası bitireceğini de yazar mısın. ben de yarın sabah başlıcam adetin 7. günü. doğru mudur. sen nası yapcaktın ?

evet 3 senedir olmuyodu hep şükrediyorum rabbime bunu bilmek bile çok güzel
3ay öncede kimyasal gebelik yaşadım tahlillerde vardı ama kese yoktu
doktor bunu her kadın yaşıyo ama bilmiyo dedi
bakalım hayırlısıyla şu tahlillerimi yaptırıyım
evet canım 3ten önce yapmıyolarmış ne saçma insanlarının hayatları söz konusu
ben birincisini kendim düşürdüm zaten gebelik diye saymıyolarmış
hastanede tanıdığımız vardı o vesileyle gittik
o halde patoloji istemek aklıma gelmedi ama
sağolsun kendi zaten istetmiş
cuma günü sonucumu alcam
sonrada genetik incelemelerimi yaptırcam
inşallah bi sorun yoktur varsada rabbim büyük dermansız dert vermez
sen hamilemisin şimdi ?

kızlar benide aranıza aldığınıza çok teşekkür ederim ...a.s.

cunku simdi icmem lazim

canım benim bende yaklaşık 10 gündür kullanıyorum ılık içmen lazım birde içerken burnunu kapat ve bitinceye kadar açma hatta ağzına bişeyler at sonra aç yoksa miden bulanırr

Canım benim Rabbim sağlıklı bir şekilde en tez zamanda tekrar hamile kalmayı nasip etsin inş. sonuçlarda umarım iii çıkar canım bende 2 ay önce düşük yaşadım değerler sağlıksız yükseliyordu sonrada kend. düştü inş. en tez zamanda bebişlerimize kavuşuruzolumunekankayizsmile

cunku simdi icmem lazim

canım bende yaptım ilhabım geçsin diye ılık içiyosun ve her zaman taze
eğer miden bulanırsa içine bir damla limon sık
bende yapıcam içimde kist falan oluşmasın diye
kürtajdan sonra enfeksiyon riski daha fazla olduğu için kolay gelsin...

inşallah canım inşallah
zor oluyo ama rabbim sabrını veriyo inşallah isteyen herkes bir an önce bebeğini kucağına alır...
sende bi sorun varmı canım??

slm kızlar nasılsınız?

canım benim bende yaklaşık 10 gündür kullanıyorum ılık içmen lazım birde içerken burnunu kapat ve bitinceye kadar açma hatta ağzına bişeyler at sonra aç yoksa miden bulanırr
Özlemcim ya özele kaçıcak sorum ama :kedi: soğan kürü vaj. kuruluk yapıyr mu ben 3 gün içtim kuruluk yapınca bıraktımakannehir

hilal bebik burda dertlerimizi sevinçlerimiz heyecanlarımızı paylaşıoruz. ben de bi kaç gündür kızlara ne dertleer yandım. herkes i i ve kötü hallerimizden anlıo. bildiklerimiz duyduklarımızı tahminlerimizi paylaşıoruz. en yakınımıza bile söleyemediklerimizi burda rahatça ifade edebilioruz..

inşallah canım inşallah
zor oluyo ama rabbim sabrını veriyo inşallah isteyen herkes bir an önce bebeğini kucağına alır...
sende bi sorun varmı canım??
Canım bizimki süpriz olmuştu en sıkı korunduğumuz ay sonra hcg değerleri sağlıklı yükselmiyordu adet olduğum halde değerler az az yükseldi dış gebelik vs. dediler tam kürtaj için gittim kese gözüktü ve değerler o gün kendi düştü artması gibi düşmeside çok yavaş oldu yaşadığım stres 10 yıl yaşlandım valla Rabbim kimseye yaşatmasın
doktor kromozom boz. oluyor dedi ama net bişi demedi araştırılmadığı için
akannehir

slm kızlar nasılsınız?

Özlemcim ya özele kaçıcak sorum ama :kedi: soğan kürü vaj. kuruluk yapıyr mu ben 3 gün içtim kuruluk yapınca bıraktımakannehir

canım ben öyle bir sorunla karşılaşmadım tabi her bünyenin tepkileri farklı olur bende hararet yapıyo mesela içtiğim ilk saat sonrasında geçiyo eğer çok sıkıntılı oluuyorsa bırak çünkü bunu iltihabı olanlar yapıyo belki sende yoktur bal tarçın çörekotu kürü varmış onu yap yada incirkürünü dene istersen Şeniz

yapıcam valla sen yaptın mı bunlardan çörekotu her derde deva ya onu deneyeyim diyorum :sm_cool:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…