Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

canımdoktor bi yumurtanda ploikistik var dedi. geçer mi sence. bi de bu gün 3 yumurta gelişmeye başlamış dedi. bi yumurtada bi kist mi vardır. erken bişi yapmaya gerek yok devam edin dedi. eşim sperm testi yaptırcak.
deniz senin ve eşinin durumu nası? eşin de sorun yak di mi. senin durumuna doktor ne dio. ne zamandır olmuoodu canım

selam kızlar. ugün doktor 3 yumurtadan bahsetti normal mii..adetin 5. günü ultrasonda bugün. olabilir di mi bi çok yumurta var tabii de 3 ü mü gelişmekte ne fazla geldi bana da..!..

canım normaall tabii ben de de o kadar oluyor ama birisi daha fazla büyüyor diğerleri az daha küçük ama onlar da işe yarıyor

arkadaşlar benim beklenmeyen adet tarihim 22 temmuz. Klomen ile ilk deneme, aşılama yapılacak. Liste için belirteyim dedim.

Son düzenleme:
ee günü gelen hatta geçen arkadaşlar var, ne durumdasınız kızlarrrr bilmiyorumkismile

aaaaaaaaaaaa inanmıyorum sen de mi hamişler arasına girdinnn süper bi haber bu maşallah maşalllahhhkaydirigubbakcemile3

aaaaaaaaaaaa inanmıyorum sen de mi hamişler arasına girdinnn süper bi haber bu maşallah maşalllahhhkaydirigubbakcemile3
valla o kadar şaşkın ve heyecanlıyım ki. sabah bu manzarayı gördüm ama tabi emin olamadım. laboratuvara gittik tahlil sonucunu bekliyorum şu an.

valla o kadar şaşkın ve heyecanlıyım ki. sabah bu manzarayı gördüm ama tabi emin olamadım. laboratuvara gittik tahlil sonucunu bekliyorum şu an.

ayyy impaladeniz çok sevindiiiim :teytey: inanamaz insan haklısın
gözün aydın canım, hayırlı, sağlıklı hamişlikler dilerimm, allah kucağına almayı da nasip etsin inşallah.:Saruboceq:
darısı bizlerin başına..

ne güzel ya, güne bu haberle başladım bennnn. neşeleniyor insan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…