Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

kızlar bizde çalışmalara başladık erken ama kaçırmak istemiyorum.25 haziranda adet oldum dün akşam başladık çalışmalara.şimdide gidip eşimin sperm sonuçlarını alıcam.

inşallah verebilirim o güzel haberi.

inşallah kaydirigubbakcemile3
tabii böyle söylerken gönlümüzden geçenleri söylüyoruz, kimseyi strese sokmak da istemem vallahi :kedi:

"bir şeyi kırk kere söylersen olurmuş" derler ya, onu ispatlamaya çalışıyorum :Saruboceq:

olmazsa da kimse üzülmesin, yola devam...

kızlar selam. herkes iidir umarım. ben de sakinliorum. biyokimya ve hematoloji sonuçlarını aldım. hepsi normal değerlerde çıktı. baktım konrol ettim değerler normal. doktor da bunlarda sorun yok dedi. bu doktorda ultrasonla baktırdım. bi yumurtada polikistik var dedi. bu olabilir dedi gebe kalmana engel deilmiş. olmassa sonra bakılır dedi. diğer doktorda öle demişti. adtlerim çok düzenli öle bi şikayetim hiç olmadı dedim. neden oluo dedim. bi çok faktör olabilir dedi. kadınların yüzde7 sin de olurmuş. e o da bana vurdu anlıcanız. sanırım vücut yumurtaları biraz daha fazla üretio bu seferde çok gelişmeden atılıo. atılırken de bi kısmı lalıo olabilir. yani ben böle anladım. öle bişiler dedi işte. hatta 3 tane yumurta gördü galiba adetin 5. günü daha belli olmazz dedi. adetin 5. günü boyutu ne kadar olur gebe kalmak için kızla bilio musunuz öle bi şi. öteki iki testi haftaya alıcam. hormonda normaldi sonuçlar ama bu testlerle tekrar bakılcak. bunlar da normal çıkacak gibi gelio. artık onları haftaya bakıcam.. hadi bakalım hayırlısı geç deil evet ya temmuz tam bi sürpriz olur bu telaşımda ama ağustostan yana gebe kalmayı umuorum ya inşallah tabii. eylüle kadar gebe oldumu öğrenmek çok ama çok mutlu edicek beni. olmasa da daha zamanı deildr demek ki. olacak bu iş er geç. ama inş. tez zamanda olur..

kızlar bu arada bir önceki doktor bu polikistik hep kalır geçmez dedi. bu doktor da belli olmaz kadnlarda dönem dönem olup geçebilir de dedi. öteki dooktor öle dedi dedim ben de. inşalah bu dktorun dedi gibi geçebilen bişidir. böle demesi de ümit verdi bana.

impaladeniz canım bi geblik testi al yarın sabah idrarıla yap bence. varsa bişi çıkar. inşallah gebesindir. sen de doktor kont.,test falan var mıdı? ultrasona girdin mi bişi çıktı mı?

canım benim çok sevindim inş. geçicidir stresten uzak dur biraz hayatım bebiş için herşey gönlünce olsunopuyorumnanaktan

aysucum diğerleri de ii çıkar da rahata kavuşurum. eşim de sperm leri ii olursa tamamdır!!!!

absynth evet canım ya rahim filminden önce halletmemiz gerekenler var! yani benim bekledim iki test sonucu ve eşimin speerm ve varikosal durumu önemli. bişi yoksa deneyelim biraz daha ondan sonra film derim belkim. ne kadar geç olursa o kadar ii.. şimdi böle karar vermem i i oldu. ne kadar ilerde nolcanı bilemesek de srun yoksa denemekte fayda var eylüle kadar kalsam yaaaaa....
Allah nasip ederse tabii inşallah

evet canım... ama niyeyse ben bu aydan çook umutluyum ağustos annesi olcam gibi.ayy inşallah..o zaman çook üzülürüm olmazsa

hadi bakalım inş,İkizler bi bebişin olacak o zaman(ikizlere denk geliyor sanırım).
Canım stres yapma,üzülme neden olmadı diye mevlam hayırlı zamanı mutlaka biliyordur.
Dualarım sana ve bende dahil burdaki bütün hamiş adaylarına:Saruboceq:

selam kızlar sperm sonuçlarını aldım ama doktoruma gösteremedim malesef ancak pazartesi gösterebilicem.sizlere yazıyım fikirlerinizi söyleyin banada

miktar 3 ml
ph 7.7
1. saatte hareketli sperm yüzdesi %70
hızlı ileri hareketli %50
yavaş ileri hareketli %10
yerinde hareketli %10
hareketsiz %30
sperm yoğunluğu 10.500.000/ml
anormal morfolojili sperm yüzdesi %16
yuvarlak hücre 1.000.000/ml
lökosit 1.000.000/ml

biz ilk defa yaptırdığımız için pek bişi anlamadım.

merhaba. hiç iyi değilim. beklemedeyim halen. sen?

cnm sıkma canını rabbim hayırlısını nasib etsin belkide bebişin seninledir :Saruboceq:
bizde bugün sperm testinin sonuçlarını aldık ama malesf doktorumuza gösteremedk iimi kötümü bende bilmiyorum ilk defa yaptırdık çünkü.dünde yeniden çalışmalara başladık aslında daha erken ama kaçırmak istemiyorum

yok yok aman erken felan deme çalış sürekli. inşallah seninde hakkında hayırlısı olur. seninde bu ay bi bebişin olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…