Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

Karats canım üzdün bizi,bekliyorduk halbuki.Hayırlısı olsun inşallah Ağustos'da öğreniriz sıkma canını stres yapma,bebek bu ne zaman geleceği belli olmuyor.

Hazelciğim sizede geçmiş olsun,inşallah ameliyat iyi geçer ve güzel haberlerle neticelenir:)

canım benim artık çok giremiyorum yoğunum bu ara çok geçmişe de bakamıyorum da şimdi gördüm inşallah çabucak sağlıkla atlatırsınız ve bebeğin de sizinle olur canım ben regl olduğum gün bi haber aldım kuzenim 3,5 aylık hamileydi doktora kontrole gitmiş bebeğin karnında öldüğünü öğrenmiş onun 2 .çocuğuydu ve 2.ye 8 ay hamile kalamamıştı kaldı 3 ay karnında taşıdı sonra da böyle oldu allahın takdiri tabi ama çok üzücü rabbim kimseye vermesin kızlar bunu duyunca inanın bakış açım değişti belki yakınım olduğundan etkilendim bilmiyorum ama dedim ki yani hayırlısı olsun sağlıkla olsun da artık zamanı çok da önemli değil eninde sonunda olur inşallah önemli olan sağlık...

evet canım... ama niyeyse ben bu aydan çook umutluyum ağustos annesi olcam gibi.ayy inşallah..o zaman çook üzülürüm olmazsa

mrb arkadaşlar hazelcigim canım cok gecmiş olsun inş en kısa zamanda acil şifalar diliyorum.

tavsiyen için saol cnm beşiktaş bana yakın leventte oturuyorum ben hiç duymamıştım.bi araştırıyım oraya gidiyim.

hazelcim cnm çok geçmiş olsun.yarın ii haberler bekliyoruz senden.

selam kızlar benide aranıza alırmısınız???
3 ay önce bi boş gebeliğim oldu
tekrar hamile kaldım ama
bebeğimin kalbi atmadığı için bir hafta sonra potojiden sonuç alcam
bende buı adetten sonra çalışmalara başlıcam
hayırlısıyla inşallah tekrar sağlıklı bi bebek sahi olmak istiyorum hemde çok
rabbim isteyen herkese versin inşallah

kızlasr merhaba. ben de geç olmadan bugün hastaneye gittim. gebelik için gerekli olan tüm testler için kan verdim. sonuçlar geç çıkıcak 2 tanesini haftaya alıcam. gezmeye gidicez. ama adetim bitmedn vermek istedim. doktor olur dedi zaman geçmemiş dedi.
rahim filmi çektirmek için de randevu almıştım. iptal ettirdim. bugün gittim doktora rahim filmini srdum çektircem demedim özellikle tabii ben sorunca düşünüosan çektirme daha erkn dedi. ben de kist görülmüştü. kist deildir dedi. geçebilir dedi. şu anda durumum ne anlamadım. testleri tam hafta öğrenicem snuçları. geciktirmedime sevindim yoksa dier aya kaıcaktı.
rahim filmiyle doktor şunları dedi kızlar. gebelik için daha erken oldunu acele etmeye gerek olmadını söledi. test sonuçların da bi gelsin bakalım dedi. rahim filmi düşünüosan sakın çektirme erken dedi. gebe kalabiirsin boş yere vücuda bişi yapmaya gerek yokmuş. neden dedim. dedi ki filmden sonra enfeksiyyon bi olumsuzluk da az da olsa olabilir dedi. önce kanallar tüpler falan açılır ilaçla ama akabinde orda az da olsa yapışıklığa da sbep olabilir gibi bişiler dedi. bu kadar zararlı olma ihtimali olur mu dedim. olmaz dedi ama az da olsa bu ihtimalleri düşün erken o yüzden dedi.
sonra düşündüm de mantıklı geldi. dier doktoru aradım iptal ettirdim. o da ben istedim için yapcaktı zate..
bi test sonuçları gelsin de netleşecek..
eşim de sperm testi varikosal muayene olcak. inş. sorun yoktur ama varsa da böle bi durum da rahim filmine de gerek yok die düşündüm kendiimce. o zaman süreç ii ce uzucak. eşimin durumu belli olmadan rahim filmini düşünmek ii deil bence. yani ben öle düşündüm.
eşimin durumu ii çıkarsa ve benim test sonuçlarımm da da sorun olmassa gebe kalabiliorum yani ihtimal var. 4. denem daha doktorlar normal gebe kalabilirsin kist varsa da engel deil. zate önemli bişi senin testlerde çıkar gibi konuştu.
ben de artık sonuçların ii olursa tabiii temmu ve ağustos eeylüle kadar gebe kalır mıyım die bakıcam.
o sırada da başka bi doktora gider miim bilmiom artık.. ama rahim filmi için şimdilik düşünmüorum. belki eylüllde sonra gebe kalmazsam...
düne kadar gayet ii dim rahattım sadece yumurtlama ne zaman adet ne zaman olcam gebe miym acaba diodum.
pek bişi bilmiodum. doktora da öle gitmedim ciddi anlamda
geçen de bi gittim. ondan böle oldum . ama artık sakinlesem i i olcak. inşallah eylüle kadar gebe kalırım.. bunu çok istiorum.
temmuz ya da ağustos inşallah ya. burda isteyen herkes tez zaman dda gebe kalır umarım..

inşallah allah dualarını bu mübarek cuma günü kabul eder canım.

ne se ben çıkıorum. test sonuçlarımda n 2 tanesşi çıkıcaktı. doktora da bi gösterim. diğer ikisini de haftaya alıcam artık. tatil bi yerlere gideriz.
açıklandında sizlerle de paylaşıcam..

amin canım inşallah. sen ne durumdasın. adete ne kadar gün aldı?
bugün adet günüm. ama 4 gün önce adet sancım başladı. hiç böyle olmamıştı. geçen haftalarda kaplıcaya gitmiştim ben. ondandır diyor herkes. bekliyorum işte 4 gündür adet sancısı çekiyorum sürekli lavaboya giriyorum bişey yok.

evet canım... ama niyeyse ben bu aydan çook umutluyum ağustos annesi olcam gibi.ayy inşallah..o zaman çook üzülürüm olmazsa

Hadi bakalım Karats, inşallah.

Hoşgeldin hilalbebik. Geçmiş olsun, karnında taşıyıpta sonra böyle sonuçlar almak çok korkutoyor beni, kolay değil gerçekten. Çok geçmiş olsun canım, en kısa zamanda sorunsuz, sağlıklı bir hamilelik dilerim.

İnşallah hayra alamettir. Test yaptın mı? Bugün yarın şu erken testlerden bir yap istersen diyorum ama korkarak. Negatif olunca İnsanın morali bozuluyor çünkü. Ama gebelik sancılarıyla, adet sancıları aynı oluyor diyorlar biliyorsun. Habersiz bırakma bizi, güzel haberlerini bekleriz.

hoşgeldin cnm inş sağlıkla hayırlısıyla kısa sürede hamiş olduğunu öğrenirsin.

bugün 4. adet sancısı günü ve hala bişi yok niyeki?

bebiş geliyodur belkide :Saruboceq: :CüvCüv:

cnm bak kafana takman için bi sebep yokmuş rahatlat kendini biraz.test sonuçlarında ii çıkar umarım.

Yasecim çok sevindim haberlere. En iyisini yapmışın bence. Rahim filmi için acele etmemene de sevindim. Eşinin sonuçları da bir çıksın bakalım, sanmıyorum gerçi kötü birşey çıkacağını ama ondan sonra daha da netleşecek sizin durumlar.

Demiştim ya, sizde sorun yok diye, hep o gözle bakıyorum Allah söyletmiş olsun da, ağustosta filan iyi haberlerini alalım senin de.

3 gün önce test yaptım negatif çıktı ama çok takmadım güvenilir olmadığını ve henüz erken olduğunu biliyordum. inşallah dediğiniz gibi hayra alamettir.

hadi kızlar hadi,
impaladeniz en yakında sen varsın, sonra edamm ve ekin. Haber bekliyoruz. ınşallahhh.
birilerinden güzel haberler geldikçe seviniyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…