Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

evet biraz okudum paylaşımlarınızı doğru söylüyosun ben
mesela kardeşimin bile bilmediği herşeyimi burda paylaşıyorum
bende dinlemeye ve anlatmaya hazırım :)

hımmm anladım canım
rabbbim inşallah nasip eder sanada sağlıklı sihatlı
bende aynen sanki ömrümden ömür gitti
o dakikalar rabbim yaşatmasın kimseye

kızlar şimdi gitmek zorundayım
hadi size iyi geceler.........

pardon iyi akşamlar..:))))
uykum geldi gece zannediyom:)))))

yapıcam valla sen yaptın mı bunlardan çörekotu her derde deva ya onu deneyeyim diyorum :sm_cool:

ben soğan ve 70 yasini şerif okumayla başladım sonra incire geçicem sonrasındada tabi inşallah gerek kalmaz bal tarçın çörekoyuna başlarım bu ay öyle yoğun çalışıyorum ki kızlar anlatamam siize kürler ovylasyon testleri dualar inşallah Rabbim en kısa zamanda isteyen herkese bebişlerini gönderir:Saruboceq:

saol canim cevap yazdigin icin,
benim adetim duzenli olmadigi icin herhangi bir gunde basladim
ama bildigim kadariyla 7. gunde baslaniyo
ben tam bugun basladim iste ilik icildigini bimiyodum yaa
oglen sicak aksam da soguk ictim tuhh
neyse yarin ilik icerim
tska.s.

canım o zaman sen de tam anlamıyla yarın başla sabah ve akşam yemekten 10-15 dk. önce ılık içilio. 15 gün sürele. sanırım adetin 7. günü başlıosun. sonra adet oluoz . diğer tahmini adet günümüzden de 10 gün önce 5-7 gün yapıoz. kür tamalanıo die biliorum..
bu sırada adetliyken de yapılabilir denk gelirse. ayrıca gebeoldundan emin olduğun zaman kürü yaptın sırada yani o zaman bırakıoz artık. ben bunları biliom. sanırım böle olması gerek canım..

dedigin gibi ben tam olarak yarin basliyim
bugun sacma sapan oldusempatiksalakcinni
ama ben adet olmuyorum ki
mecburen normal bir gunde baslicam

yumurtaliklarima bir suru kit varmis:1no2:

nası yani hepsinde mi? test sonuçların nasıdı?
doktorda bana bi yumurtanda polikistik görüorum dedi. bir sürü demedi. kişiye göre deişio heral. ne zamandır gebelik düşünosun. daha önce kaldın mı gebe. ban doktor kalabilirsin dedi. daha erkenmiş bişi sölemek için. 4. ddenmeye yeni geçicez daha.. sizin durumlar nası?

sana kendimi anlatim canimbuyrunnnnnnnnn
biz 4senedir istiyoruz
ben burda doktora gittigmide bana kilo vermen lazim dedi
ve ben 26 kilo verdim
ama hic bir faydasi olmadi
sonra doktor felan deistirdim derken
gecen sene turkiyeye gittik ve orda jinekologa gittim
orda ogrendim kkist oldugunu
burdaki adibatasica doktorlar bi b..... bilmiyorlar
neyse turkiyeden donduk ben bu doktora dedim
bende kist varmis haberiniz olaaa dedim:hooray:
sonra bakti evet kist var dedi:mymeka:
ilac milac verdi yine biseye yaramadi
sonra catlama ignesi yapyama karar verdi
1 deneme negatif cikti
aradan 1 ay gecti yine catlama ignesi ama sonuc yine negatif
sonra benim piskologi ahada boyle oldusempatiksalakcinni
4 aydir ne doktor ne moktor his biseye gitmiyorum
cunku artik yoruldum
ramazan ciksin tekrar baslicam insallah
bu arada su sogan kurunu demek istedim
bakalim insallah doktora gerek kalmadan hamis kalirim:lepi:

selam kızlar yaz dolayısıyla pek giremiyorum nete hazelin eşi bugün ameliyat olacaktı naptı acaba merak ettim

bu arada ateşimi olçüyorum bugün 12. günüm fakat yine yumurtlamadım herhalde

bu ay da geçsin ben de bir doktora gideceğim artık rahim filmi çektirmekten korkuyorumm guclubacismile

Aysucum,
öncelikle şunu söyleyim, 3ml vermiş eşin, Hiç de sandığınız gibi az değil yani. Ph ve sperm yoğunluğu konusunda biraz şüpheliyim.Çok iyi bilmiyorum ama ph yüksek, sayı da az geldi bana. Sayıya rağmen hızlı ileri hareketli çok iyi görünüyor. Morfoloji de iyi sanırsam. düşün bak eşimde anormal morfoloji %98. Sizin durumda %84 sağlıklı sperm var ki bu da çok iyi bence.

Eşime sordum, lökosit olması iyi değil dedi. Enfeksiyon filan olabilir dedi. Sperm sayısı da bu yüzden düşük olabilir. Ama buna rağmen genel olarak iyi bulduk sonuçları. Hatta eşim, ne yer ne içer bu arkadaş bir öğrensek dedi, gıpta etti :kedi:

Bildiğim kadarıyla yorum yapmaya çalıştım canım. İnşallah yanlış birşey söylememişimdir ya da ciddi bir durum yoktur.

slm kızlaaar ya bende hiç giremiyorummm çok merak ediyorum ama hepiniziiii... inşallah herkes iyidir ya hazellerin ameliyat daa iyi geçmiştir inşallah...
bende soğan kürü mü yapsam acaba çünkü kasıklarım ağrıyo ve arada yanmam oluyor galiba bişeyler var....

slm arkadaşlar bende anne olmak istiyorum allah herkesin yardımcısı olsun herkese nasip etsin inşallah...

aysu, normal değerleri veriyorum.

SPERM ANALıZı NORMAL DEĞERLERı (WHO 1998)

Volüm: 2.0 ml veya daha fazla

pH: 7.2 - 8.0

Sperm konsantrasyonu: 20 milyon spermatozoa/ml veya daha fazla

Total sperm sayısı: 40 milyon spermatozoa/ejakulat veya daha fazla

Motilite: Ejakulasyonu takiben 60 dakika içerisinde, %50 veya daha fazlasının ileri progresyon göstermesi (a + b kategorisinde); veya %25 yada daha fazlasının hızlı (a kategorisinde) progresyon göstermesi.

Morfoloji: %30 veya üzerinde normal form.

Vitalite: %75 veya üzerinde canlı (boya almayan) spermatozoa.

Lökosit: 1 milyon/ml’den az.

Ben sana özet geçeyim
Hazelden yarın hayırlı haberler alacağız inşallah, yarın çıkacaklar hastaneden.
Yasenin sonuçlar iyi çıkıyor maşallah, ilave testler filan olacak.
impaladeniz, edamm, ekinden hayırlı haberler bekleme faslındayız :) İlk etapta onlar var, ay sonuna doğru sıraya bende girerim inşallah :kedi:
aramıza yeni kaılan arkadaşlar da var...
aklıma ilk gelenler bunlar.

slm arkadaşlar bende anne olmak istiyorum allah herkesin yardımcısı olsun herkese nasip etsin inşallah...

hoşgeldin canım, cümleten aminnn :Saruboceq:

geldim kızlar
aklıma bişi takıldı ya
ben şimdi soğan kürü yapmayı düşünüyorum ama
bi yandanda şimdi korkuyorum
yeni kürtaj oldumya bi zararı olurmu sizce?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…