Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

gonca hoşgeldin senın kaçıncı deneme. adet olmadan 23 haziran demişin. belki gebesindir. deilsen de adet tarihini ve kaçıncı denme yapacaksın!!!??

bu ay adet olacağımı çabuk farketmiştim biliosun. tabii her ay böle anlamıorum. deişio. 4. dneme , 5. denme ya da 6. deneme bebek gelsin istiorum. hayırlı zaman ne zamansa gelsin. olmadı die üzmüorum çok kendimi bazen karamsarlığa düşsem de! zamnı var demek ki. hem geç saılmaz ki. oluruna artık.. elden bişi gelmio şimdilik..

belirtin var mı peki.. gebelik testi yap bence yarın sabah..
silik de olsa ikinc çizgi belirirse heme kan testi yaptımaya git derim..

kasıklarımda agrı oluyor şuanda pek bişeyin farkında değilim açıkcası :) olurum diyede bir telaşımda var anneme bahsettim oda biraz daha bekle sonra yap testi çıkmaz belki diyo benimde niyetim yarın test yapmak ve bugün kayınbabam rüyasını anlattı annesini görmüş kadın rahmetli olmuş rüyasında annesinin kucagında bebek varmış bu da beni etkiledi

yururken bıle agrıyormus.ucları buyuyormus ve bazılarında kahverengı oluyormus.goguslerde buyume oluyormus bayagı.

yururken bıle agrıyormus.ucları buyuyormus ve bazılarında kahverengı oluyormus.goguslerde buyume oluyormus bayagı.

o kadar agrımuyor çok teşekkürler dikkat edeceğim sanki renk değişimi var ama hakımızda hayırlısı olsun hepimizn allah sağlıklı bir şeklide sağlıklı bebişlerle tez zamanda hepimize nasip eder

slm kızlar nasılsınız ben bu gün evde deyildim pc bakamadım şimdi geldim farannnnnn hamişmi ayyyy cok sevindim yaaa.rabbim saglıklıca kucagına almayı nasip eder inş.
kızlar ponispondan haber varmı ne oldu hamilemiymişşş yaa

neredesiniz kızlarrrr ayyyy allahhım inş bizlerede nasip eder cok sevindim yaaaa.valla içime sular serbildihihoyyyt

denızcım ponısponun 4 testıde sılık .ınsallah hamıledr.ama 4 tettede sılık ıkıncı cızgı hamıle demek bence.yarın kanda baktrcakmıs.hadı ınsallah

ayyy ne güzel haberler yaa rabbime şükürler olsun cok sevindim.yüce rabbim inş bizlerede nasip eder aglayasım geldi valla.inş ponide hamişdir listemiz ugurlu başladı maşallah allahım nazarlardan saklasın.sen ne yaptın tatlım nasıl gidiyor.

selam kızlar geçmişi okuyamadım ama faran hamişş galiba çokkkkkk sevindimmm ne güzelll yaaaa çok çok mutlu oldum allahım hepimize nasip eder inşallah ben yazlıktaydım maalesef orada da modemimiz bozulmuş nete giremedim yeni eve geldim hemen girdim bakiimm hamişler var mı diye ve gördüm faranı çok sevindim darısı başımıza

hayırlısı olsun canım inş en kısa zamanda sende bebişine kavuşursunn.allahım isteyen herkeze versin.bizleri bununla imtahan etmesin cok zor.

hoşgeldin canım evet hamişlerimiz bir deyil nurberna ve ponisponda hamiş canım.rabbim bizlerede kısmet eder inş.

ay şimdi okudum geçmişi harika valla nurberra ve hamileyse ponisponu da tebrik ederim harika bişeeyyyy valla moral oldu yaaaa..... ben tam günümde regl oldum çok üzüldüm ama karar verdim artık gerçekten kafama takmıycam yani böle olmıycak bide öyle deniycem artık 6. ayım yaaaa 23 temmuz yeni günüm benimde hayırlısı artık kızlaarrr darısı bizlerin başınnaaaa...

ben dun regl oldum.cumaya bılıyorsundr amelıyat var.sonrası Allah Kerim:)))

canım inşallah kocan sağlıkla ameliyatını olsun şu 3 ayda bi geçsin sonra gör bak bebişin seninle olcak ve çektiğim herşeye değdi diyeceksinnn... hepimiz için herşey çok güzel olucak umutsuzluk yokkkkkkkguclubacismile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…