Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

nurteeeen nerdesın canım yaaa neden gelmıyorsun muhabbete bu ay .gel hadıııı.sen neler yapıyorsun sureklı calısmamı yapıyorsun yoksamkaydirigubbakcemile3 hadı senden de beklıyoruz bır hamle bu ay.

hımmm ramıznurcum olur oyle arada kavgalar.ben de bazen çemkiriyorum esıme.stres yapıyoruz heralde .ben cocuk olayından sonra bayagı asabılestım.o da bazen sınırlıenıyor.atısma olur tabı her evde.ama hemen barısıyoruz.ncelerı gunlerce ınat eder küs kalırdık.baktıkkı bu bızı daha yıpratıyor.sımdı soylıycegımı soylerım sonra sinirim gecınce konusurum napım.hele yumurtlama zamanı hıc oyle sey yapma.calısma bıtınce yıne konusma ıstersenkaydirigubbakcemile3

hiç sorma cnm 1 hafta konuşmadık resmen mecburiyet dışında inat uğruna umarım ov.gümümü kaçırmadım testlere başlayacam bugün
geçen 2 ayda 16. ve19. günlerde görmüştümç ift çizgiyi ama hiçç belli olmuyor yinede bu yumurtlama
rabbim nasip ettiyse olur diye düşünüyorum ilk aylar kadar takmıyorum artık sadece ov. sonrası beklerken biraz zor oluo
rabim tez zamanda sağlıklı evlatlar nasip eylesin hepimize inş

canım biz bu ayı çok yoğun değerlendirdik.
ov.da çift çizgi görünce arka arkaya 6 gün çalıştık. çünkü eşime sperm problemi yok. sonrasında ise gün aşırı devam ettik.

canım biz bu ayı çok yoğun değerlendirdik.
ov.da çift çizgi görünce arka arkaya 6 gün çalıştık. çünkü eşime sperm problemi yok. sonrasında ise gün aşırı devam ettik.

hmmm bayağı yoğun bi çalışma olmuşşkaydirigubbakcemile3 ama karşılıgını almışsınız ne güzel şimdi bi güzel dinlenirsin
üst üste insana daral gelio ama napalımel mahkum
gün aşırıya bile üşenirken...
hergünmü yapsak ki bizde..:roflol::roflol:

valla canım bebek için katlanıyor insan her şeye :)
yarın ilk doktor muayeneme gidicem inş. bakalım ne kadarlıkmış benim miniğim :)
ben kan değeri aralığından 5 haftalık gibi anladım, ama doktora danışmadım henüz.

öyle cnm gerçekten tekrar hayırlı uğurlu olsun
bizlere d dua et olurmu
akşama misafirim var hazırltk yapacam
yinee görüsürüz gelişmelerden haberdar et bizi
Rabbim tüm isteyenlere yaşatsın bu duyguyu
AMİİİİN..

hazel dediklerin çıkıo vala. nurberra dedin başka sürprizler dedin hepsi oldu.

adet oldun mu? Bem bu sabah oldum. Yeni tarihim 23. temmuz..

slm kızlar bi türlü uğrayamıyorum çok yoğunum bu günlerde. tebrik ederim farancığımzemuszemus ne kadar mutlu oldum bilemezsin Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin.darısı tüm isteyenlere olsun:CüvCüv:

canım benim Allah razı olsun.
tez zamanda herkese nasip etsin inş.
idrar testinde çift çizgiyi görünce ilk işim hepinize dua etmek oldu. Allahım herkese yaşatsın bu güzel duyguyu.

yarın inşallah kayınvalidemin işi erken biterse bende gidicem.onu özel hastaneye götürecem ordada tahlil 50 lira gerek yok o kadar para vermeye.devlet hastanesine giderim öğleden sonra alıyolarmı acaba kan tahlili olmassa salı günü.kızlar dün test yapmıştımya bugünki çizgi daha silik karşılaştırıyorum dünki yaptığım daha koyu.başka marka yaptığım testte silik çizgi ama.bebek yoksa çıkarmı 4 testede ama durduk yere hcg mi salgılıyor vücut.yoksa beklesemmi biraz daha çizginin koyulaşmasınımı beklesem.ama çatlarımki orta yerimden .....:Saruboceq:

ama ben yokum bu tahminde

faran tebrik ederim cnm bnm yaa nasıl sevindim anlatamam yaa süper bi haber buu ikimzde aynı ay hamiş kaldık cnm bnm yaa bende yarın gidicem ve sana bişi sorcam kan değerin kaçtı cnm bnmki 1808 çıktı yani tahminen 5 haftalık ama bnm hala regl sancılarım var ve korkuyorum biraz sende ne değişiklikler var yazarmısın tam bana tatlım

ama ben yokum bu tahminde

canım benım sen bana ne bakıyorsun ben muneccımmıyımkaydirigubbakcemile3 kız yle bıran ıcıme dogmus ama bak baska surprızlerde cıkabılır dedım.bunun ıcınde senın olmıycan ne malum.hem bak 4 tane testte sılık ıkıncı cızgı.bu hamılelıkten baska bısı akla getrmıyor.hem regl de olmadın.bu hamılelıgın % 90 oldugunu gosterıyor.ama en onemlısı rabbım saglıklı evlat versın .saglıklıysa olsun degılmı.dualarım sızınle.ben kendımden umudu kestım valla sız kalın ben kendım olmus kadar sevınıyorum

ya nurberracım gelmıs.evde yoktum nurberraaa gır arada ozletme kendını canım benım.

hazel dediklerin çıkıo vala. nurberra dedin başka sürprizler dedin hepsi oldu.

adet oldun mu? Bem bu sabah oldum. Yeni tarihim 23. temmuz..

bende oldum canım hemde senden once.dun aksam basladı gelmeye zten.ama kızlar garıp gelıyor benım bu ay yaa.aksam kahverengıyle basladı.sonra kırmızya donustu.ama pedım cok dolmuyorda wc de dusuyor pıt dıye. tabı wc yı bayagı kırmızıya boyuyor.ayyy ıgrencım belkı ama nasıl anlatayım.kusura bakmayın.:kedi:bırde garıp parca parca gelmıs pede baktım.neden acaba.

bende de olur öle. ilaçlardan kürlerden falan olabilir. vücut atıo işte i i yani..

ooo bayagı gecmıs hıc boyle gecıkırmıydı.gecıkme olmuyorsa hamıle olma sansın yuksek.belırtın varmı canım.hadı bakalım bır hamıle dahamı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…