Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

edamm merhaba epey zamandır karşılaşamıyoruz.Bu ay senin ikinci denemn olcak değil mi canım.Durumlar nasıl nasıl gidiyor.ÇAlışmalar bitti mi?

merhaba canımmm...
yok benim bu ay ilk denemem cnm..gecen ayy yumurtlama zamanından sonra korunmayı bıraktık ve bu ay ilk denememizi yaptıkk....çalışmalar bitti cnm ama benim eşimin görevi nedeniyle yumurtlama zamanımda çok sık denemeler yapamadık ama inş tutmustır cnmm...beklemedeyimm...

slmmm canımmm...çok geçmiş olsun umarım başarılı bir ameliyat sonucu bebişlerinize kavusursunuzz...üzme kendini herşey yoluna girecek hayırlısıylaa..valla canımm bu zamanlarda topiclere pek giren olmuyor gündüzleri ben de pek girmiyorum evde vakit geçirmeye çalısıyorummm...

Ben senden güzel haberler bekliyorum.Cidden.Gözüm üstünde:))) seni takip ediyorum.BEnde bu ay yumurtlama günlerimde bir çalışma oldu.Bugünde eşim yok bugünde olmayacak.Artık çok geç ama yarın akşam bir çalışma daha yaparım ne olur ne olmaz kimileri adete yakında gebe kalabiliyorlarmış.

Aaa hzael eşin cuma ameliyat mı olacak.Ne güzel çok sevindim.ınşallah sende anneliğe doğru yaklaşıyorsun.Bak gebeler dökülmeye başlıyor canım bu temmuz ağustos uğurlu gelecek bize.Listemizin hepsini gebe olarak tamamlayacağız inşallah.

edacım bız genlde gunduz burdayız helede haftasonu. haftaıcı de ben 12- 1 den sonra burda oluyorum ogleden sonraları

herkes öyle söylüyor gerci doktorum yumurtaların çok iyi çalısıyor kolay gebe kalabilirsin dedi ama eşimi bulabilirsemm :)
ayyy canımm sen de benim gibi bu yumurtlama günlerinde tektin yanii..sen gelince devam et bence ihmal etme ben de çok duydum adete yakın ve adet biter bitmez gebe kalanı..

evet canım dunkı sperm sonuclarınıda dr. a malı attık.cumaya amelıyata olur dedı.zaten bır pzt bırde cuma amelıyat yapıyormus.pzt doluydu cumaya aldık randevu.ama canım 3 ay gecmesı lazım yenı spermler ıcın .varıkoselden etkılenmeyen spermler ıcın.oyuzden 3 ayda da umut yk ama eylul ekım kasımda olsa ben burdayım hep.ılla agustos bıtınce bırakmak yok.hele hamıle kalınca bızı unutmayın.gelın burda bebıslerınızı konusalım.belkı hamıle arkadaslar dgum yapana kadar bende en azından hamıle kalabılırsem bende belkı bebıslerı konusabılırım.belkı bebıslerımızın ultrason goruntulerını snrada dogunca bebeklerımızın resımlerını kyarız buraya ne guzel olur.rabbım ısteyen herkese nasıp et amin

edamm senin verdiğin macun vardııya canım ben onu düzenli yiyorum.Eşime nasıl yedireceğim diye düşünüyordum.Bİr tane al ne olursun dedim.Zorla verdim.sabahları bir baktım kendi yiyor çok güzelmiş diye.Bugün bir baktım kavanoz bitmek üzere.:)

ayy canım ben de aynı şeyi yaşadımm ben de 2 gündür yediriyorumm eşime ilk zorla verdim sıcakta bal mı yenir dedi sonra baktım mutfakta kaşık kaşık yiyorr :) ama benim yedirme sebebim gece görevdeyken zinde olsun uyumasın diye yediriyorum şimdilik cnmm..

Faran hayırlı uğurlu olsun spwer bi haber.Tanrım bize de nasip etsin.

Kızlar ben de bu sabah adet oldum.

Bir sonraki adetim 23 Temmuz.

4. denemem olacak.

Şimdi adetin 3. günü gidilen vajinal ultrason ve hormon testi deil mi? Bu durumda ben salı mı gidim çarşamba mı? Bana çarşamba mantıklı gelio..

kızlar bakın ben bu ay şunları yaptım, belki Rabbim vesile kılmıştır
eşime keçiboynuzu pekmezi.
bal+çörekotu+ısırgan otu tohumu+susam. ikimiz de yedik sabah akşam.
ben adet başlangıcından 12. güne kadar sabah-akşam adaçayı içitim sonra bıraktım.
beraberlikten sonra belime yastık koydum, en az yarım saat öyle bekledim. sonra sabah saatlerine kadar kıpırdamadan uzandım yatakta.
bunları da deneyin kızlar, mutlaka yardımcı olur.

Sağol canım teşekkür ederizSusamı ilk defa duydum.Adaçayınıda duymamıştım.Adaçayı yumurtalar üzerinde mi etki mi canım?

farancım doktor tedavi kontrol daha önce gitmiş midin canım.. Bu konuyla ilgili geçmişinizden de bahseder misisn?

farancım doktor tedavi kontrol daha önce gitmiş midin canım.. Bu konuyla ilgili geçmişinizden de bahseder misisn?
canım ben hamileliği ilk düşündüğüm zaman gittim ön kontrole. doktor rahim tertemiz, kist yok dedi.
sonra arada planlarımızı ertelesek de altı ay falan denedik. baktık olmuyor, bu sefer daha detaylı bi kontrol istedik. ben geçen ay hormon testi yaptırdım. eşim de sperm testi ve varikosel muayenesi. ikimizin de değerleri gayet normal çıktı ama doktor bana doğum kontrol hapı başlatmak istedi. ben de güvenmedim doktora ve bu ay herşeyi oluruna bıraktım. Rabbim de meleğimi gönderdi bana :)

güzel83 canım adaçayı yumurtanın olgunlaşmasına yardımcı oluyor.

BıSMıLLAHıRRAHMANıRRAHıM

(Rabbim bize katından tertemiz bir nesil ihsan et şüphesizki Sen duayı hakkıyla işitensin amin)
ANNE OLMAK ıSTıYORUZZZZZZ

BEKELEMEDEKILER

Ronya--------------------20 Haziran-------9. deneme:Saruboceq:
Ponispon---------------21 Haziran-------1. deneme:SaruboceqIDRARDA SILIK IKINCI CIZGI):Saruboceq:
Babu---------------------25 Haziran-------1. deneme:Saruboceq:
Tugok--------------------26 Haziran--------5.deneme:Saruboceq:

HAZıRANDA ÇıFT ÇıZGıYı GÖRMEYı UMUT EDENLER

Ozlemyalcinkaya-----------------28 Haziran------------------? deneme
Biozard-------------------------------28 Haziran-----------------? deneme

:lepi:HAZıRAN HAMıŞLERıMıZ:lepi:

sarısheker..........-::CüvCüvugur geıtırır inşallah bize)

Nurberra----------------23 Haziran-------12. deneme : -BEBıŞ GELIYORRRRR:CüvCüv
Faran---------------------29 Haziran----------------7. deneme BEBıŞ GELıYORRR:CüvCüv:

TEMMUZDA ÇıFT ÇıZGıYı GÖRMEYı UMUT EDENLER

Karats---------------------------2 Temmuz--------------2. deneme
Lithium84-----------------------3 Temmuz--------------? deneme
Suyasem-----------------------4 Temmuz---------------? deneme
Nurten34------------------------5 Temmuz --------------? deneme
D_kupcu------------------------6 Temmuz---------------? deneme
Mse121822.......-------------6 Temmuz---------------6.deneme
Edamm--------------------------8 Temmuz---------------1. deneme
Darkangellove58--------------8 Temmuz--------------10. deneme
Guzel83------------------------10 Temmuz---------------7. deneme
Ramiznur-----------------------11 Temmuz--------------6. deneme
ozlemsoysal------------------19 Temmuz--------------1. deneme
Nehiretna-----------------------22 Temmuz--------------9. deneme
Firstheaven--------------------20Temmuz-------------- ? deneme
Hazel82-------------------------20 Temmuz--------------5. deneme
Tırtılkurabiye------------------20 Temmuz--------------2. deneme
Aysu87--------------------------23 Temmuz--------------8.deneme
Yasekase----------------------23 Temmuz---------------4. deneme
Nisa-86--------------------------26 Temmuz--------------2.deneme
denizxx--------------------------28 Temmuz-------------11. deneme

:Saruboceq::Saruboceq:

Son düzenleme:
mrb kızlar hamile haberlerini aldım çok mutlu oldum bu topik uğurlu gelecek inş hepimize :teytey::teytey::teytey:
faran ve nurberra tebrik ederim ikinizide Allah sağasağlim kucağınıza almayı nasip eder inş
bizlere dualarınızı eksik etmeyin

benimde bugün 16.günüm dün eşimle barıştk ve bugün çalışma oldu ama ovulasyon testi yapmadım şimdiye kadar inş geç kalmamışızdır elimde 5 tane vardı onları yaparım bu günden itibaren

farancım ov. günlerinde calışmanız nasıl olmuştu????

babu ne yaptı acaba.test yapmısmıydı.ınsallah hamıledr o da tugok ta

ponıspon test yaptınmıkaydirigubbakcemile3
yaptım ya okumadınmı canım:roflol:

silik cızgıyse hamılesın canım benım ama neden kanda negatıf cıktı yaa.yarın gıdıp hemen bır kan testı yaptrıyorsun canım.kayınvalıdemle ugrascam deme.sen lavaboya gıdıyrum ıshal oldum galıba de.bır ara hemen kan ver.sonrada caktrmadan alırsın sonucu.sabah hallet meraktayız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…