Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

bu arada belirtilerin nelerdi anlat bize biraz
canım benim 2 haftayı geçkindir göğüs hassasiyetim vardı. yürürken bile ağrıyorlardı. ve yeşil damarlar belirmişti. geçen çarşamba iki damla kanamam oldu. ben adet geliyor sandım, halbuki yerleşme kanamasıymış. bir de akşamları çok üşüyorum. gece battaniyeye sarılıyorum yine üşüyorum. ve kasıklarımda bıçak batması gibi sancı oluyor. nefesim kesiliyor bazen.

bende düşünmeyecem artık hamilemiyim değilmiym hamileysem nasıl olsa öğrenicem.(nasıl kolay söylemesi) belirtide aramayacam şimdi kocacımla güzel bir kahvaltı sonrada plajda güneşlenirim şöyle.bebeği kim takıyomuş yahuPPP :)))))

faraaaaannn cok sevındım canımmm.hamıleymıssın.benım ıcımede dogmustu ama bak msjı bıle gostercem dedım ponıpona .onuda gosterırım sonra.nurberrada hamıleymıs okudunmu.ya sızlerı azad ettık hadı bakalım.bızede bol dua edın.

canım bak ıyıkı ılac kullanmamıssın.o dr.a gıt ben hamıleyım dekaydirigubbakcemile3 unıversıteyı bır daha oku oyle gel dekaydirigubbakcemile3 sen bu ay ılac ıcsen bebıs gelmıycektı.ohh ıyıkı ıcmedın.

ben dun regl oldum canım.5 gun sonra 2 temmuzda esımın amelıyatı var.
bu arada dun bır sperm tetı daha yaptrdık ve test sonucları daha yuksek cıktı.1ccde 18 mılyon cıktı 4 gun oncekı 8 mılyondu.ozeldekı ıse 26 mılyondu.yanı 26 ıle 18 arasınd cok fark yok ama 26 ıle 8 arasında cok fark var.o nasıl oyle cıktı bılemıyorum.ama moral geldıı bıraz.morfolojıde % 1 dı ya % 2 cıktı.o 3 asagı 5 yukarı degısıyor zaten.bence varıkosel bızım morfolojıyı etkılemıs.ondan olmuyor heralde.kurtulalım su varıkoseldende bnde kalayım hamıle.canım cok dua et olurmu.

BıSMıLLAHıRRAHMANıRRAHıM

(Rabbim bize katından tertemiz bir nesil ihsan et şüphesizki Sen duayı hakkıyla işitensin amin)
ANNE OLMAK ıSTıYORUZZZZZZ

BEKELEMEDEKILER

Ronya--------------------20 Haziran-------9. deneme:Saruboceq:
Ponispon---------------21 Haziran-------1. deneme:SaruboceqIDRARDA SILIK IKINCI CIZGI):Saruboceq:
Babu---------------------25 Haziran-------1. deneme:Saruboceq:
Yasekase--------------26 Haziran--------3. deneme:Saruboceq:
Tugok--------------------26 Haziran--------5.deneme:Saruboceq:

HAZıRANDA ÇıFT ÇıZGıYı GÖRMEYı UMUT EDENLER

Ozlemyalcinkaya-----------------28 Haziran------------------? deneme
Biozard-------------------------------28 Haziran-----------------? deneme

:lepi:HAZıRAN HAMıŞLERıMıZ:lepi:

sarısheker..........-::CüvCüvugur geıtırır inşallah bize)

Nurberra----------------23 Haziran-------12. deneme:CüvCüv:-BEBıŞ GELIYORRRRR
Faran---------------------29 Haziran----------------7. deneme:CüvCüv:BEBıŞ GELıYORRR

TEMMUZDA ÇıFT ÇıZGıYı GÖRMEYı UMUT EDENLER

Karats---------------------------2 Temmuz--------------2. deneme
Lithium84-----------------------3 Temmuz--------------? deneme
Suyasem-----------------------4 Temmuz---------------? deneme
Nurten34------------------------5 Temmuz --------------? deneme
D_kupcu------------------------6 Temmuz---------------? deneme
Mse121822.......-------------6 Temmuz---------------6.deneme
Edamm--------------------------8 Temmuz---------------1. deneme
Darkangellove58--------------8 Temmuz--------------10. deneme
Guzel83------------------------10 Temmuz---------------7. deneme
Ramiznur-----------------------11 Temmuz--------------6. deneme
ozlemsoysal------------------19 Temmuz--------------1. deneme
Nehiretna-----------------------22 Temmuz--------------9. deneme
Firstheaven--------------------20Temmuz-------------- ? deneme
Hazel82-------------------------20 Temmuz--------------5. deneme
Tırtılkurabiye------------------20 Temmuz--------------2. deneme
Aysu87--------------------------23 Temmuz--------------8.deneme
Nisa-86--------------------------26 Temmuz--------------2.deneme
denizxx--------------------------28 Temmuz-------------11. deneme

:Saruboceq::Saruboceq:

ponıspon bak tahmınım farandı ordada allah evlatlarını bagıslasın onlara yazmısım 232. sayfada .sonradan farkettım dur bakalım dedım faranda da cıkacakmı.hanı bır tahmınım daha var cıkarsa msjı gosterırım demıstım ya canım işte bu msjdı

Ronyaaa varmı guzel haberın bıze.bak topıgımız acıldı dÖkÜlmeye basladı bızım hamısler.

Ronyaaa varmı guzel haberın bıze.bak topıgımız acıldı dÖkÜlmeye basladı bızım hamısler.

canım bende şimdi hamilelere bakıyordum çok güzel valla sevindim ama bende hala bir şey yok sanırım bebekte yok sabah tahlil yaptım negatif bugün 43.gün geç yumurtlama oldu diye düşünüyordum ama FF çektiği kalın çizgiyi bugünkü ateşimi girince kaldırdı ve yumurtlama yok diyor çok canım sıkıldı.beklemekten başka yapacak birşey yok birde ben geç yumurtluyom bu daha yorucu

canlarım hepinize çok teşekkür ederim.
Allah en hayırlı zamanda sizlere de nasip etsin. beklemek çok zor, bunu çok iyi biliyorum. ama Rabbim hayırlı zamanı bekletiyor bizlere.
hafta içinde iyi bir doktor bulup gidicem inş.
çok heyecanlıyım kızlar. geceleri gözüme uyku girmiyor.
hazelcim, eşinin değerlerine çok sevindim canım. en kısa zamanda sen de aramıza katılacaksın eminim.
nurberra da gelse de onu da tebrik etsem. onun adına da çok sevindim.

aaa faranda hamile imiş.Çok mutlu odum.Kızlar ayağınızı sürüyorsunuz.hamilelerimiz artıyor.Farnın 7. denemsziymiş.Bu ay benimde 7. denemem.Ben yumurtlama günlerimi kaçırdım ama Allahtan ümit kesilmez.Yumurtladığımın bir gün öncesi çalışma olmadı.Koyu çizgiyi görüncede çalışma olmadı.Ertesi gün yine test yaptım silikti ve o gün çalışma oldu.Yani yumurtlama günlerim 11,12(kopkoyu bir çizgi ovulasyonda),13(silik),14, ise ben sadece 13. gün çalışma oldu.

edamm merhaba epey zamandır karşılaşamıyoruz.Bu ay senin ikinci denemn olcak değil mi canım.Durumlar nasıl nasıl gidiyor.ÇAlışmalar bitti mi?

ozgecım zaten koyu ıkı cıgı cıkınca hemen yumurta catlamıyor.12. gunde catladıysa bıle sız 13. gun yakalamıs olabılırsınız.cunku yumurta 24 saat canlı kalabılıyor.yeterkı uyusuk ermler yumurtaya ulasabılsınklava:alsanaalsanasmile ben bızım bu spermlerı dovecem

Ya hazel sen yorumlayınca nasıl br seviniyorum hep içimi rahatlatıyorsun.Bende kaçırdım diyordum.O zman sonundanda olsa yakalamışım.

edaaamm slm canım.napım ben esımın varıkoselıyle ugrasıyorum.sperm testlerı falan.dusuk cıkınca kafayı yıyorum.benım boyle gecıyor.dun adet oldum.cuma amelıyat var.ınsallah ondan sonra duzelırde gelır benım de bebısım.sen neler yapıyorsun.genelde gece 2 de yazıyorsun buraya gorusemıyoruzkaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…