HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Günaydın herkese. Dün başka bir sebeple doktora gittik, bir tanıdığım orda hemşiresi, gel kadindogumda giriş yapiralim kanda hemen çıkar dedi. 5. Günümdu. Kanima girdi. Allahtan doktor randevusuz bakmam dedi, ucundan döndük :)
Yalnız göğüslerim acıyor benim. Dün de çok yoruldum. 4 gün dikkat ettim gerisini koy verdim galiba. Resmen alışverişe pazara falan gittim. Posetler taşıdım. Epey bir ayakta durdum.insallah bişey olmaz.
Bu sitedeki reklamlardan da bıktım. Sayfanın heryerindeki reklamlar yüzünden burdakı yazılar görünmüyor
Ev süpürme, uzanma, gerinme, ağır kaldırma dediler hiç birini yapmadım tedbir bizden olmalı bence

Günaydın canım.. valla ilaçlardan mıdır nedir ne uyuyabiliyorum ne kalkabiliyorum.. fena bi ağırlık var üzerimde.. gece sürekli çişe kalkıyorum uyku muyku kalmadı :KK43:
Çok yorma kendini bence.inşallah pozitif sonucu görürsün test günün ne zaman

Günaydın canım.. valla ilaçlardan mıdır nedir ne uyuyabiliyorum ne kalkabiliyorum.. fena bi ağırlık var üzerimde.. gece sürekli çişe kalkıyorum uyku muyku kalmadı :KK43:

Benim de çişim cok geliyor ama çok şu içiyoruz ya. Izmir de dun gece boğuluyorum sandım. Öyle bir sıcaktı ki. Dolayısıyla gece sürekli uyanıyoruz. Test günüm temmuz 7

İyiyim canım.çarşamba günü kese için çağırdılar.ama ohss devam e2 değerim 4000 olmuş o arttıkça sıkıntıların artabilir dediler.sağlıkla keseyi kalp atışını duyayımda razıyım ohss ye:dua:
merhaba
sende de mi pko var acaba? benim de ohss riskim olduğu için doktor muhtemelen bu ay sadece toplar hepsini dondururuz demişti
senin direkt transfer mi yaptılar ohss oldun acaba?

Ev süpürme, uzanma, gerinme, ağır kaldırma dediler hiç birini yapmadım tedbir bizden olmalı bence
Doğru da evde yalnız olsam daha mi iyi olurdu bilmem. Bir de misafirim var. Ablamlar geldi iki çocuğuyla. Aslında çok yardım ediyor ama ışte yine de ev senin, ayağa kalkiniyor illa ki. Eksik gedik, çıkılıyor. Pişman olmamak için çok yorulmamak lazım tabi yine de

Kızlar bnm catlatma iğnemden sonraki 14. Günğm daha adet olmadım yumurtam toplanalı 12 gün oldu transferim dondurulmus ama hasta olmuyorum kafayı yicemm böyle olan varmı normalmı acaba bu kadar gecikmesi

Kızlar bnm catlatma iğnemden sonraki 14. Günğm daha adet olmadım yumurtam toplanalı 12 gün oldu transferim dondurulmus ama hasta olmuyorum kafayı yicemm böyle olan varmı normalmı acaba bu kadar gecikmesi

bende senin yollarından geçicem sanırım, yarın opu var dondurulacak adet olucam ve transfer olucak.
bu arada neler yapıyosun? ilaç iğne vs ? bir de neden bu şekilde yapılıyor sana ? bende pko var biraz değerlerin düşsün rahmin dengelensin dediler.

Bnm gittiğim merkezin prosedürü böle
bende senin yollarından geçicem sanırım, yarın opu var dondurulacak adet olucam ve transfer olucak.
bu arada neler yapıyosun? ilaç iğne vs ? bir de neden bu şekilde yapılıyor sana ? bende pko var biraz değerlerin düşsün rahmin dengelensin dediler.
dinleniyorum valla şiştim şimdilerde sonradan şişlik oldu bende çatlıcam iğne falan yok sadece folio ve corasprin kullanıyorum canm

Bnm gittiğim merkezin prosedürü böle

dinleniyorum valla şiştim şimdilerde sonradan şişlik oldu bende çatlıcam iğne falan yok sadece folio ve corasprin kullanıyorum canm

o arada beklemek bence çok heyecanlıdır ya, düşünsene toplananlar orada bekliyor sen orada bekliyosun bence işkence gibi. peki bir soru daha? embriyolar ile ilgili sana bilgi verildimi? yani ne oldu ne bitti ne durumda diye ?

Ilaclarin etkisi olabilir canim doktoruna bi sor olmazsa adet sokturu kullan der buyuk ihtimal

Hayır sakın kanamayı bekleme, dış gebelik geçirdiğimde kanama yok diye bhcg baktırmadım her şey yolundadır diye umut etmek istedim ama bebek rahme değil tüplere yerleştiği için biraz daha geç kalınsa iç kanama geçirebilirdim.. en güzeli hcg takibi iki günde bir.. düşük yaptığımda da aynı şekilde kanama 17-18 gün başlamamıştı ama bebişin içerde kalbi durmuştu bile.. hcg seviyesinden her şey anlaşılıyor beklemek hep dezavantajlı..

Günaydınlar herkese...Çok teşekkür ederim cnm yine kan vereyim ben bugün öyleyse..Ya bi de bugün sabah estrofem hapımı unutmuşum içmeyi.İşe de geldim kaldı akşama.Bi şey olur mu acaba...

Hic heyecanlanma desemde mutlaka olacaktir guzel guzel gecsin opun canim

inşallah allahım inşallah zibilyon tane yumurtam olsun sağlıklı sağlıklı, hepsi döllensin adam gibi embriyolar olsunlar, beklesinler annelerini dolapta, gideyim her sene 1 tane alayım sonra da her sene çocuk doğurayım futbol takımım olsun. aman allahımmmm biri beni durdursun :rapci:

merhaba
sende de mi pko var acaba? benim de ohss riskim olduğu için doktor muhtemelen bu ay sadece toplar hepsini dondururuz demişti
senin direkt transfer mi yaptılar ohss oldun acaba?
Bende pko yok canım.ama fazla Yumurtam oluyor.benim ohss sem transferden 5 gün sonra oldu.bebek tutunmaya başlayınca e2 hormonu artmış o yüzden ağır geçirmişim.

X