HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Topu topu iki arkadasim var gorustugum daha dogrusu esimin isten arkadaslari onlarin esleri falan kimsem yok burda heleki kafa dengimde yokonlarlada havadan sudan konusuyorum:KK12:
Gel ben seni burda olsan cagirirdim valkahi
Bu arada benim çikolar nerde kargoya verdinmi:kk77:
gunes0101 gunes0101 bacim ben sana hep yaziyorum. Lakin sendeki misafir yogunlugu cumhuru reisde yok.. bu ne bacim ya.. her aksamda
Yemegemi gelinir.. eee tabi buldular adana mutfagini... kacirilir mi.. bende gelecem
:KK70:

İyiyim canım.çarşamba günü kese için çağırdılar.ama ohss devam e2 değerim 4000 olmuş o arttıkça sıkıntıların artabilir dediler.sağlıkla keseyi kalp atışını duyayımda razıyım ohss ye:dua:

Baska bi önlemi yokmu onun ya..
Ay aman ohss de gitsin..

Bebislerinde seninle olsun..
Sen saglikli ol..

D drunkenduck kizzz nerelerdesinnnnn.. neler yspiyorsun... kese icin ne zaman gidiceksin?
Bugün işe başladım tedavi için 2 hafta yıllık izin aldım transfer sonrası da 10 gün rapor derken 26 gün sonra işe gittim çok fenaydı ilk gün. kese için pazartesi gideceğim sen napıyosun Nasıl gidiyor ne Zaman gidiyorsun

Bugün işe başladım tedavi için 2 hafta yıllık izin aldım transfer sonrası da 10 gün rapor derken 26 gün sonra işe gittim çok fenaydı ilk gün. kese için pazartesi gideceğim sen napıyosun Nasıl gidiyor ne Zaman gidiyorsun

Offff ne zor gelmistir... kolay gelsin canisi..
cok yorma ama kendini..

Bende insallah pzartesi gidicem.. hepimiz güzel haberler alalim insallah..

Yaww kizlar ben nisan mayis arka arkaya 2 opu oldum kilo aldim ve veremiyorum agzima tatli ekmek surmuyorum gram oynamiyor ve hossediyorum ellerim falan sis dunya su iciyorum yone ayni ne olacak bunlar :KK43:

Yaww kizlar ben nisan mayis arka arkaya 2 opu oldum kilo aldim ve veremiyorum agzima tatli ekmek surmuyorum gram oynamiyor ve hossediyorum ellerim falan sis dunya su iciyorum yone ayni ne olacak bunlar :KK43:

Valla o şişlik bende de var hiç sorma şimdiden 4 aylık hamile gibiyim, aldığım nefes hava bile karnımı şişiriyor

X