HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Kızlar aranızda düşük yapan veya kimyasal yaşayanlar vardı maalesef...Şunu sorucaktım b hcg takibi yaptırmadan anlaşılıyor mu düşük veya kimyasal olduğu yani kanama başlıyo mu hemen?Sıkı b hcg takibi yapsam mı yoksa bi sıkıntı kanama yoksa beklesem mi keseye kadar?Çünkü kan sonucu beklerken de geriliyorum...

Bende sabah 9da kan vermeye gideceğim çok heyecanlıyım inşallah düzenli katlanmıştır :dua: düzenli katlandıysa yarın hemen hamilelik takvimi yapacağım :halay: çok özeniyorum ona o_O yapan arkadaşlarınkini inceleyip duruyorum hergün kaç gr olmuşlar diye :KK70:

Bende sabah 9da kan vermeye gideceğim çok heyecanlıyım inşallah düzenli katlanmıştır :dua: düzenli katlandıysa yarın hemen hamilelik takvimi yapacağım :halay: çok özeniyorum ona o_O yapan arkadaşlarınkini inceleyip duruyorum hergün kaç gr olmuşlar diye :KK70:
Hadi hayırlısı ben de yarın yine vericem sabahtan..inşallah katlanmıştıt..senin kaçıncı gün en son kaç çıkmıştı?

Merhaba kızlar bugün ise başladım düne göre daha iyiyim. İkinci için hemen başlanmalıdır sizce tedaviye. Doktora gitmedim ama haber verdim. Yarın bi daha lan ver diyo doktor ama sonuç değişmeyecek . Biliyorum. Hissediyorum. Sizce bir ay ara vermeli miyim.
Ayni duygulari mart ayinda bende yasadim negatif sonucla ustunden dr tavsiyesiyle 3 regl gecti ve tekrar denedik. Bence rahmin biraz toparlanmasinda fayda var psikolojininde tabi:) hepimize sabirlar

Günaydın herkese. Dün başka bir sebeple doktora gittik, bir tanıdığım orda hemşiresi, gel kadindogumda giriş yapiralim kanda hemen çıkar dedi. 5. Günümdu. Kanima girdi. Allahtan doktor randevusuz bakmam dedi, ucundan döndük :)
Yalnız göğüslerim acıyor benim. Dün de çok yoruldum. 4 gün dikkat ettim gerisini koy verdim galiba. Resmen alışverişe pazara falan gittim. Posetler taşıdım. Epey bir ayakta durdum.insallah bişey olmaz.
Bu sitedeki reklamlardan da bıktım. Sayfanın heryerindeki reklamlar yüzünden burdakı yazılar görünmüyor

Günaydın herkese. Dün başka bir sebeple doktora gittik, bir tanıdığım orda hemşiresi, gel kadindogumda giriş yapiralim kanda hemen çıkar dedi. 5. Günümdu. Kanima girdi. Allahtan doktor randevusuz bakmam dedi, ucundan döndük :)
Yalnız göğüslerim acıyor benim. Dün de çok yoruldum. 4 gün dikkat ettim gerisini koy verdim galiba. Resmen alışverişe pazara falan gittim. Posetler taşıdım. Epey bir ayakta durdum.insallah bişey olmaz.
Bu sitedeki reklamlardan da bıktım. Sayfanın heryerindeki reklamlar yüzünden burdakı yazılar görünmüyor
Çok yorma kendini bence.inşallah pozitif sonucu görürsün test günün ne zaman

herkese aşırı derecede günaydın,sabahı şerifleriniz hayırlı olsun.
uyanın hayde saat kaç oldu, akşam yatmaz sabah kalkmazlar sizi..:sinirli:

Kızlar aranızda düşük yapan veya kimyasal yaşayanlar vardı maalesef...Şunu sorucaktım b hcg takibi yaptırmadan anlaşılıyor mu düşük veya kimyasal olduğu yani kanama başlıyo mu hemen?Sıkı b hcg takibi yapsam mı yoksa bi sıkıntı kanama yoksa beklesem mi keseye kadar?Çünkü kan sonucu beklerken de geriliyorum...

Hayır sakın kanamayı bekleme, dış gebelik geçirdiğimde kanama yok diye bhcg baktırmadım her şey yolundadır diye umut etmek istedim ama bebek rahme değil tüplere yerleştiği için biraz daha geç kalınsa iç kanama geçirebilirdim.. en güzeli hcg takibi iki günde bir.. düşük yaptığımda da aynı şekilde kanama 17-18 gün başlamamıştı ama bebişin içerde kalbi durmuştu bile.. hcg seviyesinden her şey anlaşılıyor beklemek hep dezavantajlı..

herkese aşırı derecede günaydın,sabahı şerifleriniz hayırlı olsun.
uyanın hayde saat kaç oldu, akşam yatmaz sabah kalkmazlar sizi..:sinirli:
Günaydın canım.. valla ilaçlardan mıdır nedir ne uyuyabiliyorum ne kalkabiliyorum.. fena bi ağırlık var üzerimde.. gece sürekli çişe kalkıyorum uyku muyku kalmadı :KK43:

Günaydın canım.. valla ilaçlardan mıdır nedir ne uyuyabiliyorum ne kalkabiliyorum.. fena bi ağırlık var üzerimde.. gece sürekli çişe kalkıyorum uyku muyku kalmadı :KK43:

aynen, benim de bir de gece 1.30 da iğne vardı uyuyamadım ya kaçarsa diye. napalım artık mutlu günler yakın :)

X