HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

burası baya aktifmiş ne güzel
ben de geçen ay başlayacaktım ama kistim oluşmuş ve e2 hormonum yüksek çıktı, doğum kontrol hapı kullandım
bugün yarın adet olmayı bekliyorum
geçen ay çok heyecanlıydım başlamak için ama bu ay hazır hissetmiyorum nedense
ilk denemem olacak çok tecrübesizim, endişeliyim, korkuyorum vs vs
aranızda hamile olanlar var sanırım, maşallah, darısı herkesin başına
Hic korkma ilkinde bende oyleydim insallah sen ilkinde bebegine kavusursun bende gecen ay baslayacaktim kist vardi cok sukur gecti simdi adet olmayi bekliyorum bu topik cok ugurlu bi kac arkadasimiz haric herkes hamile kaldi darisi bizlere insallah

Hic korkma ilkinde bende oyleydim insallah sen ilkinde bebegine kavusursun bende gecen ay baslayacaktim kist vardi cok sukur gecti simdi adet olmayi bekliyorum bu topik cok ugurlu bi kac arkadasimiz haric herkes hamile kaldi darisi bizlere insallah
Amin inşallah, çok teşekkür ederim
Bana da uğurlu gelsin bu topik, modum yükselsin, gaza geleyim mutlu olayım istiyorum :KK200:

Pozitif olan arkadaşlar cinsel ilişki ile ilgili bi şey söyledi mi doktorlarınız?
O defteri dogurana kadan hatta dogurduktan sonrada bi sure kapativerdim oh ne rahatim :KK70: doktorum iliski yasak demisti test gunune kadan sonrasida yasaktir yasak :KK70:

:KK16:
Canım benimde yumurtalarım hızlı büyüyor.bende sadece beş gün iğne kullandım.altıncı gün çatlatma iğnesi olmuştum.doktorun biliyordur ne yaptığını merak etme canım.
Sağol canım senin pozitif ayrıca değil mi? Aklınıza geldikçe dua edin lütfen çok ama çok ihtiyacım var :KK16:

Nasıl ya doluyum deyip kese muaynesi randevusu mu vermiyor.ayy ben bile sinir oldum.beş dakikalik bişey araya alamıyomuymuş.ölüyoz biz burada meraktan ne rahatlar ya:kızgın:
Cnm tup bebek doktoruma gidemiyoruk sehir disinda merkez. Ben kendi sehrimdeki doktoruma gidicem kendisiyle.gorusemedim henuz randevu verenlerle.gorusmustum yarin kendim.aricm.doktorumu araya sıkıstır nolur diye :KK70:

X