HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

alemsin valla.. giden maddiyat olsun, yavrularımız sağlıklı sıhhatli gelsinler tez elden artık

alemsin valla.. giden maddiyat olsun, yavrularımız sağlıklı sıhhatli gelsinler tez elden artık

öyle tabiki, işin şakası orada. ama gerçekten manevi olarak yeniden yeniden demek zordur heralde. benim ilk tecrübem şimdi bile nasıl sabırsınız nasıl yorgunum. allah umarım dualarımı duyar.

Kızlar 5. Gün için doktor çağırmıştı. 10 yumurta var az mı ya 13 14mm orgalutran iğne verdi. Eşim vurabilir mi sizce?

Benim de eşim yapıyor da bu farklı ya o dam sordum canım. Yumurta sayıma ne diyorsun

bana da 10 küsür dedi ama hiç net rakam vermedi, sonra da önemli olan sayı değil, alacağımız sıvıların kalitesi dedi.
takılma boşver, nasipse 1 taneyle bile olacak biliyosun demi.
sana diyorum ama bide beni sor ahahaha :)

Benim de eşim yapıyor da bu farklı ya o dam sordum canım. Yumurta sayıma ne diyorsun
Canım ultrasonda görünenle toplanan farklı oluyor.önemli olan sayı değil kalitesi umarım kaliteli yumurtaların olur.orgalutranda farklı bir iğne değil hazır enjeksiyon havasını götürtüp öyle yap.ben tedavim boyunca bütün iğnelerimi kendim yaptım.

Bana da demedi aslında. Ben şehir dışında yaptırıyorum. Bulunduğum şehirdeki doktorum takip yapacak. Telde söylerken duydum. Sağda 6 solda 4 dedi. Ben pcos olduğum için sayı çok olursa diye korkarken aksi oldu

Çok cesursun ben yapamıyorum. Eşim işten izin alıp iğne yapmaya gelecek şimdi. Hemen yapsın demiş doktor. Benim takibi başka doktor yapıyor da.

sayı az değil canım, sonuçta içine maksimum 2 tanesi konacak. önemli olan KALİTESİ.. şimdi tecrübesizlikten boşuna endişeleniyorsun zamanla anlayacaksın 10 tane gayet yeterli.. pkoda ohss olmadığına şükretmelisin..
öyle tabiki, işin şakası orada. ama gerçekten manevi olarak yeniden yeniden demek zordur heralde. benim ilk tecrübem şimdi bile nasıl sabırsınız nasıl yorgunum. allah umarım dualarımı duyar.
öyle canım her tedavi birbirinden daha yorucu daha zor geçiyor artık.. o yüzden ilk seferde kavuş inşallah bebeğine..

burası baya aktifmiş ne güzel
ben de geçen ay başlayacaktım ama kistim oluşmuş ve e2 hormonum yüksek çıktı, doğum kontrol hapı kullandım
bugün yarın adet olmayı bekliyorum
geçen ay çok heyecanlıydım başlamak için ama bu ay hazır hissetmiyorum nedense
ilk denemem olacak çok tecrübesizim, endişeliyim, korkuyorum vs vs
aranızda hamile olanlar var sanırım, maşallah, darısı herkesin başına

Çok cesursun ben yapamıyorum. Eşim işten izin alıp iğne yapmaya gelecek şimdi. Hemen yapsın demiş doktor. Benim takibi başka doktor yapıyor da.
İlk tedavimde bende yapamıyordum.sonra mecburen alıştım canım.güzel haberler al inşallah.

ben ona cesaret edemedim işte, istanbula gidip geliyorum her kontrolde, bende başka

korkma kız ne korkucaksın, olmazsa bi daha olmazsa bi daha.

o bebek buraya gelecekkkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…