HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

evet hoş geldin gerçekten. bahsettiğin problemlerin sadece pko kısmını anladım çünkü bende de o var.
ben cesaret ettim üstelik 2 yıllık evliyim daha, sadece 1 aşılama geçmişim var.
iğneleri vuruldukça bağımlılık yaptı, doğurana kadar devam :)

Bu orangutan iğnesi ne için arkadaşlar? Bi de canımı yaktı yav

yumurtaların kendi kendine çatlamasın diye güzel kızım. aynen bende en sonuncusunu saat 3 te oldum ve çok şükür şimdilik iğne defterini kapattım. bu gece 01.30 da çatlatma iğnem var, yarın boş.

Z
Canisiiii sen nasilsin.. nasil gidiyo hamislik.. homili gitlak yemeler basladimi
Iyim canım şükür heyecanlıyım genelde ve endişeliyim biliyorsun kalp atımı aşamasında işler ters gitmişti öncekinde bunda da öyle olacak diye korkuyorum bu korkumu unuttuğum zaman ıyim
Yemek olayına gelince zaten çok severim yemeyi değişen bir durum yok yani
Sen kese yi ne zaman göreceksin randevun me zaman

yumurtaların kendi kendine çatlamasın diye güzel kızım. aynen bende en sonuncusunu saat 3 te oldum ve çok şükür şimdilik iğne defterini kapattım. bu gece 01.30 da çatlatma iğnem var, yarın boş.
Canım çok sağol. Hafif tümseklik oldu iğne yerinde. Bazen ağrıma gidiyor bu durum. Millet zevk alarak bebek yapıyor. Bu da benim sınavım. Bi de benim eşim baba olmak istemiyor daha, öyle bir sorunum da var. Zor ikna ettim

Insallah bu sefer hersey güzel olur canimsin..
Moralini yüksek tut bol
Bol dua et..
bende senin gibi insallah pazartesi gidicem.
Güzel haberler aliriz insallah...

Hakkinda hayirlisi olsun canim.. insallah sabrin sonu selamet olur... ve kavusursun bebitolarina..
burasi cok sen sakrak bi topik cok sükür.. arkadaslarimin hepsi birer harika benim icin

_meLinDa_
Ayrica burda cok cesur kadinlar var.. 5. günde
Idrar testi yapanimi
Ararsinnnn.. 5. gün kan verenimi,, hepsi var bacim burda

Merhaba hoş geldin inşallah bebeğini kucağına alırsın

hepiniz çok tatlısınız, çok hoş buldum
valla anında modum yükseldi
artık gözüm üzerinizde bundan sonra

Kızlar bişey soracağım. 5. Günde 13-14 mm yumurta büyüklüğü çok değil mi? Bu hızla büyürse hemen opu yapılmak zorunda kalınır mı? Ters giden bişey mi var merak ediyorum. Siz hatırlıyor musunuz?

Canım benimde yumurtalarım hızlı büyüyor.bende sadece beş gün iğne kullandım.altıncı gün çatlatma iğnesi olmuştum.doktorun biliyordur ne yaptığını merak etme canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…