HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Ben iğnemi 3 te oluyorum kız:KK45:srn napıyon popişin için bana bir öneri yaz :oops:sol tarfım çok ağrıyor bugün sağdan yaptırcam:KK48:
2 gün önceki iğnemde sakat oluyordum az daha, sürekli bacağım uyuştu çekme yaptı durdu.. bugün sağdan yaptırdım ben de.. bazı günler hiç hissedilmiyor bile ama bazıları oyuyor totişi resmen.. iğneyi belli bi saatte yaptırmıyorum ben canım ne zaman uygun olursam iki günde bir gidip yaptırıyorum, iğneden sonra yürüyorum biraz iyi geliyor.. ilaç epey yağlı..
yok cnm ben adanadakinu dusunuyorumda acaba omu diyesordum
adana başkent de iyi diye duymuştum canım, sonuçta bu alanda uzmanlar başkent hastanesine güveniyorum

Slm kızlar, kan sonucumu aldım beklediğim gibi negatif, 3 gündür ağlayıp olmayacağını kendimi alıştırmışım sanırım ki şuan hiç bir şey hissetmiyorum hiç tedavi olmamış hiç hamilelik düşünmemiş gibi, oturdum yeni bir merkez arıyorum, ne zaman yeni tedaviye başlasam diye kafam da planlar yapıyorum. Buraya üye oldum bu sayfayı buldum ve sadece burda sizlerle iletişime girdim, bundan sonra da yeni tedaviye kadar başka sayfalara yazmayı düşünmüyorum, haaa sizleri takipte olucam tabiki pozitif alan arkadaşların sağlıkla bebişlerini kucağına aldığını, negatif yol arkadaşlarımın yeni tedavileriyle olumlu sonuç aldıklarını görmek istiyorum, güzel bir bağım oldu sizlere karşı, hepimizin şansı açık olsun, allah en kısa zamanda hayırlı güzel sonuçlara ulaştırsın hepimizi.

Sevgiyle kalın, kendinize iyi bakın sizden daha önemli hiç bir şey yok hayatta.:KK25::KK15:

Canim benim ... Allah sana sabir versin,. Üzülme demicem.. üzül.. icindekini atmalisin cünkü,, herkesin yasadigi kendine zordur... insallah bir an önce toparlanir.. ve senin icine yatan en iyi kligini bulup hayirlisi ile yeni tedavine yelkennler acarsin.. Allah yar ve yardimcin olsun...

2 gün önceki iğnemde sakat oluyordum az daha, sürekli bacağım uyuştu çekme yaptı durdu.. bugün sağdan yaptırdım ben de.. bazı günler hiç hissedilmiyor bile ama bazıları oyuyor totişi resmen.. iğneyi belli bi saatte yaptırmıyorum ben canım ne zaman uygun olursam iki günde bir gidip yaptırıyorum, iğneden sonra yürüyorum biraz iyi geliyor.. ilaç epey yağlı..

adana başkent de iyi diye duymuştum canım, sonuçta bu alanda uzmanlar başkent hastanesine güveniyorum
Çok geçmiş olsun canım :-)ah bu sıpalar:KK59:yokmu bize neler ediyolar bi olsunlar bak bende ona edecem :KK70:totişine totişine vurcam :KK48:ben buz uyguluyorum bide arnica krem sürüyorum doktor öyle dedi ben hergün vurluyorım canm allah yardımcımz olsun inş:dua:

@Maviay1778 canım eninde sonunda yavrularımız bize gelecek, bu yolda çok emek veriyoruz çok uğraşıyoruz, karşılığını alacağız inşallah.. o yüzden yıpratma kendini lütfen

topiğimize nazar mı değdi ne güzel pozitifleri ardarda görüp duruyorduk şimdi alabora olduk :KK12:

Çok geçmiş olsun canım :-)ah bu sıpalar:KK59:yokmu bize neler ediyolar bi olsunlar bak bende ona edecem :KK70:totişine totişine vurcam :KK48:ben buz uyguluyorum bide arnica krem sürüyorum doktor öyle dedi ben hergün vurluyorım canm allah yardımcımz olsun inş:dua:
aynen benim doktorum da aynısını diyor.. inşallah doğumunu yaptırıp totosuna totosuna vurucam onun gelmek bilmedi kaç yıldır diyor :-):-):-)

Amin inş canım :dua:vurcaz tabi bizi çok bekletiler:KK48::KK48:babaları vurdurmazlar bizde onlara vururuz:-):KK70:
valla korkuorum ben buldumcuk olmayalım sonra :KK70: hani bazı çiftlerin yıllar sonra çocukları oluyor da kafayı yiyorlar ya çocuk ne dese tamam olur evet diyorlar şımartıp duruyorlar.. tatminsiz mutsuz çocuklar doldu ortalık.. sağlıklı sıhhatli gelsin de bi :nazar:

valla korkuorum ben buldumcuk olmayalım sonra :KK70: hani bazı çiftlerin yıllar sonra çocukları oluyor da kafayı yiyorlar ya çocuk ne dese tamam olur evet diyorlar şımartıp duruyorlar.. tatminsiz mutsuz çocuklar doldu ortalık.. sağlıklı sıhhatli gelsin de bi :nazar:

şımartmak mı? geçenlerde burada yazdım ama okudun mu bilmiyorum, kız olursa başlık parası isticem evlenirken, erkek olursa ilokulda çalışmaya başlasın düğün masrafları için, evden dışarı çıkmak, kafasına göre tatil planları yapmak yok, zira onların iğne ve kontrolleri yüzünden mis gibi tatilimi yaktım. ben 2 yıldır onların peşinde koşuyorum gebertirim onları.

Bende cok sükür iyim canim..
kolay gelsin.. tatilden sonra calismakta pek bi zor ..

Evet 12. günün testinden genelde 7-10 gün arasinda görülür kese.. hcg 1.000 den sonra görülür diye biliyorum.. baska doktorami gidiceksin peki kese icin? Merkez bakmadigina göre..

Ben de haftaya salı çarşamba kese için gideyim öyleyse.Aynı merkeze gitmeyi düşünüyorum doktoruma merak ettiğimi söyleyip rica edersem bakar heralde.Aslında bu aşamadan sonra gebeliğimi kim takip edecek onda da kararsızım doktorum tüp bebek üzerine çalışıyo daha çok,takiplerde önerilen başka bi doktor var ondan mı takip olsam aynı doktorla devam mı etsem ne dersiniz?

insaallah hayirlisi olsun senin icin cnm

şımartmak mı? geçenlerde burada yazdım ama okudun mu bilmiyorum, kız olursa başlık parası isticem evlenirken, erkek olursa ilokulda çalışmaya başlasın düğün masrafları için, evden dışarı çıkmak, kafasına göre tatil planları yapmak yok, zira onların iğne ve kontrolleri yüzünden mis gibi tatilimi yaktım. ben 2 yıldır onların peşinde koşuyorum gebertirim onları.

Hahahahaa bu süpermissss :KK70:

Ben de haftaya salı çarşamba kese için gideyim öyleyse.Aynı merkeze gitmeyi düşünüyorum doktoruma merak ettiğimi söyleyip rica edersem bakar heralde.Aslında bu aşamadan sonra gebeliğimi kim takip edecek onda da kararsızım doktorum tüp bebek üzerine çalışıyo daha çok,takiplerde önerilen başka bi doktor var ondan mı takip olsam aynı doktorla devam mı etsem ne dersiniz?

Prosedür nasil merkezinde bilmiyorum.. ama genelde merkezlerde takip daha maliyetli oluyo..
Burda mesela merkez sanirim 3 ay takip ediyo.. ardindan bir risk görmüyorsa kendi kadin doktoruna devam gitmeni söylüyor..
ben kendi kadin doktorumdan memnunum.. ona devam ederim insallah saglikli devam
Ederse... Allahim insallah sagliklica ilerler gebeligimiz.. kolay bi hamileligimiz olur insallah ve ondan vaktinde gelen saglikli hayirli bebitolar.,

Amin binlerce kez amin..ilk gebelik çok tecrübesizim..Her şeyi merak ediyorum program indirdim bi tane gebelik takibi ondan bakıyorum:)

Minesuu Minesuu heyecanlı tezcanlı arkadaşım nasılsın?
Merkezi aradım bana verdikleri test tarihi 27 Hazirandı.Bundan 20 gün sonra kalp atışı ve kese için gel dediler.Çok uzak değil mi?Sen beklemeyi düşünüyo musun bu kadar?:KK66:
Hayr tabiki pazartesi gidicem ben tee 20 gun beklenir mi kalp kese aradan cikarcaklar guya. Keseyi gorup rahatlamam lazim :)

X