HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Merhaba arkadaşlar. Kan sonucu almadan yazmak istemedim. Size. Başkent de kan vermedim jeliboni jeliboni ... evime en yakın özel hastane de verdim.
Sonuç 0.56. Negatif
Son 4 gündür falan olumsuz olacağını hissediyordum ... olmadı. Gebe değilim. Çok Üzgünüm. Allah sabır versin bana ne diyim. Yıkım oluyo. O kadar para. Eziyet. İş yerindekilere ağız egmek. Çevremde bilenlerin beklentileri vs. Eşim bilmiyor daha. Uyuyo. Uyandurmadim. Yapmak istediğim tek şey kimsenin olmadığı bi yerde bağıra bağıra ağlamak. Sizler ile paylaşım yapmak çok güzeldi Allah sağlıkla kuçaGinza almayi nasip etsin. Hepinizi sevdim. Güzel şeyler paylaştık kısa sürede . Sizi size emanet ediyorum kızlar

Cok uzuldum cnm Rabbim en kisa zamanda kendiliginden nasip etsin insallah dualarim sizinle:dua:

Merhaba arkadaşlar. Kan sonucu almadan yazmak istemedim. Size. Başkent de kan vermedim jeliboni jeliboni ... evime en yakın özel hastane de verdim.
Sonuç 0.56. Negatif
Son 4 gündür falan olumsuz olacağını hissediyordum ... olmadı. Gebe değilim. Çok Üzgünüm. Allah sabır versin bana ne diyim. Yıkım oluyo. O kadar para. Eziyet. İş yerindekilere ağız egmek. Çevremde bilenlerin beklentileri vs. Eşim bilmiyor daha. Uyuyo. Uyandurmadim. Yapmak istediğim tek şey kimsenin olmadığı bi yerde bağıra bağıra ağlamak. Sizler ile paylaşım yapmak çok güzeldi Allah sağlıkla kuçaGinza almayi nasip etsin. Hepinizi sevdim. Güzel şeyler paylaştık kısa sürede . Sizi size emanet ediyorum kızlar
canim oncelikle cok uzuldum senin adina ama lutfen kendini salma cunku allahtan umit kesilmez rabbim ne zaman verecegini bilir umarim bir dahaki denemende yada ona gerek kalmadan hamile kalirsin bol bol dua et cnm

Bana kalcadan iğne ve göbekten olan iğneyi ıkısınıde kullanmam gerektıgını soyledıler, ama bu gobekten iğne yanı hıbor kan sulandırıcı galıba öle bılıyorum ıcerıgını hıc ıncelemedım.mesela ben bır oncekınde göbekten iğne kullanmıyordum demekkı her hastane degısıyor daha onvekı memorılde oldu bu acıbadem farklılık gosterıyor demekkı merkezden merkeze
Işte kalçadan olan zaten östrojen hormonu galiba. Göbekten olan değil. Kalçadan olan sanıyorum cronine jel jel in alternatifi. Ben jeli kullanmak istememiştim de isterseniz igmesini verelim demişlerdi. Sizinki bu galiba. Cronine jel kullanıyor musunuz bu iğneleri disinda? Vajinadan yani

Benim bir iğnem var canım progestan geçtiğimz 3 tedavide fitil olrak vermişlerdi şimdi iğnesi kullanıyorum:KK53:ama morarma ve ağrm var kalçadan olduğu için o_Ohayırlısyla olsunda inş herşeye alışıyoz :dua:benmde var estrofem coraspirn birde decavit aynen zaman geçmiyormuş gbi geliyor ama geçecek senin embriyolara genetik tarama yaptılarmı canım biz kışın başlamıştık yılbaşından önce anca bu ay denk geldi transferimz benm ikitaneydi birini yaptık biri duruyor inş kardeş olur olmasada tek olsun ümidimz o yönde:dua:hayırlısıyla inş
Allah Allah genetik tarama hic duymadim. Nedir o neden yapılıyor? Sadece yumurtalar belki bir buyukluge ulaşınca, embriyorlari çözülmeye bırakıp inceliyorlar, üç gün daha bekletip koyuyorlar. Bu mu acaba genetik tarama? Ben ege üniversitesinde devlette yapıyorum. Acaba bizim hastanede öyle birşey var mi?

Işte kalçadan olan zaten östrojen hormonu galiba. Göbekten olan değil. Kalçadan olan sanıyorum cronine jel jel in alternatifi. Ben jeli kullanmak istememiştim de isterseniz igmesini verelim demişlerdi. Sizinki bu galiba. Cronine jel kullanıyor musunuz bu iğneleri disinda? Vajinadan yani
Kalçadan kullanıgım proluton depot düşük önleyici iğne, ve ayrıca cronine jel kullanıyorum, hibor kan sulandırıcı göbekten iğne, estrofem hap, corosprin ve folio vitamin kullanıyrm

Kalçadan kullanıgım proluton depot düşük önleyici iğne, ve ayrıca cronine jel kullanıyorum, hibor kan sulandırıcı göbekten iğne, estrofem hap, corosprin ve folio vitamin kullanıyrm
Anladım canım. Benim de antibiyotigim dün bitti (8 tane kullanmistim) , ovitrelle çatlama ignesini bir kere dün vuruldum o da bitti. Şimdi ise
Coraspin, dekort (bunu niye kullanıyorum bilmiyorum., folidoce ve euthyrox kullanıyorum.

Malesef kizlar sonuc 3.75 :KK43: yalniz bu labquic testler gercekten cok hassas gidip bosuna erken gebelik testlerine bi dünya para vermeyin.
Destek olan moral veren herkese tesekkurler... 3. maceramin da sonuna geldim malesef
cnm özellıle senın için girdim buğün söylenecek söz yok Rabbim sabır versin inş eğer tekrar deneyecek gücü kendinde bulursan istanbulda yaptır tüp bebeği . Senin şanssızlığın iyi bir merkeze denk gelmemen olabılır detaylı bir şekılde araştırılması lazım kimyasal gebelıkelrın . Kan pıhtılaşması ve genetik test , birde sperm dna hasar testi yaptırdınmı ?

Adige_ Adige_ cnm Rabbim sabır versin yanlış hatırlamıyorsam senın dondurulmuşların vardı yoluna onlarla devam eder en kısa zamanda yavruna kavuşursun inş

Evet banada genetık yapıldu ngs ye 4 emb gıttı 1 tane saglıklı geldı ve transfer yapıldı 1temmuz test tarıhım allah kısmet ederse. Bende ocak ayında basladım bu zamana kısmet oldu. Valla kendıödr belirti aramaktan kafayı yedım resmen hakkımızda hayırlısı
Benm 3 tane gitmişti ikitane geldi şükr hayırlısı canım ben hep dua ettim ikisi gelsin diye biri olmassa diğeri olur diye araştırlıp yapılır en azından dedim çok şükr öyle oldu doktorunda aynısını düşünüyordu nasip artık :dua:ben belirti aramıyorum sadce artık ummuyorum bişeyleri rabbime bıraktım beni benden daha iyi biliyor dua et bolca sürekli odaklanma eğlen gül bişeyler le uğraş herkes farklıdır :KK49:onun için rabbime bırak en iyisini ve hayırlısını bilendir o:dua:

Benm 3 tane gitmişti ikitane geldi şükr hayırlısı canım ben hep dua ettim ikisi gelsin diye biri olmassa diğeri olur diye araştırlıp yapılır en azından dedim çok şükr öyle oldu doktorunda aynısını düşünüyordu nasip artık :dua:ben belirti aramıyorum sadce artık ummuyorum bişeyleri rabbime bıraktım beni benden daha iyi biliyor dua et bolca sürekli odaklanma eğlen gül bişeyler le uğraş herkes farklıdır :KK49:onun için rabbime bırak en iyisini ve hayırlısını bilendir o:dua:

ne zaman belli olacak sonucunuz ?

Allah Allah genetik tarama hic duymadim. Nedir o neden yapılıyor? Sadece yumurtalar belki bir buyukluge ulaşınca, embriyorlari çözülmeye bırakıp inceliyorlar, üç gün daha bekletip koyuyorlar. Bu mu acaba genetik tarama? Ben ege üniversitesinde devlette yapıyorum. Acaba bizim hastanede öyle birşey var mi?
Genetik tarama tüp bebek yapmak gbi sadce hemen transfer olmuyorsun bunu yapmaları için 2/3 düşük yada ölümle sonuçlanan gebelik ve hamilelik oluşmayanlarda yapılıyor kaçtane embriyon 5 yada 6 güne giderse onları yurt dışına yollayıp genetiğine ve kromozonlarına bakılıyor ve en sağlıklısını ve gebe kalmaya en uygun olanlarını seçip yolluyolar ve donduruluyor istenildiği zamnda tarmasfer yapılıyor bu yöntem sağlıklı gebe kalmayı ve sağlıklı embriyo elde etmeye çok iyi oluyor benim doktorum mustfa bahçeci 4 üncü denemem de yapıldı bu hayırlısı rabbim nasip edeckse ister 2 gün olsun ister 6 gün embriyosu olsun fark etmiyor bence zamanı geldiğinde olucak dua sabırlar bekleycezz:dua:

Genetik tarama tüp bebek yapmak gbi sadce hemen transfer olmuyorsun bunu yapmaları için 2/3 düşük yada ölümle sonuçlanan gebelik ve hamilelik oluşmayanlarda yapılıyor kaçtane embriyon 5 yada 6 güne giderse onları yurt dışına yollayıp genetiğine ve kromozonlarına bakılıyor ve en sağlıklısını ve gebe kalmaya en uygun olanlarını seçip yolluyolar ve donduruluyor istenildiği zamnda tarmasfer yapılıyor bu yöntem sağlıklı gebe kalmayı ve sağlıklı embriyo elde etmeye çok iyi oluyor benim doktorum mustfa bahçeci 4 üncü denemem de yapıldı bu hayırlısı rabbim nasip edeckse ister 2 gün olsun ister 6 gün embriyosu olsun fark etmiyor bence zamanı geldiğinde olucak dua sabırlar bekleycezz:dua:

sende benim gibi bahçeci hastasısın demek ki. ben umuttayım ama, cuma günü 12.30 da opu var, aşırı heyecanlıyım.
senin nasıl geçti daha önce ?

Günaydın kızlar herkese selamlar... İşe geldim bugün tatilden sonra zor oldu..
Günaydın canım.. sorma valla yat yat alışmışız.. bi de ben bayram öncesi de 4 gün rapor almıştım transferimden dolayı, 10 gündür yatıyorken bu sabah iş zor oluyor :KK53: pazartesi görünümlü çarşamba :-)

X