HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Slm canım benmkide 5 gün embriyosu donmuş bende hiç yapmamış gbi hisediyorum:110:ben 2 buçuk sene ara vermiştim bahçecide yaptık mustfa bey yaptı ben artık kendimi dinlemiyrum canım allaha bıraktım o beni bende iyi bilir şüpesiz ki hakkımzda hayırlısını versin sağlıklı olalım çabalaylım ben hergün iğne oluyorum :mad:ve 7 temmuzda test günm ozmna kadar olucam:KK35:ay bide çook aıcak hava bi yerede gidemiyoz:KK59:evdeyiz
Slm canım benmkide 5 gün embriyosu donmuş bende hiç yapmamış gbi hisediyorum:110:ben 2 buçuk sene ara vermiştim bahçecide yaptık mustfa bey yaptı ben artık kendimi dinlemiyrum canım allaha bıraktım o beni bende iyi bilir şüpesiz ki hakkımzda hayırlısını versin sağlıklı olalım çabalaylım ben hergün iğne oluyorum :mad:ve 7 temmuzda test günm ozmna kadar olucam:KK35:ay bide çook aıcak hava bi yerede gidemiyoz:KK59:evdeyiz

Merhaba. Benim de dondurulmus embriyo. Benimki de 3 buçuk sene önce dondurulmustu. Aynen 7 Temmuz test günüm tabi dayanabilirsem. Kaçıncı gün ebriyosu olduğunu tam emin değilim ama sanıyorum 3. Gun idi. Hayirlisi bakalım.

Hepinize tesekkur ederim. suan tedavi surecinde olanlar, test günü bekleyeneler lutfen benden etkilenmeyin nadir kişide oluyor malesef bu durumlar sizlerin sonuclari pozitif olacak insallah... pozitif sonuc alan arkadaslarda 9 ay sonra bebislerini kucagina alacak insallah :)
Arkadaşım benim de dün 11 çıkmıştı ama bugün idrar testi silikleşti, yani ben de bir denemenin daha doğrusu bu mücadelenin sonuna geldim ..şu an ne kadar üzgün olabileceğini tahmin ediyorum..normal bir durum da..hayal kırıklığına uğradık çünkü..ama fizyolojin ve maddi durumunun el verdiği sürece pes etme lütfen..ben bu defteri kapatmak zorunda kaldım ..sabahtan beri bütün evren başıma çökmüş gibi bir ağırlık var üzerimde ..vücudum izin verecek olsa ne yapar eder bir tedavi parası daha bulurdum..ama benim değerlerimde doktorlar tedaviye başlamıyor ..sen çabalayabildiğin kadar çabala lütfen , bir süre üzül/ağla / haksızlığa uğradığını düşün, herkesin kolayca , eşiyle sevişerek elde ettiği bir duyguya biz ilaçlarla , iğnelerle bile ulaşamıyoruz diye öfkelen ..sonra da sakinleyip yeni tedavini planla, bunu yapmak zorundayız , başka çaremiz yok çünkü

Benimde dondurlmus canım aynen senın dedıgın gıbı hıc bısey hıssetmıyrm.bende hergun bıbor gobekten yapıyrm bıde 2 gun arayla kalcadan ıgne. Estrofm, corospırn,folio kullanıyrm hakkımızda hayırlısı ama gunler gecmıyo bana bılmıyrm bakalım artık
Merhaba ben de dondurulmus embriyo. Acaba kalçadan iğne crone jel in alternatifi mi? Öyle biliyorum ben. Mesela crone jel kullanıyor musun ayrica? Bana hiç iğne vermediler. Acaba birinci deneme de kullanmismiydim hiç hatırlamıyorum. Yumurta büyütürken kullanmıştım galiba ama transfer sonrası kullanmamıştm diye hatırlıyorum. 7 Temmuz test günümgünüm

Merhaba ben de dondurulmus embriyo. Acaba kalçadan iğne crone jel in alternatifi mi? Öyle biliyorum ben. Mesela crone jel kullanıyor musun ayrica? Bana hiç iğne vermediler. Acaba birinci deneme de kullanmismiydim hiç hatırlamıyorum. Yumurta büyütürken kullanmıştım galiba ama transfer sonrası kullanmamıştm diye hatırlıyorum. 7 Temmuz test günümgünüm
Bana kalcadan iğne ve göbekten olan iğneyi ıkısınıde kullanmam gerektıgını soyledıler, ama bu gobekten iğne yanı hıbor kan sulandırıcı galıba öle bılıyorum ıcerıgını hıc ıncelemedım.mesela ben bır oncekınde göbekten iğne kullanmıyordum demekkı her hastane degısıyor daha onvekı memorılde oldu bu acıbadem farklılık gosterıyor demekkı merkezden merkeze

Malesef kizlar sonuc 3.75 :KK43: yalniz bu labquic testler gercekten cok hassas gidip bosuna erken gebelik testlerine bi dünya para vermeyin.
Destek olan moral veren herkese tesekkurler... 3. maceramin da sonuna geldim malesef
Canim benim gercekten cok uzuldum senin adina rabbim guc kuvvet versin sanaumarim biran once toparlarsin kendini biraz ara ver ama lutfen pes etme bak bugun senin gibi olan arkadasimi aradim oda si di 4.denemesine baslayacak bana dediki bu son olacak eger yine olmazsa ben çocuk meselesini tamamen kapatiyorum dedi cocuk icin esiyle bile arasi kotu oldu rabbim kimsenin yuvasini yikmasin ben onada dedim pes etme ara ver ama pes etme allah biran once hepimize hayirli saglikli guzel evlatlar nasip etsin belli olmaz belki normal yolla olur senin canim

Merhaba arkadaşlar. Kan sonucu almadan yazmak istemedim. Size. Başkent de kan vermedim jeliboni jeliboni ... evime en yakın özel hastane de verdim.
Sonuç 0.56. Negatif
Son 4 gündür falan olumsuz olacağını hissediyordum ... olmadı. Gebe değilim. Çok Üzgünüm. Allah sabır versin bana ne diyim. Yıkım oluyo. O kadar para. Eziyet. İş yerindekilere ağız egmek. Çevremde bilenlerin beklentileri vs. Eşim bilmiyor daha. Uyuyo. Uyandurmadim. Yapmak istediğim tek şey kimsenin olmadığı bi yerde bağıra bağıra ağlamak. Sizler ile paylaşım yapmak çok güzeldi Allah sağlıkla kuçaGinza almayi nasip etsin. Hepinizi sevdim. Güzel şeyler paylaştık kısa sürede . Sizi size emanet ediyorum kızlar

Merhaba arkadaşlar. Kan sonucu almadan yazmak istemedim. Size. Başkent de kan vermedim jeliboni jeliboni ... evime en yakın özel hastane de verdim.
Sonuç 0.56. Negatif
Son 4 gündür falan olumsuz olacağını hissediyordum ... olmadı. Gebe değilim. Çok Üzgünüm. Allah sabır versin bana ne diyim. Yıkım oluyo. O kadar para. Eziyet. İş yerindekilere ağız egmek. Çevremde bilenlerin beklentileri vs. Eşim bilmiyor daha. Uyuyo. Uyandurmadim. Yapmak istediğim tek şey kimsenin olmadığı bi yerde bağıra bağıra ağlamak. Sizler ile paylaşım yapmak çok güzeldi Allah sağlıkla kuçaGinza almayi nasip etsin. Hepinizi sevdim. Güzel şeyler paylaştık kısa sürede . Sizi size emanet ediyorum kızlar
Çok üzgünüm arkadaşım allah sabır versin.çok zor bir durum seni çok iyi anlıyorum.umarım bundan sonraki tedavinde ya da kendiliğinden bebeğine kavuşursun:dua:

Sonuç 0.56. Negatif
Canım çok üzüldüm Üzülme diyemem biliyorum o acıyı ama sabretmek lazım Rabbim en doğru zamanı biliyordur inşallah en kısa zamanda güzel haberler alırsın sende

Benimde dondurlmus canım aynen senın dedıgın gıbı hıc bısey hıssetmıyrm.bende hergun bıbor gobekten yapıyrm bıde 2 gun arayla kalcadan ıgne. Estrofm, corospırn,folio kullanıyrm hakkımızda hayırlısı ama gunler gecmıyo bana bılmıyrm bakalım artık
Benim bir iğnem var canım progestan geçtiğimz 3 tedavide fitil olrak vermişlerdi şimdi iğnesi kullanıyorum:KK53:ama morarma ve ağrm var kalçadan olduğu için o_Ohayırlısyla olsunda inş herşeye alışıyoz :dua:benmde var estrofem coraspirn birde decavit aynen zaman geçmiyormuş gbi geliyor ama geçecek senin embriyolara genetik tarama yaptılarmı canım biz kışın başlamıştık yılbaşından önce anca bu ay denk geldi transferimz benm ikitaneydi birini yaptık biri duruyor inş kardeş olur olmasada tek olsun ümidimz o yönde:dua:hayırlısıyla inş

Sonuç 0.56. Negatif

Canım şuan nasıl üzgünüm anlatamam.. sanki uzun zamandır görüyormuşuz gibi iletini okuduktan sonra arayıp sesini duymak istedim acını paylaşmak istedim.. tek tesellimiz yaşının daha çok genç olması ve ilk denemen olması.. eksik gedik bir şey yoktu sadece zamanı değilmiş demekki, tevekkülden başka elden gelen bişey yok.. :KK43:

Merhaba. Benim de dondurulmus embriyo. Benimki de 3 buçuk sene önce dondurulmustu. Aynen 7 Temmuz test günüm tabi dayanabilirsem. Kaçıncı gün ebriyosu olduğunu tam emin değilim ama sanıyorum 3. Gun idi. Hayirlisi bakalım.
Slm canım ayy hadi hayırlısı inş ikimzde aynı gün vercez şansa bak rabbim inş mükafatımızı nasip eder etmesede hayırlısı olduğu zaman eder inş:dua:sağlık olsun yeterki elbet zamanı gelince güzel günler gelcek:KK15:

Kusura bakmayin kizlar burda negatifleri okuyunca sonucumu yazmak gelmedi icimden...

ShinSeGi ShinSeGi Adige_ Adige_

Üzüntünüzü paylasiyorum...
Allah sabrinizi arttirsin...
kuzum cok ince düşüncelisin ama mutlulugunu burda rahatca yaşa insanlarin pozitif sonuclara güzel haberlere ihtiyaci var, tedavi aşamasındaki arkadaslara umut ol :)

Benim bir iğnem var canım progestan geçtiğimz 3 tedavide fitil olrak vermişlerdi şimdi iğnesi kullanıyorum:KK53:ama morarma ve ağrm var kalçadan olduğu için o_Ohayırlısyla olsunda inş herşeye alışıyoz :dua:benmde var estrofem coraspirn birde decavit aynen zaman geçmiyormuş gbi geliyor ama geçecek senin embriyolara genetik tarama yaptılarmı canım biz kışın başlamıştık yılbaşından önce anca bu ay denk geldi transferimz benm ikitaneydi birini yaptık biri duruyor inş kardeş olur olmasada tek olsun ümidimz o yönde:dua:hayırlısıyla inş
Evet banada genetık yapıldu ngs ye 4 emb gıttı 1 tane saglıklı geldı ve transfer yapıldı 1temmuz test tarıhım allah kısmet ederse. Bende ocak ayında basladım bu zamana kısmet oldu. Valla kendıödr belirti aramaktan kafayı yedım resmen hakkımızda hayırlısı

X