HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

ahhh canim bize o gün ugurlu gelmedi heralde :KK43: ama bi gün önceden evde öğrenmek daha iyi oluyor yoksa ben kan sonucu beklerken kalp krizi gecirecek gibi oluyordum. negatif olursa sonuc ne yapmayı düşünüyorsun? bu benim 1buçuk sene içinde 3. tüp denememdi hemde sil baştan... o yüzden galiba artik uzuuuun bi araverecegim cocuk olayina
Aynen öyle ama ben şuan doktorumu suçluyorum tatile gidicek diye bana bu sefer 2 ilaç uygulattı yumurtalar çabuk büyüdü transferim geçen transfere göre 2 gün önce oldu ben ona bağlıyorum bu durumdan dolayı huzursuzdum zaten, ben de kan vermeden ev de öğrenince daha stressiz oluyorum en azından bi yerden sonuç beklemiyorum kendi gözümle görüyorum, benim de 2. Deneme ilkinde kalp atışı olmadı, yaşım gereği çok beklemeyi düşünmüyorum eylül de 3. Yü denerim sanırım ama başka bir klinik arayışına girdim bile hakkımızda hayırlısı sen silik de olsa bi çizgi görmüşsün ümidini yitirme hiç belli olmaz kan da güzel bir sonuç gelebilir

Malesef kizlar sonuc 3.75 :KK43: yalniz bu labquic testler gercekten cok hassas gidip bosuna erken gebelik testlerine bi dünya para vermeyin.
Destek olan moral veren herkese tesekkurler... 3. maceramin da sonuna geldim malesef

Cnm üzülmemek elde değil ama elimizden geleni yaptıktan sonra tevekkül etme zamanı..Sabırla ve azimle çalışmalara devam,kader gayrete aşıktır unutma..Allah en kısa zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin sana..

Ayrıca neden stres oldun cnm rahat ol moralini yüksek tut,güzel günler gelecektir inşallah
Ya ınternwttw gezerken bı yazı okudum hamılelık olduysa rahım yukarı cıkar bosluk hıssederseınız hamıleleık yoksa kalınlık hıdderdsınız yazmıs o yuzden morelım sıfır onceki pozıtıf tupde senın dedıgın gıbı bosluk oluyodu jelı yaparken bu seferde tam tersı sertlık hıssedıyrm sabahtan morelım cok bozuk

Ya ınternwttw gezerken bı yazı okudum hamılelık olduysa rahım yukarı cıkar bosluk hıssederseınız hamıleleık yoksa kalınlık hıdderdsınız yazmıs o yuzden morelım sıfır onceki pozıtıf tupde senın dedıgın gıbı bosluk oluyodu jelı yaparken bu seferde tam tersı sertlık hıssedıyrm sabahtan morelım cok bozuk

Ben böyle bi şey hiç duymadım da bu da ne sen bunu gebelik testi gibi yorumluyorsun be kuzu..Kaçıncı gün embriyosuydu bilmiyorum da 7.günse erken gebelik testi yap istersen çıkabilir.Böyle şeylerden moralini bozma.

Canim bende yeni gördüm seni.. aramiza hosgeldinn.. insallah sende bize kocaman pozitifi yZarsin... idrar testi düsünüyormusun? :-)
Hoşbulduk canım sağol inş rabbim hepimize nasip etsin inş :dua:yok canım ben test yapmak istemiyorum şimdilk en azından :KK53:ama benm günüme daha var 7 temmuzda vercem kanı 6 haziranda adet olmuştum 7 sinde testim ya hayırlısı olsun ne deyim verende o alnda:dua:ben umut edip heveslenmek istemiyorum çünkü kaybettik hep bu sefer Allahıma emanet ettim dua edip bekleycem belki 5/6 sında test yaparım bi:işsiz:kan vermeden önce nasipten öte yol olmazmış hakkımzda hayırlısı oslun:KK15:

Malesef kizlar sonuc 3.75 :KK43: yalniz bu labquic testler gercekten cok hassas gidip bosuna erken gebelik testlerine bi dünya para vermeyin.
Destek olan moral veren herkese tesekkurler... 3. maceramin da sonuna geldim malesef
Canım üzülmemek mümkün değil durumumuz aynı üzülücez neden diyecez tekrar kendimizi toparlayıp tekrar başlıycaz inancımızı kaybetmeyelim allah en kısa zamanda bize de nasip edecek inşallah

Ben böyle bi şey hiç duymadım da bu da ne sen bunu gebelik testi gibi yorumluyorsun be kuzu..Kaçıncı gün embriyosuydu bilmiyorum da 7.günse erken gebelik testi yap istersen çıkabilir.Böyle şeylerden moralini bozma.
Canım ya benım 5.günü emb. Ngsden gelen 1 emb transfer edıldı fazla belirtimde yok oyuzden kafam cok karısık ya

Canım ya benım 5.günü emb. Ngsden gelen 1 emb transfer edıldı fazla belirtimde yok oyuzden kafam cok karısık ya
Benim kan testim pozitif ama jeli zor yapıyorum rahim girişi sert ve kalın.öyle boşluğa yapar gibi rahatça yapılmıyor yani.

Cok uzulum cok :KK43: ne diyecegimi bilmiyorum :KK43:

Çok üzüldüm canım.nasip değilmiş demekki.Üzülme demek kolay ve saçma olacak.acını yaşa ama yılma bebeğin birgün sana kavuşacak:dua:

Slm canım benmkide 5 gün embriyosu donmuş bende hiç yapmamış gbi hisediyorum:110:ben 2 buçuk sene ara vermiştim bahçecide yaptık mustfa bey yaptı ben artık kendimi dinlemiyrum canım allaha bıraktım o beni bende iyi bilir şüpesiz ki hakkımzda hayırlısını versin sağlıklı olalım çabalaylım ben hergün iğne oluyorum :mad:ve 7 temmuzda test günm ozmna kadar olucam:KK35:ay bide çook aıcak hava bi yerede gidemiyoz:KK59:evdeyiz

Değeri güzelce katlayan arkadaslari coook tebrik ederim Rabbim saglikla kucaginiza almayi nasip etsin
Canım rabbimden umudunu kesme inş zamanı gelince gelecek meleğin dumda olucaksınz :dua:seni çok iyi anlıyorum yazdıklarını okuyuncada analdım ama söylemek istemedim biz hep hayırlısını istemiyozmu:dua:işte hayırlısı daha zamnı varki olmadı ben çoook ağladım üzldüm 27 yaşım 9 sendir uğraşıyorum yapmak bile istemedim olmuyor diye olsa bile kaybediyoruz diye ama rabbime tutunca öyle bir güç veriyorki tekrardan ayağa kalkıp başlıyoz ben okadar şeyden sonra yaptım ama hiç kendimi dinlemiyorum artık tecrübeden sanırım yada alıştığımdan belki eşim diyor onada diyorum hevslenme sadce dua et:dua:o en iyisini bilen verndir ne demişler nasipse gelir yemenden nasip değilse ne gelir elden :işsiz:o yüzden kendini yıpratma diyeceksin kolaymı değil en iyi ben bilirim ama ne yapsakta boş kendimizi üzdüğümzle kalcaz dua et canım:dua:

Kızlar lütfen kendinizi dinlemeyin her insan farklıdır bunu unutmayın ve sakin olamya başka şeyleri düşünmeye çalışın sters yapmamaya çalışın güzel düşünün gülün aklınzı sürekli oraya odaklamayın 4 üncü denememde bu şekilde düşünüyorum:dua:rabbimize sığınalım dua edelim hakkımzda hayırlsını versin hepimzin her yazılana çizilenede inanmayın önce rabbime sonra doktorunuza güvenin :dua:allah büyüktür zamnı gelince herşey güzel olcakEn Büyük TÜRKİYE

Slm canım benmkide 5 gün embriyosu donmuş bende hiç yapmamış gbi hisediyorum:110:ben 2 buçuk sene ara vermiştim bahçecide yaptık mustfa bey yaptı ben artık kendimi dinlemiyrum canım allaha bıraktım o beni bende iyi bilir şüpesiz ki hakkımzda hayırlısını versin sağlıklı olalım çabalaylım ben hergün iğne oluyorum :mad:ve 7 temmuzda test günm ozmna kadar olucam:KK35:ay bide çook aıcak hava bi yerede gidemiyoz:KK59:evdeyiz
Benimde dondurlmus canım aynen senın dedıgın gıbı hıc bısey hıssetmıyrm.bende hergun bıbor gobekten yapıyrm bıde 2 gun arayla kalcadan ıgne. Estrofm, corospırn,folio kullanıyrm hakkımızda hayırlısı ama gunler gecmıyo bana bılmıyrm bakalım artık

X