HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Kızllaarr bayramınız kutlu olsuunnnn

Ailelerinizle keyifli sağlıklı mutlu mesut geçirelim bayramımızı, hem son dönemde çok stres yaşadık sürekli ilaçlar iğneler tedavi doktor pozitif negatif aman nolcak değer katlancak mı derken kendimizden geçtik.. bayramda rahatlatalım kafaları birazcık da olsa.. (benim ailem de kayınvalidemler de kardeşlerim de herkes tatile gitti bayramda gidecek kimsem kalmadı resmen)

Seviyorum sizi
Öpücüklerrr

Dün biraz fazlaca dolaştım çarşıda acaba ondan mı oldu?Yatıp dinleniyorum cnm ama biraz endişelendim
Rahat ol normal bir sey yasiyorsun kirmiziya dönmedigi surece sıkıntı yok. Bendede oldu 9 gun fazlasiyla hemde. Simdikindede 7 gun oldu kahve lekelenme olarak kahve siyahimsi yada acik penbe normal cnm. Acik kirmiziya dönerse ve yoğunlaşmasi kotü.

İyi bayramlar kızlar... benim de bugün 9. günüm 3.gün embiyosu.. normal gebelik testinde gölge gibi bi cizgi çıktı iyiki erken yapmamisim kesin negatif cikardi... degerim cok düşük sanirim... yine kimyasal gebelik mi olacak diye bi ateş düştü içime...
gerci bu hayalet cizgi bile özlem duyduğumuz biseydi ama dile kolay 3. denemeydi bu

Eklentiler

• IMG-20170625-WA0000.jpg
    66,6 KB · Görüntüleme: 74
Insallah bu sefer bebegini kucagina alirsin canim rabbim dualarini kabul etsin seni anlayabiliyorum arkadasimda ayni senin gibi oda temmuzda 4.denemesini ozel bir merkezde yapacak allah ikinizinde gonlune gore versin

Birde evet golge cizgi var yarin tekrar et bakalim belirgin olacakmi

Bayram, hediyesiyle gelmiş olsun size:) 2.çizgi görülüyor kaldı ki fotoğraflarda her zaman gerçeğinden daha silik çıkar..çatlatma iğnesi de olmamışsan tamamdır bu iş bence:) kaç hücreliydi embriyolar?

carsamba günü catlatma ignesi olsu ama 4te birini yaptik hemsire cok düşük bi doz testleri etkilemez demisti ama bilemiyorum tabi yine de belki onun da etkisi vardir.

evet gecrekte daha belirgin resimde daha belirsiz

carsamba günü catlatma ignesi olsu ama 4te birini yaptik hemsire cok düşük bi doz testleri etkilemez demisti ama bilemiyorum tabi yine de belki onun da etkisi vardir.

evet gecrekte daha belirgin resimde daha belirsiz
İnşallah canım kan testinde de pozitifi görürsün.benim ikinci gün embriyosu 10.gün kan testinde çıkmış.yani bugün kan verirsen seninde çıkar.

İnşallah canım kan testinde de pozitifi görürsün.benim ikinci gün embriyosu 10.gün kan testinde çıkmış.yani bugün kan verirsen seninde çıkar.

kizlar ben daha önce 3 kere kimyasal gebelik yaşadım simdi kan testi yaptirirsam düşük bi deger cikacak sonra bi de artti artacak diye sürekli kan vermek zorunda kalcam o yuzden en iyisi test gününü beklemek. tahminim 15-20 gibi bisey çıkar bu teste göre, insallah carsambaya kadar kat kat artarda kimyasal olmaz bu sefer:) desteginiz icin cok teşekkürler

Teşelkürler canım.inşallah hepimiz sağlıcakla kucağımıza alırız.
10.gün: 23
12.gün: 49
14.gün: 123
Maşallah çok güzel katlanmış değerlerin , transfer günün saymazsak 6.günüm benim de , Bayram sonrası kan testi yaptırmayı düşünüyorum umarım pozitif görürüm bu sefer :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…