HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Kızlar yardım az önce crione jeli kullanırken az miktarda kanamam olduğunu gördüm,bugün normalde mens olmam gerekiyordu transferin de 9.günü,bu da neyin nesi,doktora gitmeli miyim?o_O
miktari azsa yerlesme kanamasi olabilir cnm ama sen yinede doktoruna danis belki ilac dozunu arttiri bi de bu aksam yat dinlen istirahat et

Adige_ Adige_ Az önce göğşen hocayla konuştum canım hazır bulmuşken şu iğne meselesini sordum, benim yumurta sayımla ilgili bi durummuş ve normalmiş.. senin benden çok yumurtan olmuştu sanırım.. benim arkadan gelen minnak yumoşların kiste dönüşmemesi içinmiş ekstra iğneler.. hcg iğnesiyle patır patır onları çatlatıyorum yani ilerde sıkıntı olmasın diye

Hcg iğnesinin 5 gün içinde verilecek kan değerine etkisi olup olmadığını sordum, beta hcg değerini etkilemez vücut atar o zamana kadar dedi..

Hiç progesteron bakmadılar jeli 3 e mi çıksam?Bi de ben dedikleri gibi jeli kullandıktan sonra gezmiyorum fazla.Etkisiz olabilir mi acaba,doktorum da izne ayrıldı şansa...
Benim transferimin 10.günü progesteronum 60 dı.ben sadece akşam 1 tane kullanıyorum.ilk tedavimde transferin beşinci günü düşük bir değerdi o zaman ikiden üçe çıkartmıştı doktorum.

Benim transferimin 10.günü progesteronum 60 dı.ben sadece akşam 1 tane kullanıyorum.ilk tedavimde transferin beşinci günü düşük bir değerdi o zaman ikiden üçe çıkartmıştı doktorum.
Gezmek etkisi için değilde faxlalığın akması için diye biliyorum.

:anneadayı::KK200:KIZLAR MUTLAKA OKUYUN COK HOSUMA GITTI GUZEL BIR HIKAYE...
Bir gün hamile bir gelinin canı et istemiş. Kaynanasının 60 tane hayvanı varmış ama gelin kaynanaya bunu söylemekten çekinmiş çünkü kaynanası onun yoğurttan bile yemesine izin vermezmiş. Sonunda gelin düşünmüş ve kedi kesip yemeye karar vermiş. dışarı çıkmış bir kedi bulmuş karşı evin gelini görmüş yanına gelmiş. Ne yaptığını sormuş hamile gelin olanları ona anlatmış et aş erdiğini karşı evin gelinine söylemiş. Evin gelini benim kayınpederim hacda onun bir sürü hayvanı var bitanesini kesip sana yedirsem hiç bişey Anlamaz demiş ve bu böylede olmuş karşı evin gelini hamile gelin için hayvan kestirmiş ve etini hamile geline yedirmiş. Neyse günler geçmiş kayınpederi hacdan gelmiş ve direkt gelinin yakasına yapışmış. Sen bu dünyada nasıl bi iyilik yaptın ne gibi büyük bir amel işledinki hacda seni kabeyi 7 defa tavaf ederken gördüm hatta sen olduğuna inanmadım eteğinin ucunu kestim demiş. Gelin koşa koşa gitmiş ve eteğine baksaki eteği gerçekten kesikmiş. Yani hamile bi kadına istediğini yedirmek hacca gitmek kadar sevabmış. Hamile insanların gözüne bile bile yicekleri sokan ve önemsemeyen insanlar ne kadar büyük vebal aldıklarının farkına varırlar umarım.!!!

Adige_ Adige_ Az önce göğşen hocayla konuştum canım hazır bulmuşken şu iğne meselesini sordum, benim yumurta sayımla ilgili bi durummuş ve normalmiş.. senin benden çok yumurtan olmuştu sanırım.. benim arkadan gelen minnak yumoşların kiste dönüşmemesi içinmiş ekstra iğneler.. hcg iğnesiyle patır patır onları çatlatıyorum yani ilerde sıkıntı olmasın diye

Hcg iğnesinin 5 gün içinde verilecek kan değerine etkisi olup olmadığını sordum, beta hcg değerini etkilemez vücut atar o zamana kadar dedi..
Anladım. Canım. Doğrudur. İyisin inşallah bi sıkıntı yoktur.
Beni bi karamsarlık kapladı bayramın. 2. 3. Günü yaparım kan testi heralde. İnşallah hayırlı sonuçlar alırım. ModuM düştü galiba.

Beni bi karamsarlık kapladı bayramın. 2. 3. Günü yaparım kan testi heralde. İnşallah hayırlı sonuçlar alırım. ModuM düştü galiba.

Canım silik çizgiyi şimdiden bile görebilmişsin niye modun düştü ki? Güzel sonuçlar güzel haberler alcaksın ve buraya gelip bizle paylaşcaksın olumsuz düşünmek yok:KK20: güzel günler bizi bekliyor inşallah:KK68:

Düşürme modunu istersen yarın başka bi test al yap

malesef hic cocugum yok 3 senedir ugrasiyorum... bi kere kendiligimden hamile kaldim kimyasal gebelik oldu.. 2 aşılama negatif.. 2 tüp bebek kimyasal gebelik oldu. simdi 3. tüp denemesini yaptik insallah artik pozitif olur. benim kisti 5 doktor göremedi, 1buçuk sene sonra fark edildi. malesef zararli bi kist tedavisi yok, ameliyat olsan yumurtalik rezervlerine zarar veriyor üstelik tekrarlama olasiligi cok yüksek. sadece doktorlae hormonlari baskilayici tedavi ile kistleri biraz küçültüyor ama sonra zamanla tekrar eski haline geliyorlar:KK43: yine de dedigim gibi tüp bebekte cikolata kisti kaliteli yumurta olusumuna engel olmazsa sonrasin da bi zarari yok deniyor
çok üzüldüm.rabbim en hayırlısını bilir.inşallah en kısa zamanda güzel haberlerinizi alırız.bende olumsuz düşünmemeye çalışıyorum.iyi düşünelim olmazsa da vardır bi hayırlısı...

X