HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Günaydın kızlar, herkese iyi bayramlar, bu sabahta idrar testi yaptım ama maalesef bugün hayalet çizgi bile yok bembeyaz bir sayfa sanırım tutmadı

Hayırlı olsun kat kat artsın değerlerin inşallah seninle aynı gün transfer olmuştuk ben de bugün bembeyaz çıktı test sanırım tutmadı benim

Slm herkese sağlıklı sıhatli hzurlu mutlu bir bayram geçirmenizi diliyorumrabbim bütün hasretle özlemle bebek bekleyen arkadaşlarımızada hayırlısıyla bebeklerini nasip etsin inş bende uzun zamndır yoktum sitede bi bakınayım dedim bu ay transfer odlum bende mustafa bahçeci yaptı iki sağlıklı embriyomuz vardı birni yaptık 5 gün perşembe günü oldum transferimi 4 üncü denemem rabbim hayırlısını nasip etsin hepimize 7 temmuzda allahım hakkımzda hayırlısını versinçook sıcak çatı birde bizm daire bi yerede gidemiyozsıkıcı günlersiz neler yapıyonuz

Hayırlı olsun kat kat artsın değerlerin inşallah seninle aynı gün transfer olmuştuk ben de bugün bembeyaz çıktı test sanırım tutmadı benim
benimki de carsamba günü yaptigim iğnenin etkisi olabilir ya da kimyasal gebelik olabilir daha belirgin bi cizgi ciksa icim rahat olurdu... sende test gününe kadar umudunu yitirme transfer yoldasim, belli olmaz bu işler...

senin degerin cok güzel artti masallah :) insallah benim de seninki gibi guzelce artar
İnşallah canım.bende çok tedirgin olmuştum.doğru söylüyorsun gününde tedt yaptırmak en iyisi.ben hastanede yatarken erkenden başlamışlar bakmaya taburcu olurken söylediler.

benimki de carsamba günü yaptigim iğnenin etkisi olabilir ya da kimyasal gebelik olabilir daha belirgin bi cizgi ciksa icim rahat olurdu... sende test gününe kadar umudunu yitirme transfer yoldasim, belli olmaz bu işler...
Ayrıca bende 10 haziranda transfer oldum 14 haziranda çatlatma iğnesi oldum hemde tam doz.20 haziran da iğnenin 6. Günü transferin 10.günü bakmışlar değerime.demekki etkisi geçiyor.

Canım benim 5.güm embriyosu 7.gün erken gebelik testi yapmıştım seninkinden silik çıkmıştı ve aynı gün kan 87 çıktı kan vermeyi düşünmüyormusun

Canım benim 5.güm embriyosu 7.gün erken gebelik testi yapmıştım seninkinden silik çıkmıştı ve aynı gün kan 87 çıktı kan vermeyi düşünmüyormusun
insallah benimde senin gibi olur. zaten benim degerim 140 civari iken bundan 2 tik daha koyuydu... kan vermicem cnm ya gününde vericem daha önce 3 kere kimyasal gebelik yaşadım o yüzden erken öğrenip sürekli yukselecek mi korkusu yaşamak istemiyorum... idrar testini bile yarin yapicaktim ama cok ağrılarım vardi ondan eşim israr etti bi yap diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…