HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Kızlar size bişey sorcam ben bugün test yaptım negatif çıktı hiçbir şey yoktu hıh dedim hcg iğnesinin etkisi geçmiş bundan sonra hergün yapar bakarım dedim.aradan 1 saat falan geçti bidaha bakayım dedim ne göreyim orda açık renkte 2. Çizgi şimdi bu ne demek oluyo benim kafam çok karıştı. Bu arada 6. Günüm

esomesom esomesom canim hosgeldin aramiza.. hayirlisiyla sende sonuclar al insallah yumoslarinin hepsi kaliteli olur... döllenir ve göbisine gelir bebitolarin insallah.. burda 5. günden itibaren idrar testi yapilio.. haberin olsun..
Bu topikteki prosdür böyle :KK70::KK70:
En gecte 7. günde kan veriyorsunnn:KK70:

çok hoşbuldum, sanırım 2 yıllık evliliğimde hayalini kurduğum tek şey çift çizgi :) çerçeveletip asabilirim o derece :) normalde bugün toplama günü konuşucaktık ama bizim yumurtalar gol attı 2 gün daha iğne olucam. cumartesi belli olur kısmetse.

Arkadaşlar doktor kan tahlili yapmadan adetin 2. Günü tedaviye başlarız diyor. Sizce gerekli değil mi? Size yapmadılar mı?

Bende yarın kan vermeyi düşünüyorum kızlar .... yarın 6. Günüm. Cesareti mi toplarSam sağlık ocağına uğraması düşünüyorum. .. ama eşimin bundan haberi yok
Hey masallah ben bi idrar testi yaptim herkes pesime takildi costu ohh ohhhh sefam.olsunn :KK49: insallah hayirli haberi senden de aliriz cnm

Bende yarın kan vermeyi düşünüyorum kızlar .... yarın 6. Günüm. Cesareti mi toplarSam sağlık ocağına uğraması düşünüyorum. .. ama eşimin bundan haberi yok

Hadi hayırlısı canımm sana hcg iğnesi vermemişler nasıl olsa sabahtan gir ver kanını öğleden sonra öğrenirsin sonucu.. ayy meraklandım valla şimdiden :KK53:

kızlar bende kan vermiştim 10. günüm ama malesef negatif test tarihim cumartesi 2 gün erken yaptım ama olsa zeten çıkardı

:KK17:Kizlar aklimda deli sorular var simdi ben butun tahlillerimi yaptirdim ama nedense ne doktorum soyledi nede benim aklima geldi ben hic kan pihtilasma testi yaptirmadim sizler yaptirdinizmi?ve bunu hangi doktor yapiyor yine kadin dogummu

:KK17:Kizlar aklimda deli sorular var simdi ben butun tahlillerimi yaptirdim ama nedense ne doktorum soyledi nede benim aklima geldi ben hic kan pihtilasma testi yaptirmadim sizler yaptirdinizmi?ve bunu hangi doktor yapiyor yine kadin dogummu
Hematolog yapio cnm ben yaptirmistim. 1 bucuk ayda cikio

Üniversite hastaneleri 2 düşügüm var dersen ücretsiz yapiyor. Sonuc 1 aya çıkıyor. özel hastanelerde yapiyor , fiyatlar farkli. 20 güne çıkıyor

çok hoşbuldum, sanırım 2 yıllık evliliğimde hayalini kurduğum tek şey çift çizgi :) çerçeveletip asabilirim o derece :) normalde bugün toplama günü konuşucaktık ama bizim yumurtalar gol attı 2 gün daha iğne olucam. cumartesi belli olur kısmetse.

Hadi bakalim canim insallah kocaman bi pozitif görürsünde
Cervelettirirsin canim... :-)

Aldatılıyormuymuşuz:KK12:

Evet evet Minesuu Minesuu bizi begenmiyo galiba... :KK59:

Evet:anneadayı: ama burdayim da ihmal etmem kimseyi :KK70:

Hele bi et ihmal... :KK20:

Ben her yerdeyim orda burda surda :KK70:

Evet evet fark ettim :skandal:

kızlar bende kan vermiştim 10. günüm ama malesef negatif test tarihim cumartesi 2 gün erken yaptım ama olsa zeten çıkardı

Hakkinda hayirlisi olsun canim...
Üzüldüm adina ...

Bende yarın kan vermeyi düşünüyorum kızlar .... yarın 6. Günüm. Cesareti mi toplarSam sağlık ocağına uğraması düşünüyorum. .. ama eşimin bundan haberi yok[
benim de yarın 6.günüm ama ben bayram sabahı erken gebelik testi aldım onda bakıcam. pozitifi görürsem hastaneye bayramlaşmaya giderim hemen:anneadayı:

ben ilk denemede kimyasal gebelik olduktan sonra baktirdim cnm universite hastanesi genetik bölümüne gidip ucretsiz yaptirdim 2 haftada çıktı

X