HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

İnşallah canım Bende konuştum doktorla, bir regl dönemi dinlen ve stres at biraz hazır hissedince gel yanıma dedi, bende biraz tatil yaparım bu arada. Bu arada benim transferimde aynı seninki gibiydi yani transferden sonra beni kaldırdılar falan sedyesiz odaya geçtim ve 20 dakika sonrada gönderdiler, bende ilk günden beri bunun sebep olabileceğini düşünmüştüm hep ama bak sende aynısını yaşamışsın. Dediğin gibi hiçbir şeyin önemi yok Allah ol desin yeter ki. Ben çok takmadım o yüzden şuan dondurulmuşlar olduğu içinde içim rahat, bakalım ben buradan sizi yine takip edeceğim.

merhabalar herkese, sanırım benim de cumartesi günü toplama işlemim olacak.

daha önce 1 kez aşılama yaptırdım, pko sorunum var. heyecandan ölmek üzereyim.

pko olan arkadaşları merak ediyorum

amiiinn.. allah razı olsun..

Mrb canım benimde 9 günüm bizde eşimle dayanamadık sabah test yaptık çıkmadı cumartesi test günüm benim 3. Gün embriyosuydu umarım hakkımızda hayırlısı olur

gerçi eşim çok umutlu senin test pozitif çıkacak diyip duruyor ama daha önce negatif 2 aşılama geçirdim o zaman da göğüslerim önce acıyıp regli zamanı normale dönmüştü negatif olduğunu anlamıştım şimdi de aynı şekilde yine de duamızı eksik etmeyelim.

merhabalar herkese, sanırım benim de cumartesi günü toplama işlemim olacak.

daha önce 1 kez aşılama yaptırdım, pko sorunum var. heyecandan ölmek üzereyim.

pko olan arkadaşları merak ediyorum
Merhaba canım benim de pko var geçen hafta yumurtalarım toplandı dün de transfer edildi bakalım beklemedeyim artık hayırlısı olsun senin de

Kızlar bişey soracağım benim geçen yıl klomen le bir kimyasal gebeliğim olmuştu onda bir yerleşme kanaması olmuştu. Acaba transferden sonra da yerleşme kanaması olan arkadaşlar var mı?

merhabalar, peki iğneler yumurta sayısı nasıl oldu ne oldu biraz bilgi verir misin?
Benim ya çok yumurtam oluyordu yada hiç olmuyordu 3 kere aşılamam iptal olduğu için tüp bebeğe geçtik doktorum çok yumurta olup ohss olmasından endişeleniyordu ama 10 tane toplandı allaha şükür de şimdilik bir sorun yok
Puregon la başladım ben dozu 125 di sonra orgalutran ilave edildi sen neler kullanıyorsun? Nasıl gidiyor?

80 lira canım.doktora yazdır devlet ödüyor.aile hekimide yazıyor.
bugün kan tahlili icin kayit actirmistim zaten gidip yazdirayim bari test gününe kadar yetmiyecek. bu arada benim tsh ta ilac kullanmama ragmen yükselmiş 2 olmus. ben euthryox kullaniyordum ama fazla geliyordu sürekli düşüşteydi tsh, iki hafta önce 0.7 çıkmıştı iki haftada 2 olmuş. insallah benim de bebislerden yukseliyordur :)

seni ne zaman taburcu edicekler?

Ben de gonalf yaptım geçen hafta itibariyle bugün 7inci dozu yaptım hep 275 olarak, bugün önce gonalf yarım saat sonra da orgalutran yaptım. Yarın sabah kontrolüm var. Dozlar seninkiyle kıyaslayınca nasıl yüksek geldi gözüme :)

Benim 5 ay önce aşılama için puregon a başladığımda 125 yapmıştık ve 23 yumurtam olmuştu aşılama iptal olmuştu ondan önceki aşılamamda da 75 yapmıştık yumurta gelişmemişti iptal olmuştu ondan 125 le başladık sonrasında arttıracaktı ama gerek kalmadı herkese göre farklı doz ayarlıyorlar öyle düşün pozitif düşün

Hadi inşallah canım.ben daha önce hiç tiroid ilacı kullanmadım.hep normaldi değerim.20 gün önce bakılmış 1.50 miş şimdi 4 çıkmış.aynı ilacı başladım.beni daha taburcu etmiyorlar.yarın bidaha kan alacaklarmış.artık hangi değerimi takipliyorlarsa ona göre inşallah çıkartırlar.bu arada ateşim 37.5 dan aşağıya inmiyor antibiyotik tedaviside uyguluyorlar.

E
E2 kaç çıkmış canım senin

• Selam kızlar malum isteydim ancak fırsatım oldu şükür değerlerim 2 katının üstüne çıkmış 10. Gün 53 idi bugün 12. Gün 120 cıktı cuma tekrar yaptıracağım inşallah Allah ım tamamına erdirir hepimizinkini PembeHelvam balım gözün aydın senin de iyi haber alan herkese göz aydınlığı veriyorum çok okuyamadığım sayfalar var ballarım kandiliniz mübarek dualarınız kabul olsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…