HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Çok merak ettim sesin çıkmayınca hemen olumsuz düşünceler sardı tabi ilk transferlerimizde yaşadıklarımız seninle aynı olunca bugün çok tedirgin olabileceğini tahmin ettim şükür iyi sonucu almışsın, sağlık ocağındaki bilmiş doktorada yaşattığı endişe için teşekkür etseydin,inşallah sağlıkla kucağına almakta nasip olur canım

Merhaba kizlar yarin test günüm bu sabah idrar testi yaptim önce sulu kirmizi gibi dagildi sonra tek cizgi oldu .5-6 TL almis esim.Tabi biraz moral bozuldu.Ama teste de pek inanmiuorum ama siz ne marka aliyorsuniz ne kadarlik fiyati?İnanmayayim dimi buna

Sagol canim Allah razı olsun hala korkularim var tabi ama o da zamanla gececek

Buarada pozitifi alanlar hamilelik takvimini eklesinler ama hadiiiii

Canim o normal gebelik testidir ben erken gebelik testi almistim predictor marka 26 tl ye

kiyamam kuzum yaaa. anne olmak ne kadar zor aslinda. senin e2 de biraz yüksek çıkmış ya demekki ohss yi o tetikledi. umarim hem iyilesir hem pozitif sonuc alir evine gelirsin

merhabalar herkese, sanırım benim de cumartesi günü toplama işlemim olacak.

daha önce 1 kez aşılama yaptırdım, pko sorunum var. heyecandan ölmek üzereyim.

pko olan arkadaşları merak ediyorum
Merhaba canim simdiden hayirli olsun bende de pko var uzulme pko kotu bisey degil yani seninkini boyutunu bilemem ama bana gittiğim hekimler pko nun gebe kalmama engel olmadigini söylemislerdi neyse ben de tup bebek tedavisi gordum ve bugun sonucumu òğrendim şukur hamileyim tabi kalp atislarina kadar rahat edemicem cunku oncekin de kalp atisi duyamadik maalesef. Heyecanlanma sakin ol herseycok guzel okacak canim Allah in izniyle

Merhaba canim simdiden hayirli olsun bende de pko var uzulme pko kotu bisey degil yani seninkini boyutunu bilemem ama bana gittiğim hekimler pko nun gebe kalmama engel olmadigini söylemislerdi neyse ben de tup bebek tedavisi gordum ve bugun sonucumu òğrendim şukur hamileyim tabi kalp atislarina kadar rahat edemicem cunku oncekin de kalp atisi duyamadik maalesef. Heyecanlanma sakin ol herseycok guzel okacak canim Allah in izniyle

freyja1979 cooook merak ettim seni.,.

Ve simdi müthis sevindimmm.. harikaaaaa.... cok sevindim adina inankiiii... gelsin ikizlerrrrrrrr ,.. 3 kati artis olmus masaAllahhhh

Canim sağolasin 2 katindan biraz fazla 3 kat degil kuucum muhtemelen tekli gebeliktir. Ya tek olsun yeter ki tamamina saglikla ersin ben de senin adina cok sevindim cancan bu mubarek gunde Rabbim bizi sevindirdi devami da gelecek insallah

Canim sağolasin 2 katindan biraz fazla 3 kat degil kuucum muhtemelen tekli gebeliktir. Ya tek olsun yeter ki tamamina saglikla ersin ben de senin adina cok sevindim cancan bu mubarek gunde Rabbim bizi sevindirdi devami da gelecek insallah
Aminnn canim amin insaallah...
Isteyen herkes hamis olsun.. saglikla bebelerine kavussun..
tek olsun bizimle olsun sagliklica..

Tebrik ederim cnm oh ohh artsin hamislik takvimleri saglikla kucagina al

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…