HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Aynı adet olacak gibi ağrılarım var.akıntım yok.bide troid hastası değildim ama hastanede hergün kan bakıyorlar(hcg hariç)tsh ım 4 e çıkmış.sürekli ateşimi ölçüyorlar 37.5 in altına inmedi.ayaklarım buz gibi ama bunlar neyin belirtisi bilmiyorum.umarım güzel sonuçlar alırız

Ayyy bi hcg ye bakamadilar yahuuuuu

inşallah canım inşallah hamileyizdir.Haklısın galiba ben olumsuz görürsem dayanamayabilirim.Ama test elime geçince de tutamam kendimi.Hiç sipariş vermemeliydim belki de.
Sen yap idrar testini seni de pozitif hissettim bak, çift çizgi çıkacak gör bak

Ay İzmir'de olsam gizli gizli gebelik testi getirirdim sana, niye bilgi vermiyorlarsa hayret

Ayyy bi hcg ye bakamadilar yahuuuuu
Her sabah altıda üç tüp kan alıyorlar.sonuçları sır gibi saklıyorlar.uyuz oldum.niye diğerlerinden kan almıyosunuz benden alıyosunuz bişey mi var diyorum.herşey normal diyorlar.çünkü kendi doktorum yurtdışına kongreye gitmiş.diğer doktorlar beni çok sallamıyor.

Hahahah siparis mi ettin iyi etmissin canm. Kuzum doktorlar hep oyle dio zaten inanma sen onlara

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…