HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Kızlar çok acil dönerseniz sevinirim ben evde estrofeme ilacım var sanıyordum fakat kalmamış sadece 1 tane vardı onu içtim ama 2 tane içmem gerekiyordu eşim gece 1 2 gibi gelecek o zaman içsem bişey olurmu sizce

Hic bisiy olmaz cnm.merk etme
Kızlar çok acil dönerseniz sevinirim ben evde estrofeme ilacım var sanıyordum fakat kalmamış sadece 1 tane vardı onu içtim ama 2 tane içmem gerekiyordu eşim gece 1 2 gibi gelecek o zaman içsem bişey olurmu sizce

Bana doktorum asla ihmal etme unutursanda aklına gelir gelmez iç demişti canım

Anladim canim... hakkinda hayirlisi olsun.. 1 ay dinlen donmusun varsa onunla devam et... yoksada yeni tedavine eslik edicek 2 arkadas daha var burda bizden ayrilma olur mu...
donmuşum yok canım malesef olsun isterdim yeniden aynı süreci yaşamak çok can sıkıcı daha doğrusu çalışan olunca işten sürekli izin almak canımı sıkıyor.Sizden ayrılmak mı asla çok güzel paylaşımlar burada hamile olan arkadaşları takip edicem:)

Sağol canım embriyo dondurma için 1 yıllık 260 euro istediler bu arada aynı mı bilemiyorum seninle.
cnm not kağıdıma baktım bana dediler kı 1.3 arası 1.400
4 ve daha fazlası 2.800 ama ne kadar sürede donduruluyor bilmiyorum
ben mesala dondurulmuş transfer olacagım ohss riskıne karşı hastanenın aldığı bir karar onun içinde mı ücret verecegız ... yoksa bu transferden sonrakı ekstra dondurma için mi
?

benım fsh 5 ti . bende kiste yok rahmin tertemız dedı doktor. Neyse cnm pkoluların tüp bebekte şansı yüksek :)

Seni anlıyorum canım. Çalışırken saklı gizli güç bela izin almak rapor almak çok zor. Allah hayitlisini versin. Bebeğin sana geleceği en doğru zamani biliyordur

10. günümden herkese selaaaaaamlarrrrrr ..

10 gün nasil gecicek derken.. gecti bitti bile.. sizlerle burda o 10 günü cok neseli gecirebildim.. hepinize tesekkürler ...

güzel haberler alacagimiz bi gün olsun insallah.. mevlam hakkimizda hayirlisini ihsan eylesin...
Rüyamda adet oluyordum hayr olsun insaAllah...

Birazdan merkeze gidiyorum... dualarinizi bekliyorummmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…