HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Aaaamin canisiii... benim sonucum saat 1-2 arasi cikiyormus... sabah 10:30 da randevuy.. tabi siz bu saatlere +1 ekliceksiniz..
Ben sabah 8:30 da eve yakın bir labaratuara gidip vermeyi düşünüyorum. Hastaneye gitmeyeceğim bile. saat 10 gibi sonuç alırım. Sonrasında pozitif olursa doktor kontrolü ne zaman olacak acaba? Benim doktorum hiçbirşey söylemedi. Negatif olursa zaten mecburen ara veriliyor sanırım.

Sakın ol tatlış pozitif olunca kliniğe bildirisisin sonucunu 2 gün sonra tekrar yapacaklar düzenli artış olursa da 1 hafta ya da 10 gün so ra keseyi görmek için çağıracaklar inşallah:)

Sakın ol tatlış pozitif olunca kliniğe bildirisisin sonucunu 2 gün sonra tekrar yapacaklar düzenli artış olursa da 1 hafta ya da 10 gün so ra keseyi görmek için çağıracaklar inşallah:)
Ben daha doğmamış çocuğa don biçiyorum sanırım heyecan yaptım biraz. 10 gün çok geç ya!
Bu arada ben bayramda denize girmeyi düşünüyorum ama sizce bu crinone jeli kullanırken denize girmek doğru olur mu? Doktora soran oldu mu acaba?

ben sormdım ama doktor söyledi bana 3 gün sonra doktorunun izniyle temiz olduğunu düşündüğün denize girebilirsin diye o jeli bende kullanıyorum

bana havuz, küvet vs yasak dediler enfeksiyon riskinden dolayi ama denizle ilgili bisey demediler

Tatlım doktora sormadim bayramda ben de yazlikta olacagim ama denize girmeyi duşunmuyorum korkuyorum yani simdi cok yeni ne bileyim bilemedim

bana havuz, küvet vs yasak dediler enfeksiyon riskinden dolayi ama denizle ilgili bisey demediler

Tatlım doktora sormadim bayramda ben de yazlikta olacagim ama denize girmeyi duşunmuyorum korkuyorum yani simdi cok yeni ne bileyim bilemedim

Bende yazlığa gideceğim ama denize girmeden mi dursam şimdi kafam karıştı. Son anda doktora soracağım artık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…