HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

oruç tuttuğum içiin beslenmeme pek dikkat edemıyorum iştahım kesıldı bu aralar doktor metafolin diye bir ilaç verdı ilaç iştahımı kesti cnm hiçbirsey istemıyor kiloda verdım 58 kgdan 55 kg'ya düştüm . Sadece akşamları çorba, karpuz ve ceviz yiyorum sahurda da birsey yemıyorum

Cnm oyle yapma yemeye calis. Sagligindan olursun sahurdada yemiosun aclik saati cok uzun. Yemege calis zorla kendini.

inş cnm kaç senedir beklıyorsunuz bizim eylülde 3 olacak
2 sene yi 1 ay gecti cnm hep erteledim varikoselde ameliyat oldu ha bu ay olur ha obur ay derken baktim olack gibi degil bosu bosuna yum rezevrimden yemektende baslarim boyle askin istirabina dedim bi an da karar verdim bi an da basladim. Allahim yuzumuzu guldursun

Cnm oyle yapma yemeye calis. Sagligindan olursun sahurdada yemiosun aclik saati cok uzun. Yemege calis zorla kendini.
haklısın cnm az kaldı Ramazanını bitmesine daha dikkat edecegım beslenmeme benım en üzüldüğüm nokta bol bol su içemıyorum iftarda en fazla 3 bardak yatmadan öncede 1 bardak daha gerisi gelmıyor ... sanırım o ilaç bende yan etkı yaptı amh'ım yüksek çıktı doktor yumurta rezerven çok iyi ama hafif pkosun dedı bana bu ilacı verdı... ilacın yan etkısı, ishal ve iştah kaybı, ağızda tuhaf bir tat hepsini yaşıyorum birde kg vermeye yarıyor bende işe yaradı bir ayda 3 kg verdım

en iyisini yapmısın cnm bizim gittiğimiz her doktor bende ve eşimde hersey normal hiçbir sorununuz yok dedıler . Ama olmadı en son gittiğim doktor Semra Kahraman yumurta rezerven çok zengin ama hafif pkosun dedı. Adetlerım düzenlı, kıllanma problemım yok, kg problemım yok yane pko'nun hiçbir belirtisini yaşamıyorum insülin direncimde normal çıktı . Sonra eşim sperm testi verdi ordada morfoloji düşük çıktı ama sayı çokk iyi . Birkez bile gebe kalamadım bu zmana kadar inş bende tüp bebekte fayda görürüm Rabbim nasip eder inş

Kilo verdoriyorsa ben de mi kullansam cnm bende su icemiyorm yaa 1 bardak bile zor iciyorum oda ilaclarin sayesinde iciyorum ama su icmek faydali icmek gerekiyor amannn

Ben de hic kalamadim cnm anca bizi tup bebek paklar baska yolu yok. Insallah sen de pozitifi alirsin ilk denemede amin

Kilo verdoriyorsa ben de mi kullansam cnm bende su icemiyorm yaa 1 bardak bile zor iciyorum oda ilaclarin sayesinde iciyorum ama su icmek faydali icmek gerekiyor amannn
cnm hamiller kullanamıyor bu ilacı yumurta toplanana kadar içecegım bende sonra bırakacagım... bende kendimi zorlarsam en fazla 1,5 litre su içiyorum daha fazla içesim gelmıyor

Ahahaha kan vermem once cleanblur yi yapmaliyim persembe 8..gunun.oluo ozaman vercm kan icin sabirli bi insanim ben idrar testi hrr daim yaparim ama.
cnm sende kaç yumurta toplandı ve kaçı döllendı kaçıncı gün transferiyfi?

cnm hamiller kullanamıyor bu ilacı yumurta toplanana kadar içecegım bende sonra bırakacagım... bende kendimi zorlarsam en fazla 1,5 litre su içiyorum daha fazla içesim gelmıyor
Hakiinda hayirlisi olsun cnm. Bizim diger topik napio uzun zaman oldu oraya girmeyeli hic icimden gelmio oraya yazmak

Burda prosedür maalesef baska canikom... kafama estigi gibi bi hastanede kan veremiyorum.. ayrica tüp bebek desemde
Git merkeze dicekler
Bu yüzden en sagliklisi yarina merkezde...
aradilar az evvel 8 de gelebilirmisin diye ..
Ay yok anaam dedim zaten yolum var... 9:45 olur mi dediler .. eh o olur dedim... bakalim hayirlisi.. beta hcg 1000 den sonra kese görüyormus canim... yani muhtemelen 7-10 gün sonra falan Allah nasip ederse...
InsaAllah yarin hepimiz pozitif ve saglikli sonuclar aliriz..

Benim ki de 4 ü buluyor can can inşallah güzel.haberlerle çıldırırız burda :)

Hemen hemen ayni saatte .. burda ögle 2 demek tr de 3 demek... güzel haberler verilim
Insallah burda...

cnm sende kaç yumurta toplandı ve kaçı döllendı kaçıncı gün transferiyfi?
Kuzum ben gunde 1 klomenle 5 tane yumurtlamistim. Oyuzden ohss olurum diye korktum doktorumun isine karisip dozunu sz verdirdim ilaclsrin napim ya korktum 8 tane toplandi 5. Olgun ve doluydu. 5. Gune 4 ude gitti ama 2 si dondurulup cozulunce bozulur diye imha ettiler begenmediler insan uzuluo onlsrda benim yavrumdu kalan 2 si en yuksek kaliteydi birini koydular digerini kardes yapmak icin yillarca dondurmaya biraktilar

Ahahaha kan vermem once cleanblur yi yapmaliyim persembe 8..gunun.oluo ozaman vercm kan icin sabirli bi insanim ben idrar testi hrr daim yaparim ama.

Clear blue mu alcan? De get ordan... besbelli hamilesin sen... daha ne testi yapion yeter parana yazik
Sen igneden korkuyon galiba ondan mi gitmion kan aldirmaya dogruyu söyle gülmicem

Hakiinda hayirlisi olsun cnm. Bizim diger topik napio uzun zaman oldu oraya girmeyeli hic icimden gelmio oraya yazmak
cnm çoğu kişi hamile kalınca benımde giresim gelmedı hem tüp bebeğe başlıyorum ne paylaşabilirimki artık. millet ikinci gebeliği düşünüyor ben daha birinciyi yapamadım :)

Clear blue mu alcan? De get ordan... besbelli hamilesin sen... daha ne testi yapion yeter parana yazik
Sen igneden korkuyon galiba ondan mi gitmion kan aldirmaya dogruyu söyle gülmicem
Kiz hafta sonu siparis etmistim 2 tane clean dun evde yoktum getirmisler bugun getircekler bakalim yarin sabah yaparim . Hahah kiz igneden korkacak yanim mi kaldi her yerim delik desik oldu 11 gundur progestan igne oluyorm buginde kan sulandirici igneye basladim oy.oyyy igneden korkuom hee hahahha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…