HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Sen bi idrar testi yap canim istersen:)
nasıl evdemi bilmiyorum nasıl yapıldığını gerek yok ya yarına ne kaldıki şunun şurasında zaten
bide mantık olarak cuma günü regli günümdü normalde gciktiğindede normal bi hamile 5,6 ünü belli oluo hamile olup olmadığı belli olmayabilir şuanda

M minesu arkadasimiz sana soyler o tecrubeli bu test konularinda canim :))

Günaydın kızlar 8. Günden herkese Mucuk Mucuk
Kızlar bende dün dayanamadım öğleden sonra erken gebelik testi yaptım ama öncesinde 2 litre falan su içmiştim herneyse benimki 3. Gün embriyosu ve dün 7 günümdü ama kıpkırmızı bi tek çizgi

Insallah hamissindir ama burdaki herkes erken gebelik testinden yapti hatta 4.gun yapanlar bile var hatta ilk gunden yapanlarda var:))

merhaba,

bende pazar günü yaptım çubuk test öncesinde yaptığında tam belli olmadığı için ilk öyle çizgi çıkıyor 5 dk sonra bakman gerekiyor hemen attıysan görememişindir 2, çizgi ğpembe görünüyor :)

Canim sabah ilk idrarinda yapman gerekir PembeHelvam herkes gaza gelmis valla:)))

Insallah hamissindir ama burdaki herkes erken gebelik testinden yapti hatta 4.gun yapanlar bile var hatta ilk gunden yapanlarda var:))
işte doktor özellikle yapma diyor mesela benm arkadaşım hamile kız yapmış 2 gün önce değerleri düşük çıkmış 2 gün sonra hamile olduğu görünmüş boşu boşuna kendimizi üzeriz düşük sonuç alırsak

Yok bebeğim çantamda taşıdım kaç saat çıkarıp çıkarıp baktım ama no

Hayirlisi canim eee sende yapmissin pazar gunu test cubukla ben hic yapmadin sandim

Aslında en erken 9. Günde yapmak gerekiyor sanırım Gerçi herkesin vücudu farklı tepki verebiliyo

kıyamam ya daha belli ol uyodur bebiş sen yine dikkat et kendine erken yapmışın zaten bel kasık ağrısı olumu buarada
Çok hafif ağrı oluyor belimde ve kasıklarımda göğüsler davul gibi oldular ama o kadar ilaç alıyoruz bide adet tarihim geldi normalde yarın yada perşembe adet tarihim Gerçi ilaçlardan gecikebiliyormuş eğer gebelik yoksa Offffff Offff

normalde söylediğin belirtiler tutunma belirtisi evet ama senin ne zman belli olacak kç gün kaldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…