HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

3.gün embriyomun 7.gününden,5.günün ise 5.gününden selamlar.Nasıl gidiyor?Ben işte olsam da kafamdan atamıyorum beynimde geri sayımda bi saat tik tak tik tak..Ve ümitsizlik..Nedense hiç pozitif düşünemiyorumSanki hiçbir değişiklik yok ve olmayacak gibi.

Canim sabah ilk idrarinda yapman gerekir PembeHelvam herkes gaza gelmis valla:)))

Ah bu Minesuu yokmuuuu... herkese idrar yaptirtiyo gaz vermesiyle..

Aslında en erken 9. Günde yapmak gerekiyor sanırım Gerçi herkesin vücudu farklı tepki verebiliyo

Bence idrardi erken yapmis olabilirsin,,
Cünkü herkesin idrara hcg gecisi farkli.. benim mesela bi arkadasim 5. gün embriosu transferi oldu .. 9. günde bile vcikmadi idrarda ,. Ama kanda 300 küsürlerdeydi degeri...

Allahtan asla ümit kesilmezzzz..

Aslında bildiğim kadarıyla 3.gün embriyosunda hcg 8. Günde kanda dolaşmaya başlıyor alıp yarın yapmayı düşünüyordum ama sözleri görünce dayanamadım

Aaaa kizarim ama... o kadar emek verdik para verdik test gününe kadar herkes hamile, herkes tadını cikartsin. Aksini düşünmek yok. Allah korusun test günü negatif cikarsa o zaman üzülürüz simdiden uzulmeye ne gerek var, üstelik emrbiyolarini da strese sokuyorsun annesi, onlarin simdi coook işi var bi sürü bi sürü bolunecekler rahme yapisakacaklar... embriyolarimiza tam destek
üstelik sen ardasik transfer oldun ardasik transfer kimi duyduysam hamile kaldi

Allahtan asla ümit kesilmezzzz..
mübarek ayda dua et kafandanda geri sayımı çıkar Allah kısmet ederse olacak bunu unutma ve senn için hayırlısıysa akışına bırak kendini yorma ağır kaldırma uzanma gerinme çok yürüme ne gerekiyosa onu yap ama sıkıntıya düşme olumlu düşün olumlu olsun diyelimki olmadı dünyanın sou değil demekki zmanı var demmki sana güzel şeyler biraz daha sonra gelicek ama şuandada olmica idy bişey yok kanaman olmadıysa bekle bişey kalmadı

Aldinmi canim bebitolarini:))
Canım öğleden sonra randevum.. zaman geçmiyo ki hiççç transferden sonra kılımı bile kımırdatmayım diye evde ne iş varsa geceden beri onları hallediyorum.. haftalık yemek pişirdim resmen hep yatayım diye
hiçbişey anlamıyosun cnm çok sıkıştırıyolar idrardan onlar sen kaçırıcam korkusu yaşarken yerleştiriveriyolar :)
Daha önce yaptırdım canım gayet kolay geçiyor da işte heyecan durumu fena

haklısın cnm heyecan büyük oluo kaç yumurta toplndı

.
Aslında bildiğim kadarıyla 3.gün embriyosunda hcg 8. Günde kanda dolaşmaya başlıyor alıp yarın yapmayı düşünüyordum ama sözleri görünce dayanamadım

Eklentiler

• IMG_4900.PNG
    140,1 KB · Görüntüleme: 45
Cani
Hayırlı olsun canım transferin Rabbim tamamına erdirsin insallah

Benim hic bi sucum yok idrar testi yapmak haktirrrrrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…