HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

cnm yok olmadım haftasonu beklıyorum muhtemelen olurum ben sizden çok geriyim birde dondurulmuş transfer olacagım ... Ama sizi yine takip ediyorum müjdeli haberi duydukça en az kendım kadar sevınıyorum

Ah canim kal sen burda.. gunes0101 ve M Mrsklnc daha tedavileri icin bekliyorlar.. ama bizimleler ... sende onlara katilirsin beraber bu süreci heyecanla takip ederiz... dualarimiz hepimiz icin

Ah canim kal sen burda.. gunes0101 ve M Mrsklnc da donmus tedavisi icin adet bekliyorlar.. ama bizimleler ... sende onlara katilirsin beraber bu süreci heyecanla takip ederiz... dualarimiz hepimiz icin
inş cnm ben bilgilerimi vereyim benıde ekleyın listeye o zmn :))
ilk tüp bebek denemem çocuğum yok
şişli memorialde tedavi görüyorum
eşimde morfoloji düşük

Hayırlı olsun canım umarım ramazan ayı sana hayırlı gelir
Kısmetse bende temmuzda yaptıracağım bu süreci çok merak ediyorum o nedenle yakından takip için topiginde misafir
@sapsik-88 Sagol canim insaAllah rabbim saglikli bebeler nasip eder..
sen nerde tedavi olucaksin? Ilk denemen mi?
benide listeye eklermisin :) yaş 33, 2.deneme, sebepsiz infertilite, Kadıköy Acıbadem tayfun bağış, 17 haziran 3.gün embriyosu 2 tane transfer, 27 haziran test tarihi :)

hiçbişey anlamıyosun cnm çok sıkıştırıyolar idrardan onlar sen kaçırıcam korkusu yaşarken yerleştiriveriyolar :)

Kızlar estrofem kullanıyormusunuz ben günde 3 kere alıyorum bugün komple saçma saatlerde aldım sabah 11 sonra 20 be gece 12 düzenli kullanmak önemlimiki
Canım bütün ilaçları düzenli kullanmak gerekiyor şöyle düşün vücudun onu algılıyo düzenli bi kullanımda hangi saate ne geleceğini biliyo ve kendi korumasını düzenini ona göre yapıyo şöyle düşün eve misafir geleceğini biliyorsan hazırlıklı olursun ama çatkapı gelirse ne yapacağını bilemezssin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…